Egzotiška Auto nuoma Kyrenia
10
00
10
00
Egzotiška Auto nuoma Kyrenia

Egzotiška Auto nuoma Kyrenia

Best rental cars in Kyrenia, Kipras. No hidden charges. Free cancellation

Egzotiška automobilių nuoma Kyrenia

SIXT DIRECT Kyrenia
SIXT DIRECT
SIXT DIRECT
8.6
/10
Puiku
8.3
/10
Bendra piniginė vertė
7.9
/10
Švari
9.3
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.1
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
9.3
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 10+ klientų atsiliepimais

Kyrenia automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Kabrioletas automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Kyrenia. Pigiausias Kabrioletas automobilis yra Opel Astra ConvertibleDollar Car Rental Kyrenia. Jo kaina prasideda nuo 50,78 € dienai.

  Jeigu norite išsinuomoti Kabrioletas automobilį iš aukščiausiai įvertinto pardavėjo Kyrenia, turėtumėte dairytis Sixt-Direct. Šio atomobilio nuomos tiekėjas buvo įvertintas 10+ klientų vidutiniu 8.6/10 reitingu. Kabrioletas automobilis iš Sixt-Direct Kyrenia už mažiausią įmanomą kainą yra Volkswagen Beetle Convertible. Jums kainuos apie 108,06 € dienai.

  Sixt-Direct yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Kyrenia, vertinimų vidurkis 8.6/10 remiantis 10+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Sixt-Direct yra Suzuki AltoMini automobilių nuomos klasės už 18,78 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Kipras yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Sixt-Direct Kyrenia yra Skoda Fabia21,96 € dienai.

  Pigiausias automobilis Kyrenia yra Kia PicantoWhiz. Jo kaina tik tai 15,23 € dienai. Whiz buvo įvertintas 10+ klientų vidutiniu 7.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Egzotiška automobilių nuomos kainos Nicosia

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Whiz
Whiz
nuo 15 € nuo 18 € nuo 127 € nuo 118 € nuo 52 €
Kem
Kem
nuo 22 € nuo 24 € nuo 80 € nuo 105 € nuo 91 € nuo 74 €
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
nuo 19 € nuo 22 € nuo 91 € nuo 51 € nuo 63 € nuo 74 €
Right-Cars
Right-Cars
nuo 22 € nuo 38 €
Sixt-Direct
Sixt-Direct
nuo 19 € nuo 22 € nuo 208 € nuo 108 € nuo 93 € nuo 85 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 28 € nuo 32 € nuo 108 € nuo 121 € nuo 55 €
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
nuo 22 € nuo 25 €

Egzotiška automobilių nuomos vietos netoli Kyrenia

Egzotiška auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Kyrenia

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Kyrenia. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Egzotiška