SIXT Poznanė

11
spa
Ant
2023
10
00
18
spa
Ant
2023
10
00
 Auto Nuoma

SIXT Poznanė

Best rental cars in Poznanė, Lenkija. No hidden charges. Free cancellation

SIXT Poznanė

SIXT nuoma SIXT Poznanė

SIXT yra gerai žinoma ir populiari įmonė, veikianti daugelyje šalių ir miestų, įskaitant SIXT Poznanė. Jei kada nors galvojote apie automobilio nuomą keliaudami, tikriausiai girdėjote apie šią įmonę. Automobilių nuoma SIXT SIXT Poznanė yra puiki galimybė už prieinamą kainą išsinuomoti bet kokio tipo automobilį kainos. Be to, SIXT pasižymi puikiu patikimumu, turi tik modernius automobilius, kuriems reguliariai atliekama techninė apžiūra.

Poznanė automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš SIXT Rent A Car in Poznanė buvo įvertinta + klientų 0/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš SIXT Rent A Car Poznanė yra Fiat 500Mini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 25,47 USD dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Mini automobilių nuomos klasės Lenkija. Pigiausias Mini automobilis iš SIXT Rent A Car Poznanė pristatomas Fiat 50025,47 USD dienai.

  Europcar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Poznanė, vertinimų vidurkis 9.1/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Europcar yra Fiat 500Mini automobilių nuomos klasės už 27,12 USD dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Lenkija yra Mini, pigiausias automobilis iš Europcar Poznanė yra Fiat 50027,12 USD dienai.

  Tarp Mini pats populiariausias modelis yra Fiat 500. Jo kaina prasideda nuo 39,05 USD dienai iš Global-Rent-A-Car, kurio vertinimo vidurkis yra 6.4/10 remiantis 1000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Poznanė yra Toyota AurisEnterprise. Jo kaina tik tai 15,73 USD dienai. Enterprise buvo įvertintas 50+ klientų vidutiniu 9.1/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Jei ieškote SIXT atstovybės SIXT Poznanė, tai gali būti šiek tiek painu. Yra daug SIXT automobilių nuomos vietų SIXT Poznanė, ir ne visos jos yra miesto centre. Jei pasirinksite netinkamą biurą, turėsite pereiti visą miestą, kad pasiektumėte savo tikslą. Tokiu atveju Bocubo padės. Dedame viską, kad artimiausią SIXT automobilių nuomą SIXT Poznanė rastumėte vos dviem paspaudimais.

Informacija apie SIXT SIXT Poznanė

Automobiliai nuomojami SIXT SIXT Poznanė

SIXT SIXT Poznanė siūlo didžiulį automobilių pasirinkimą. Tai viena iš daugelio priežasčių, kodėl daugelis žmonių renkasi SIXT automobilių nuomą SIXT Poznanė. Įmonės automobilių parką sudaro įvairių populiarių markių sedanai ir hečbekai, universalai, džipai, kabrioletai ir aukščiausios klasės automobiliai:

 • Mercedes;
 • Volvo;
 • Buick;
 • BMW;
 • Chevrolet;
 • Kia;
 • Hyundai ir kt.

Šiuos ir daug kitų automobilių galima išsinuomoti SIXT SIXT Poznanė. Visi jie neturi didelės žalos ir yra nuolat prižiūrimi.

SIXT
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: SIXT Rent A Car
Adresas: Bukowska 285, Poznan, 60-189
Telefonas: +48-618471468
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.

Kita priežastis pasirinkti SIXT SIXT Poznanė yra šios įmonės patikimumas. Jis dirba daug metų ir sulaukė itin teigiamų atsiliepimų. Visi SIXT nuomos SIXT Poznanė procesai yra supaprastinti, todėl nėra sudėtingų situacijų. Nuo pat automobilio užsakymo iki raktų gavimo visi etapai yra paprasti ir nesudėtingi. Pasirinktas automobilis visada lauks jūsų SIXT SIXT Poznanė biure. Čia tikrai nesusidursite su situacija, kad automobilis dar neatvažiavo į punktą arba jums siūlomas ne tas automobilis. Viskas veikia kaip laikrodis SIXT SIXT Poznanė.

Jei automobilis turi smulkių įbrėžimų, jie įrašomi sutartyje. Todėl galite būti ramūs, kad grąžinus automobilį jums nebus išrašyta sąskaita už įbrėžimus, su kuriais neturite nieko bendro. SIXT SIXT Poznanė gerbia savo klientus ir stengiasi, kad jų kelionė būtų kuo patogesnė ir atsipalaidavusi.

