KEDDY BY EUROPCAR Castlebar
10
00
10
00
 Auto Nuoma

KEDDY BY EUROPCAR Castlebar

Best rental cars in Castlebar, Airija. No hidden charges. Free cancellation

KEDDY BY EUROPCAR Castlebar

KEDDY BY EUROPCAR automobilių nuoma Castlebar

KEDDY BY EUROPCAR Castlebar
KEDDY BY EUROPCAR
KEDDY BY EUROPCAR
7
/10
Gerai
6.4
/10
Bendra piniginė vertė
8.1
/10
Švari
6.7
/10
Aptarnavimas nuomos poste
6.2
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
7.7
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 500+ klientų atsiliepimais

Castlebar automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Keddy-By-Europcar in Castlebar buvo įvertinta 500+ klientų 7/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Keddy-By-Europcar Castlebar yra Volkswagen UpMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 15,70 € dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Airija. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Keddy-By-Europcar Castlebar pristatomas Ford Fiesta17,22 € dienai.

  Hertz Car Hire yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Castlebar, vertinimų vidurkis 8.4/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire yra Volkswagen PoloEkonominė automobilių nuomos klasės už 17,23 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Airija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire Castlebar yra Volkswagen Polo17,23 € dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Volkswagen Polo. Jo kaina prasideda nuo 15,55 € dienai iš CARHIRE, kurio vertinimo vidurkis yra 7.5/10 remiantis 10000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Castlebar yra Ford KaDollar Car Rental. Jo kaina tik tai 5,94 € dienai. Dollar Car Rental buvo įvertintas 250+ klientų vidutiniu 7.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie KEDDY BY EUROPCAR Castlebar

KEDDY BY EUROPCAR
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Keddy-By-Europcar
Adresas: MAIN TERMINAL, KNOCK AIRPORT KNOCK, Knock Airport, CO. MAYO, F12Y2Y0, Mayo
Telefonas: 353 61 206094
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.
Vertinimas: 7/10, tai yra Gerai

KEDDY BY EUROPCAR automobilių nuomos kainos Knock Oro Uostas (NOC)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
nuo 16 € nuo 17 € nuo 32 €
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
nuo 6 € nuo 7 € nuo 51 € nuo 19 € nuo 11 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 16 € nuo 17 € nuo 92 € nuo 70 € nuo 109 € nuo 28 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 16 € nuo 17 € nuo 163 € nuo 91 € nuo 34 €
Europcar
Europcar
nuo 19 € nuo 18 € nuo 32 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 19 € nuo 125 € nuo 126 € nuo 124 € nuo 22 €
CARHIRE
CARHIRE
nuo 15 € nuo 16 € nuo 28 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 26 € nuo 17 € nuo 98 € nuo 84 € nuo 28 €
Payless Car Rental
Payless Car Rental
nuo 16 € nuo 11 € nuo 163 € nuo 91 € nuo 34 €

KEDDY BY EUROPCAR automobilių nuomos vietos netoli Castlebar

KEDDY BY EUROPCAR auto nuoma netolimuose oro uostuose

Automobilių nuoma netoli Castlebar

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Castlebar. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis KEDDY BY EUROPCAR