Půjčovna aut Nadi Letiště

10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

Půjčovna aut Nadi Letiště

Nejlepší půjčovny aut v Nadi Letiště (NAN), Fidži. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Půjčení auta v Nadi Letiště (NAN), Fidži

Nejlépe hodnocený dodavatel v Nadi Letiště
EUROPCAR
EUROPCAR
6.2
/10
Dobrý
5
/10
Celková hodnota za peníze
5.9
/10
Čistota
6.3
/10
Servis na recepci
6.4
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
7.6
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 50+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Nadi Letiště

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Europcar je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Nadi Letiště s průměrným skóre 6.2/10, založená na 50+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Europcar je třída Daihatsu Sirion z Kompaktní za cenu 49,71 € za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Fidži, což je Střední, nejlevnější auto z Europcar v Nadi Letiště je Hyundai Accent, cena za 68,06 € za den.

  Mezi Střední je nejoblíbenější model Toyota Corolla. Jeho cena začíná od 90,89 € za den od společnosti AVIS Car Rental, která je průměrným skóre skóre 0/10, založená na + hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Nadi Letiště je Daihatsu Sirion z Europcar. Její cena je pouze 49,71 € za den. Europcar bylo přezkoumáno více než 50+ zákazníky s průměrným hodnocením 6.2/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Nejvýhodnější půjčovna aut blízko Nadi Letiště (NAN)

Půjčovna aut v nejbližších městech

Nadi Letiště Dodavatelé Aut

Europcar
6.2
/10
Dobrý
Europcar
Půjčovna aut v okolí Nadi Letiště
1 umístění: zobrazit adresu
Europcar půjčovna aut poblíž Nadi Letiště
EUROPCAR Nadi Letiště (NAN)
Kontakty:
NADI AIRPORT OFFICE N°3 ARRIVAL CONCOURSE, OFFICE N°3 ARRIVAL CONCOURSE, NADI
6798924002
Budget Car Rental
5.6
/10
Průměrný
Budget Car Rental
Půjčovna aut v okolí Nadi Letiště
1 umístění: zobrazit adresu
Budget Car Rental půjčovna aut poblíž Nadi Letiště
BUDGET Nadi Letiště (NAN)
Kontakty:
Suite 1 Arrival Concourse, Suite 1 Arrival concourse, Nadi, Box 9088
679 6722 735
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
Půjčovna aut v okolí Nadi Letiště
1 umístění: zobrazit adresu
AVIS Car Rental půjčovna aut poblíž Nadi Letiště
AVIS Nadi Letiště (NAN)
Kontakty:
Airport Terminal, Nadi, Box 9088
(679) 6722233

Další populární vyhledávání v Nadi Letiště (NAN)

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Nadi Letiště (NAN). Získejte levné ceny pro EUROPCAR, BUDGET & AVIS půjčovna aut