ALAMO Varna Oro Uostas

10
00
10
00
 Auto Nuoma

ALAMO Varna Oro Uostas

Best rental cars in Varna Oro Uostas (VAR), Bulgarija. No hidden charges. Free cancellation

ALAMO Varna Oro Uostas

ALAMO nuoma Varna Oro Uostas

ALAMO Varna Oro Uostas
ALAMO
ALAMO
4.6
/10
Prastai
4.2
/10
Bendra piniginė vertė
4.6
/10
Švari
5.3
/10
Aptarnavimas nuomos poste
4.9
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
4.3
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 25+ klientų atsiliepimais

Varna Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Alamo in Varna Oro Uostas buvo įvertinta 25+ klientų 4.6/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Alamo Varna Oro Uostas yra Ford FocusKompaktinė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 35,08 USD dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Bulgarija. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Alamo Varna Oro Uostas pristatomas Opel Corsa76,43 USD dienai.

  InterRent yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Varna Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8.9/10 remiantis 25+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš InterRent yra Kia PicantoMini automobilių nuomos klasės už 23,51 USD dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Bulgarija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš InterRent Varna Oro Uostas yra Kia Rio24,49 USD dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Renault Clio. Jo kaina prasideda nuo 14,35 USD dienai iš TOP Rent A Car, kurio vertinimo vidurkis yra 8.5/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Varna Oro Uostas yra Renault ClioTOP Rent A Car. Jo kaina tik tai 14,35 USD dienai. TOP Rent A Car buvo įvertintas 500+ klientų vidutiniu 8.5/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie ALAMO Varna Oro Uostas

ALAMO
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Alamo
Adresas: SERVICED BY ENTERPRISE, VARNENSKI ROAD, VARNA, 9009
Telefonas: 0035952680254
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Mes jus pasitiksime — Automobilių nuomos įmonės atstovas pasitiks jus oro uoste ir nuveš į automobilio paėmimo vietą.
Vertinimas: 4.6/10, tai yra Prastai

ALAMO automobilių nuomos vietos netoli Varna Oro Uostas

ALAMO auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Varna Oro Uostas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Varna Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis ALAMO