BUDGET Bydgoščius Oro Uostas „ignacy Jan Paderewski“

10
00
10
00
 Auto Nuoma

BUDGET Bydgoščius Oro Uostas „ignacy Jan Paderewski“

Best rental cars in Bydgoščius Oro Uostas „ignacy Jan Paderewski“ (BZG), Lenkija. No hidden charges. Free cancellation

BUDGET Bydgoščius Oro Uostas „ignacy Jan Paderewski“

BUDGET nuoma Bydgoščius Oro Uostas „ignacy Jan Paderewski“

BUDGET Bydgoščius Oro Uostas „ignacy Jan Paderewski“
BUDGET
BUDGET
8.7
/10
Puiku
8.8
/10
Bendra piniginė vertė
9.4
/10
Švari
8.8
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.1
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.6
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 1000+ klientų atsiliepimais

Bydgoščius Oro Uostas „ignacy Jan Paderewski“ automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Budget Car Rental in Bydgoščius Oro Uostas „ignacy Jan Paderewski“ buvo įvertinta 1000+ klientų 8.7/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Budget Car Rental Bydgoščius Oro Uostas „ignacy Jan Paderewski“ yra Toyota YarisEkonominė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 22,70 USD dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Bydgoščius Oro Uostas „ignacy Jan Paderewski“ ir iš Kompaktinė automobilių nuomos klasės Lenkija. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Budget Car Rental Bydgoščius Oro Uostas „ignacy Jan Paderewski“ yra Toyota Yaris22,70 USD dienai. Pigiausias Kompaktinė automobilis iš Budget Car Rental Bydgoščius Oro Uostas „ignacy Jan Paderewski“ pristatomas Ford Focus24,63 USD dienai.

  Alamo yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Bydgoščius Oro Uostas „ignacy Jan Paderewski“, vertinimų vidurkis 9.7/10 remiantis 100+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Alamo yra Toyota AygoMini automobilių nuomos klasės už 34,01 USD dienai.

  Populiariausia automobilių nuomos kompanija Bydgoščius Oro Uostas „ignacy Jan Paderewski“ yra Ekonominė su Alamo kainomis pradedant nuo 34,71 USD dienai už Toyota Yaris.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Lenkija yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš Alamo Bydgoščius Oro Uostas „ignacy Jan Paderewski“ yra Toyota Auris38,56 USD dienai.

  Pigiausias Ekonominė automobilis Bydgoščius Oro Uostas „ignacy Jan Paderewski“ yra tiekiamas Hertz Car Hire (Įvertintas 8/10 500+ klientų), o labiausiai prieinamas automobilis šio pardavėjo grupįje yra Renault Clio kainuojanti 64,93 USD dienai.

  Pigiausias Kompaktinė car automobilis tiekiamas to paties pardavėjo: Hertz Car Hire. Automobilis yra Ford Focus, už 66,25 USD dienai.

  Populiariausias pardavėjas Lenkija yra Global-Rent-A-Car (įvertinimo vidurkis 6.7/10 balsavus 1000+ klientų). Pigiausias Ekonominė automobilis Bydgoščius Oro Uostas „ignacy Jan Paderewski“ yra Kia Rio, kainai prasidedant nuo 69,46 USD dienai.

  Tarp Kompaktinė pats populiariausias modelis yra BMW 1 Series. Jo kaina prasideda nuo 114,31 USD dienai iš Global-Rent-A-Car, kurio vertinimo vidurkis yra 6.7/10 remiantis 1000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Bydgoščius Oro Uostas „ignacy Jan Paderewski“ yra Toyota YarisBudget Car Rental. Jo kaina tik tai 22,70 USD dienai. Budget Car Rental buvo įvertintas 1000+ klientų vidutiniu 8.7/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie BUDGET Bydgoščius Oro Uostas „ignacy Jan Paderewski“

BUDGET
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Budget Car Rental
Adresas: Bydgoszcz Airport, Biale Blota, Biale Blota, 86-005
Telefonas: 0048 52 375 38 08
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.
Vertinimas: 8.7/10, tai yra Puiku

BUDGET automobilių nuomos vietos netoli Bydgoščius Oro Uostas „ignacy Jan Paderewski“

BUDGET auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Bydgoščius Oro Uostas „ignacy Jan Paderewski“

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuoma traukinių stotyse

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Bydgoščius Oro Uostas „ignacy Jan Paderewski“. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis BUDGET