BUDGET Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Lennujaam

10
00
10
00
BOCUBO Autorent

BUDGET Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Lennujaam

Parimad autorendi Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Lennujaam (BZG), Poola. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

BUDGET Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Lennujaam

BUDGET rent Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Lennujaam

BUDGET sees Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Lennujaam
BUDGET
BUDGET
8.7
/10
Suurepärane
8.8
/10
Kogu raha väärtus
9.4
/10
Puhtus
8.8
/10
Teenindus autorendis
8.1
/10
Auto võtmise protsess
8.6
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 1000+ klientide arvustused

Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Lennujaam Budget Car Rental autorendile andis üle 1000+ kliendi hinnangu 8.7/10. Kõige odavam rendiauto klass Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Lennujaam Budget Car Rental on Toyota Yaris of Majandus. Selle hind on vaid 22,70 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Lennujaam Majandus-i autorendi klassi kuuluvaid sõidukeid ja Poola-s Kompaktne-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Majandus auto Budget Car Rental Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Lennujaam on Toyota Yaris, 22,70 $ eest päevas. Odavaim Kompaktne auto Budget Car Rental Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Lennujaam on Ford Focus, 24,63 $ eest päevas.

  Alamo on Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 9.7/10, mis põhineb 100+ klientide arvustustel. Alamo odavam sõiduk on Toyota Aygo Mini rendiklassi sõiduk, 34,01 $ eest päevas.

  Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Lennujaam kõige populaarsem autorendi klass on Majandus, hinnaga Alamo, alates 34,71 $ päevas Toyota Yaris eest.

  Kõige populaarsem Poola autorendi grupp on Kompaktne, odavaim auto Alamo Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Lennujaam-s, Toyota Auris, hinnaga 38,56 $ päevas.

  Odavaima Majandus-auto pakkuja Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Lennujaam-s on Hertz Car Hire (hinnanguga 8/10 500+ kliendi arvamuse põhjal ) ja kõige odavam auto, grupi pakkuja poolt, on Renault Clio hinnaga 64,93 $ päevas.

  Odavaimat Kompaktne auto on sama pakkuja poolt: Hertz Car Hire. Auto on Ford Focus, hinnaga 66,25 $ päevas.

  Poola, kõige populaarsem rendipakkuja on Global-Rent-A-Car (keskmine skoor 6.7/10, 1000+ kliendi hinnanguga). Odavaim Majandus auto Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Lennujaam on Kia Rio, mille hinnad algavad 69,46 $ päeva eest.

  Kompaktne-i seas on kõige populaarsem mudel BMW 1 Series. Selle hind algab Global-Rent-A-Car-s 114,31 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 6.7/10, mis põhineb 1000+ klientide arvustustel.

  Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Toyota Yaris, firmalt Budget Car Rental. Selle hind on ainult 22,70 $ päevas. Budget Car Rental-t hindas üle 1000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.7/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave BUDGET Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Lennujaam

BUDGET
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Budget Car Rental
Aadress: Bydgoszcz Airport, Biale Blota, Biale Blota, 86-005
Telefon: 0048 52 375 38 08
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kättesaamine lennujaamas — Autorendifirmal on lett lennujaama terminalis.
Hinnang: 8.7/10, mis on Suurepärane

BUDGET autorent lähedal Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Lennujaam

BUDGET autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Lennujaam

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autode rentimine rongijaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Lennujaam . Saa odavad hinnad BUDGET autorendist