GREEN MOTION Grand Bėjus
10
00
10
00
 Auto Nuoma

GREEN MOTION Grand Bėjus

Best rental cars in Grand Bėjus, Mauricijus. No hidden charges. Free cancellation

GREEN MOTION Grand Bėjus

GREEN MOTION automobilių nuoma Grand Bėjus

Grand Bėjus automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Green-Motion in Grand Bėjus buvo įvertinta + klientų 0/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Green-Motion Grand Bėjus yra Hyundai i20Ekonominė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 56,35 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Mini automobilių nuomos klasės Mauricijus. Pigiausias Mini automobilis iš Green-Motion Grand Bėjus pristatomas Datsun Go64,83 dol. dienai.

  Hertz Car Hire yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Grand Bėjus, vertinimų vidurkis 7.8/10 remiantis 50+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire yra Suzuki AltoMini automobilių nuomos klasės už 42,35 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Mauricijus yra Mini, pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire Grand Bėjus yra Suzuki Alto42,35 dol. dienai.

  Tarp Mini pats populiariausias modelis yra Suzuki Celerio. Jo kaina prasideda nuo 31,69 dol. dienai iš Royal-Car-Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 0/10 remiantis + klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Grand Bėjus yra Hyundai i10OLA Mauritius . Jo kaina tik tai 28,62 dol. dienai. OLA Mauritius buvo įvertintas 100+ klientų vidutiniu 7.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie GREEN MOTION Grand Bėjus

GREEN MOTION
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Green-Motion
Adresas: SSR International Airport Plaine Magnien, A10 Royal Road, Plaine Magnien
Telefonas: 00 230 670 66 66
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.

GREEN MOTION automobilių nuomos kainos Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport (MRU)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Green-Motion
Green-Motion
nuo 65 dol. nuo 56 dol. nuo 171 dol.
OLA Mauritius
OLA Mauritius
nuo 29 dol. nuo 38 dol. nuo 135 dol.
Mauriconnect-Car-Rental
Mauriconnect-Car-Rental
nuo 32 dol. nuo 32 dol. nuo 62 dol.
First Car Rental
First Car Rental
nuo 46 dol. nuo 46 dol. nuo 107 dol. nuo 257 dol. nuo 69 dol. nuo 107 dol.
Pingouin-Car
Pingouin-Car
nuo 33 dol. nuo 40 dol. nuo 108 dol. nuo 61 dol. nuo 67 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 49 dol. nuo 52 dol. nuo 60 dol. nuo 91 dol.
Europcar
Europcar
nuo 49 dol. nuo 62 dol. nuo 129 dol. nuo 121 dol. nuo 136 dol. nuo 132 dol.
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 44 dol. nuo 49 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 44 dol. nuo 51 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 68 dol. nuo 96 dol. nuo 105 dol. nuo 112 dol.
Pingouin-Cars
Pingouin-Cars
nuo 35 dol. nuo 40 dol. nuo 63 dol. nuo 71 dol.
International Supplier
International Supplier
nuo 55 dol. nuo 61 dol.
Morisoleil-Car-Rental
Morisoleil-Car-Rental
nuo 29 dol. nuo 36 dol.
Royal-Car-Rental
Royal-Car-Rental
nuo 32 dol. nuo 33 dol. nuo 127 dol. nuo 66 dol.
Thrifty
Thrifty
nuo 50 dol. nuo 53 dol.
Surprice
Surprice
nuo 66 dol. nuo 77 dol. nuo 92 dol.

GREEN MOTION automobilių nuomos vietos netoli Grand Bėjus

GREEN MOTION auto nuoma netolimuose oro uostuose

GREEN MOTION auto nuoma netolimuose miestuose

GREEN MOTION auto nuoma uoste

Automobilių nuoma netoli Grand Bėjus

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Grand Bėjus. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis GREEN MOTION