HERTZ Kirjat Gatas
10
00
10
00
 Auto Nuoma

HERTZ Kirjat Gatas

Best rental cars in Kirjat Gatas, Izraelis. No hidden charges. Free cancellation

HERTZ Kirjat Gatas

HERTZ automobilių nuoma Kirjat Gatas

HERTZ Kirjat Gatas
HERTZ
HERTZ
6.8
/10
Gerai
6.8
/10
Bendra piniginė vertė
7
/10
Švari
6.7
/10
Aptarnavimas nuomos poste
6.3
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
7.4
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 250+ klientų atsiliepimais

Kirjat Gatas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Hertz Car Hire in Kirjat Gatas buvo įvertinta 250+ klientų 6.8/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire Kirjat Gatas yra Suzuki AltoMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 20,58 € dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Izraelis. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Hertz Car Hire Kirjat Gatas pristatomas Hyundai Getz23,70 € dienai.

  Dollar-Thrifty yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Kirjat Gatas, vertinimų vidurkis 6.9/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Dollar-Thrifty yra Suzuki AltoMini automobilių nuomos klasės už 26,99 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Izraelis yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Dollar-Thrifty Kirjat Gatas yra Kia Picanto29,01 € dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Nissan Micra. Jo kaina prasideda nuo 9,67 € dienai iš Budget Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 6.4/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Kirjat Gatas yra Hyundai i10AVIS Car Rental. Jo kaina tik tai 6,42 € dienai. AVIS Car Rental buvo įvertintas 50+ klientų vidutiniu 5.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie HERTZ Kirjat Gatas

HERTZ
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Hertz Car Hire
Adresas: Rogozin Street 4 , Ashdod
Telefonas: 972-8-8527779
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.
Vertinimas: 6.8/10, tai yra Gerai

HERTZ automobilių nuomos kainos Tel Aviv Oro Uostas Ben Gurion (TLV)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 24 € nuo 25 € nuo 77 € nuo 108 € nuo 85 € nuo 101 €
Dollar
Dollar
nuo 16 € nuo 16 €
Thrifty
Thrifty
nuo 30 € nuo 25 € nuo 41 €
Europcar
Europcar
nuo 22 € nuo 26 € nuo 105 € nuo 130 € nuo 52 € nuo 49 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 26 € nuo 30 € nuo 167 € nuo 76 € nuo 43 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 34 € nuo 34 € nuo 84 € nuo 54 €
SIXT Shlomo
SIXT Shlomo
nuo 29 € nuo 24 € nuo 187 € nuo 85 € nuo 84 €
Cal-Auto
Cal-Auto
nuo 27 € nuo 28 € nuo 61 € nuo 79 €
Dollar-Thrifty
Dollar-Thrifty
nuo 37 € nuo 40 € nuo 161 € nuo 94 € nuo 90 €
Enterprise
Enterprise
nuo 25 € nuo 26 € nuo 188 € nuo 117 € nuo 63 €
International Supplier
International Supplier
nuo 34 € nuo 32 € nuo 122 € nuo 225 € nuo 72 €
Alamo
Alamo
nuo 36 € nuo 40 € nuo 59 €
Alamo
Alamo
nuo 34 € nuo 37 €

HERTZ automobilių nuomos vietos netoli Kirjat Gatas

HERTZ auto nuoma netolimuose oro uostuose

HERTZ auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Kirjat Gatas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

 • Ramla 36.78 km / 22.85 mi

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Kirjat Gatas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis HERTZ