INTERNATIONAL Prague Oro Uostas

10
00
10
00
 Auto Nuoma

INTERNATIONAL Prague Oro Uostas

Best rental cars in Prague Oro Uostas (PRG), Čekijos Respublika. No hidden charges. Free cancellation

INTERNATIONAL Prague Oro Uostas

INTERNATIONAL nuoma Prague Oro Uostas

Prague Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš International Supplier in Prague Oro Uostas buvo įvertinta + klientų 0/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš International Supplier Prague Oro Uostas yra Smart FortwoMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 40,29 USD dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Kompaktinė automobilių nuomos klasės Prague Oro Uostas ir iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Čekijos Respublika. Pigiausias Kompaktinė automobilis iš International Supplier Prague Oro Uostas yra Volkswagen Golf65,12 USD dienai. Pigiausias Ekonominė automobilis iš International Supplier Prague Oro Uostas pristatomas Seat Ibiza48,81 USD dienai.

  Europcar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Prague Oro Uostas, vertinimų vidurkis 9.1/10 remiantis 25+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Europcar yra Skoda Fabia EstateStandartinė automobilių nuomos klasės už 38,05 USD dienai.

  Populiariausia automobilių nuomos kompanija Prague Oro Uostas yra Kompaktinė su Europcar kainomis pradedant nuo 52,34 USD dienai už Volkswagen Golf.

  Populiariausias pardavėjas Čekijos Respublika yra Budget Car Rental (įvertinimo vidurkis 8.1/10 balsavus 1000+ klientų). Pigiausias Kompaktinė automobilis Prague Oro Uostas yra Volkswagen Golf, kainai prasidedant nuo 28,09 USD dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Volkswagen Polo. Jo kaina prasideda nuo 20,73 USD dienai iš Budget Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 8.1/10 remiantis 1000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Prague Oro Uostas yra Skoda CitigoFirefly Car Rental. Jo kaina tik tai 10,16 USD dienai. Firefly Car Rental buvo įvertintas 50+ klientų vidutiniu 8.7/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie INTERNATIONAL Prague Oro Uostas

INTERNATIONAL
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: International Supplier
Adresas: Aviaticka 1, Praha, 160 08
Telefonas: +420-222324995
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.

INTERNATIONAL automobilių nuomos vietos netoli Prague Oro Uostas

INTERNATIONAL auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Prague Oro Uostas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuoma traukinių stotyse

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

 • Praha 10.64 km / 6.61 mi

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Prague Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis INTERNATIONAL