ACE Charlottetown Oro Uostas

10
00
10
00
 Auto Nuoma

ACE Charlottetown Oro Uostas

Best rental cars in Charlottetown Oro Uostas (YYG), Kanada. No hidden charges. Free cancellation

ACE Charlottetown Oro Uostas

ACE nuoma Charlottetown Oro Uostas

ACE Charlottetown Oro Uostas
ACE
ACE
7.6
/10
Labai gerai
7.4
/10
Bendra piniginė vertė
8.8
/10
Švari
8
/10
Aptarnavimas nuomos poste
6.6
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
7.3
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 100+ klientų atsiliepimais

Charlottetown Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš ACE Rent A Car in Charlottetown Oro Uostas buvo įvertinta 100+ klientų 7.6/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš ACE Rent A Car Charlottetown Oro Uostas yra Kia RioKompaktinė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 51,03 USD dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Didelė automobilių nuomos klasės Charlottetown Oro Uostas. Pigiausias Didelė automobilis iš ACE Rent A Car Charlottetown Oro Uostas yra Hyundai Sonata58,16 USD dienai.

  Budget Car Rental yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Charlottetown Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8.9/10 remiantis 1000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Budget Car Rental yra Toyota YarisEkonominė automobilių nuomos klasės už 71,01 USD dienai.

  Populiariausia automobilių nuomos kompanija Charlottetown Oro Uostas yra Didelė su Budget Car Rental kainomis pradedant nuo 75,92 USD dienai už Chevrolet Impala.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Kanada yra Džipas, pigiausias automobilis iš Budget Car Rental Charlottetown Oro Uostas yra Ford Escape79,99 USD dienai.

  Pigiausias Didelė automobilis Charlottetown Oro Uostas yra tiekiamas Hertz Car Hire (Įvertintas 7.9/10 250+ klientų), o labiausiai prieinamas automobilis šio pardavėjo grupįje yra Chevrolet Impala kainuojanti 91,20 USD dienai.

  Pigiausias Džipas car automobilis tiekiamas to paties pardavėjo: Hertz Car Hire. Automobilis yra Ford Escape, už 167,87 USD dienai.

  Pigiausias automobilis Charlottetown Oro Uostas yra Toyota YarisEuropcar. Jo kaina tik tai 50,68 USD dienai. Europcar buvo įvertintas 50+ klientų vidutiniu 6.3/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie ACE Charlottetown Oro Uostas

ACE
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: ACE Rent A Car
Adresas: Charlottetown, Prince Edward Island(PE), Canada, C1A8S6
Telefonas: 1-902-566-3341
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nemokamas maršrutinis autobusas — Automobilių nuomos įmonė apmoka maršrutinio autobuso išlaidas iki automobilio paėmimo vietos šalia pagrindinio terminalo.
Vertinimas: 7.6/10, tai yra Labai gerai

ACE automobilių nuomos vietos netoli Charlottetown Oro Uostas

ACE auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Charlottetown Oro Uostas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Charlottetown Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis ACE