Auto nuoma Nadi Oro Uostas

10
00
10
00
 Auto Nuoma

Auto nuoma Nadi Oro Uostas

Best rental cars in Nadi Oro Uostas (NAN), Fidžis. No hidden charges. Free cancellation

Automobilių nuoma :country

Geriausiai įvertinti tiekėjai Nadi Oro Uostas
EUROPCAR
EUROPCAR
6.2
/10
Gerai
5
/10
Bendra piniginė vertė
5.9
/10
Švari
6.3
/10
Aptarnavimas nuomos poste
6.4
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
7.6
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 50+ klientų atsiliepimais

Nadi Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Europcar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Nadi Oro Uostas, vertinimų vidurkis 6.2/10 remiantis 50+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Europcar yra Daihatsu SirionKompaktinė automobilių nuomos klasės už 50,29 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Fidžis yra Vidutinio dydžio, pigiausias automobilis iš Europcar Nadi Oro Uostas yra Hyundai Accent68,86 € dienai.

  Tarp Vidutinio dydžio pats populiariausias modelis yra Toyota Corolla. Jo kaina prasideda nuo 91,96 € dienai iš AVIS Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 0/10 remiantis + klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Nadi Oro Uostas yra Daihatsu SirionEuropcar. Jo kaina tik tai 50,29 € dienai. Europcar buvo įvertintas 50+ klientų vidutiniu 6.2/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Geriausios automobilių nuomos vietos netoli Nadi Oro Uostas (NAN)

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Nadi Oro Uostas Automobilių Nuomos Tiekėjai

Europcar
6.2
/10
Gerai
Europcar
Automobilių nuoma netoli Nadi Oro Uostas
1 vieta: rodyti adresą
Europcar automobilių nuomos vietos netoli Nadi Oro Uostas
EUROPCAR Nadi Oro Uostas (NAN)
Kontaktai:
NADI AIRPORT OFFICE N°3 ARRIVAL CONCOURSE, OFFICE N°3 ARRIVAL CONCOURSE, NADI
6798924002
Budget Car Rental
5.6
/10
Normaliai
Budget Car Rental
Automobilių nuoma netoli Nadi Oro Uostas
1 vieta: rodyti adresą
Budget Car Rental automobilių nuomos vietos netoli Nadi Oro Uostas
BUDGET Nadi Oro Uostas (NAN)
Kontaktai:
Suite 1 Arrival Concourse, Suite 1 Arrival concourse, Nadi, Box 9088
679 6722 735
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
Automobilių nuoma netoli Nadi Oro Uostas
1 vieta: rodyti adresą
AVIS Car Rental automobilių nuomos vietos netoli Nadi Oro Uostas
AVIS Nadi Oro Uostas (NAN)
Kontaktai:
Airport Terminal, Nadi, Box 9088
(679) 6722233

Kitos populiarios paieškos Nadi Oro Uostas (NAN)

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Nadi Oro Uostas (NAN). Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis EUROPCAR, BUDGET & AVIS