Egzotiška Auto nuoma Nikosija

10
00
10
00
Egzotiška Auto nuoma Nikosija

Egzotiška Auto nuoma Nikosija

Best rental cars in Nikosija, Kipras. No hidden charges. Free cancellation

Egzotiška nuoma Nikosija

ABBYCAR Nikosija
ABBYCAR
ABBYCAR
9.5
/10
Puiku
9.5
/10
Bendra piniginė vertė
10
/10
Švari
10
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.3
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
10
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 5+ klientų atsiliepimais

Nikosija automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Kabrioletas automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Nikosija. Pigiausias Kabrioletas automobilis yra Opel Astra ConvertibleDollar Car Rental Nikosija. Jo kaina prasideda nuo 35,81 € dienai.

  Jeigu norite išsinuomoti Kabrioletas automobilį iš aukščiausiai įvertinto pardavėjo Nikosija, turėtumėte dairytis Abbycar. Šio atomobilio nuomos tiekėjas buvo įvertintas 5+ klientų vidutiniu 9.5/10 reitingu. Kabrioletas automobilis iš Abbycar Nikosija už mažiausią įmanomą kainą yra Audi A4 Convertible. Jums kainuos apie 253,86 € dienai.

  Abbycar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Nikosija, vertinimų vidurkis 9.5/10 remiantis 5+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Abbycar yra Toyota AygoMini automobilių nuomos klasės už 14,53 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Kipras yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Abbycar Nikosija yra Volkswagen Polo15,70 € dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Suzuki Swift. Jo kaina prasideda nuo 15,34 € dienai iš Aercar, kurio vertinimo vidurkis yra 8.7/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Nikosija yra Hyundai i10Aida. Jo kaina tik tai 7,61 € dienai. Aida buvo įvertintas 100+ klientų vidutiniu 8.9/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Egzotiška automobilių nuomos vietos netoli Nikosija

Egzotiška auto nuoma netolimuose oro uostuose

Egzotiška auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Nikosija

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Nikosija. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Egzotiška