Auto nuoma Riyadh Oro Uostas

10
00
10
00
 Auto Nuoma

Auto nuoma Riyadh Oro Uostas

Best rental cars in Riyadh Oro Uostas (RUH), Saudo Arabija. No hidden charges. Free cancellation

Automobilių nuoma :country

Geriausiai įvertinti tiekėjai Riyadh Oro Uostas
SIXT
SIXT
4.2
/10
Prastai
4.2
/10
Bendra piniginė vertė
3.5
/10
Švari
4.8
/10
Aptarnavimas nuomos poste
4.2
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
4.4
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 10+ klientų atsiliepimais

Riyadh Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Sixt yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Riyadh Oro Uostas, vertinimų vidurkis 4.2/10 remiantis 10+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Sixt yra Hyundai AccentEkonominė automobilių nuomos klasės už 25,18 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Saudo Arabija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Sixt Riyadh Oro Uostas yra Hyundai Accent25,18 € dienai.

  Pigiausias automobilis Riyadh Oro Uostas yra Chevrolet SparkEnterprise. Jo kaina tik tai 24,97 € dienai. Enterprise dar nebuvo įvertintas mūsų klientų, būk pirmas tai padaręs!

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Geriausios automobilių nuomos vietos netoli Riyadh Oro Uostas (RUH)

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Riyadh Oro Uostas Automobilių Nuomos Tiekėjai

Sixt
4.2
/10
Prastai
Sixt
Automobilių nuoma netoli Riyadh Oro Uostas
1 vieta: rodyti adresą
Sixt automobilių nuomos vietos netoli Riyadh Oro Uostas
SIXT Riyadh Oro Uostas (RUH)
Kontaktai:
International Arrival, Riyadh, 13458
+966-568981946
Budget Car Rental
Budget Car Rental
Automobilių nuoma netoli Riyadh Oro Uostas
1 vieta: rodyti adresą
Budget Car Rental automobilių nuomos vietos netoli Riyadh Oro Uostas
BUDGET Riyadh Oro Uostas (RUH)
Kontaktai:
Domestic/International Ter., Riyadh, Riyadh, 60601
966-1-2201401
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
Automobilių nuoma netoli Riyadh Oro Uostas
3 vietos: rodyti adresus
AVIS Car Rental automobilių nuomos vietos netoli Riyadh Oro Uostas
AVIS Riyadh Oro Uostas (RUH)
Kontaktai:
Domestic Terminal, Riyadh
00966 1122 02635
AVIS Karaliaus Khalido Tarptautinis Oro Uostas (RUH) 0.23 km / 0.14 mi
Kontaktai:
Domestic Terminal, Riyadh
00966 1122 02635
AVIS Riyadh 30.2 km / 18.77 mi
Kontaktai:
Khurais Road, Riyadh
(966) 1 4917744200
Enterprise
Enterprise
Automobilių nuoma netoli Riyadh Oro Uostas
1 vieta: rodyti adresą
Enterprise automobilių nuomos vietos netoli Riyadh Oro Uostas
ENTERPRISE Riyadh Oro Uostas (RUH)
Kontaktai:
KING KHALID INTL AIRPORT, TERMINAL 1 AIRPORT ROAD, RIYADH, 11483
920000028

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Riyadh Oro Uostas (RUH). Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis SIXT, BUDGET, AVIS & ENTERPRISE