SIXT automobilių nuomos vietos netoli SIXT Poznanė

Kaip išsirinkti automobilį nuomai SIXT SIXT Poznanė

Išsirinkti automobilį SIXT parduotuvėje SIXT Poznanė yra labai paprasta. Norėdami teisingai pasirinkti, pirmiausia išsiaiškinkite, kodėl jums reikia nuomotis automobilį. Pavyzdžiui, jei ieškote pigaus ir patogaus varianto nuvykti iš oro uosto į miesto centrą arba pasivažinėti po miestą su nedideliu bagažu, jums tiks hečbekas ar sedanas. Automobilių nuoma SIXT Poznanė SIXT siūlo pigiausias šios klasės galimybes. Be to, sutaupysite daug kuro.

Jei jūsų kelionė apima važiavimą bekele, visureigis yra puikus pasirinkimas. Reikėtų pažymėti, kad SIXT automobilių nuoma SIXT Poznanė siūlo keletą šios klasės transporto priemonių. Jei domitės ekstremaliais nuotykiais ir ketinate pasivažinėti į miškus, stepes, prerijas, visureigis bus puikus pasirinkimas. SIXT nuoma SIXT Poznanė siūlo daug automobilių nuomai sąžiningomis kainomis. Jei jums reikia ne tik gerų visureigių, bet ir didelės bagažinės, rinkitės universalą.

Jei norite keliauti su daug keleivių ar daug krovinio, išsinuomokite furgoną. Pasirinkę SIXT automobilių nuomą SIXT Poznanė, turėsite galimybę išsinuomoti erdvų automobilį, kuris atitiks visus jūsų poreikius.

SIXT auto nuoma netolimuose oro uostuose

SIXT automobilio nuoma SIXT Poznanė su Bocubo agregatoriumi

Jei ieškote SIXT automobilio nuomos SIXT Poznanė, galime padėti rasti pigiausią ir patikimiausią variantą bei artimiausią biurą. Mūsų paslauga buvo sukurta siekiant padėti jums greitai surasti geriausius automobilius trumpalaikei nuomai. Naudodami Bocubo automobilį išsinuomosite vos keliais paspaudimais. „Bocubo“ dėka SIXT automobilių nuoma SIXT Poznanė tapo dar greitesnė ir patogesnė.

Jei norite naudoti „Bocubo“ kaupiklį, tiesiog nurodykite savo vietą ir kiek dienų norite išsinuomoti transporto priemonę. Be to, galite pasirinkti parinktį „Grįžti į kitą vietą“.

Po kelių sekundžių pamatysite visus automobilių nuomos pasiūlymus vietovėje SIXT Poznanė. Mūsų paslauga parodys artimiausius nuomos biurus ir pigiausius įvairių įmonių siūlomus variantus. Jums nereikia gaišti laiko lankantis skirtinguose automobilių nuomos biuruose ir pokalbiams su vadybininkais, kad sužinotumėte apie visas sąlygas ir kainas. Mes jau viską padarėme už jus. Automobilio nuoma SIXT SIXT Poznanė su Bocubo yra puiki galimybė užsisakyti ir išsinuomoti automobilį per kelias minutes.

Kodėl naudoti „Bocubo“ išsinuomoti automobilį SIXT SIXT Poznanė?

Bocubo sujungia geriausius patikimiausių automobilių nuomos įmonių pasiūlymus. Su mūsų agregatoriumi greitai surasite artimiausią SIXT biurą ir užsakysite automobilį pasiimti suplanuotą dieną. Taip pat galite palyginti SIXT ir kitų įmonių pasiūlymus, kad pasirinktumėte patraukliausias sąlygas ir mažiausias kainas.

Parodome arčiausiai jūsų esančius biurus. Todėl jums nebereikia važinėtis po visą miestą ieškant nuomos biuro. Pasirinkite norimą tašką ir automobilį, užsisakykite jį ir sumokėkite. Po to tiesiog atvykite į nuomos įmonės biurą reikiama data ir po kelių minučių gausite raktus. Jokių eilių ir ilgų formų pildymo! Su Bocubo galite išsinuomoti savo tobulą automobilį per kelias minutes!

Automobilių nuoma netoli SIXT Poznanė

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuoma traukinių stotyse

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų SIXT Poznanė. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis SIXT