HERTZ Eslov
10
00
10
00
 Auto Nuoma

HERTZ Eslov

Best rental cars in Eslov, Švedija. No hidden charges. Free cancellation

HERTZ Eslov

HERTZ automobilių nuoma Eslov

HERTZ Eslov
HERTZ
HERTZ
7.2
/10
Labai gerai
7.7
/10
Bendra piniginė vertė
8
/10
Švari
5.9
/10
Aptarnavimas nuomos poste
6.7
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
7.8
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 2000+ klientų atsiliepimais

Eslov automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Hertz Car Hire in Eslov buvo įvertinta 2000+ klientų 7.2/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire Eslov yra Ford KaMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 38,11 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Kompaktinė automobilių nuomos klasės Švedija. Pigiausias Kompaktinė automobilis iš Hertz Car Hire Eslov pristatomas Ford Focus40,72 dol. dienai.

  AVIS Car Rental yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Eslov, vertinimų vidurkis 8.6/10 remiantis 1000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš AVIS Car Rental yra Fiat 500Mini automobilių nuomos klasės už 29,86 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Švedija yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš AVIS Car Rental Eslov yra Volkswagen Golf31,79 dol. dienai.

  Tarp Kompaktinė pats populiariausias modelis yra Volkswagen Golf. Jo kaina prasideda nuo 24,43 dol. dienai iš Budget Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 8.7/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Eslov yra Volkswagen GolfBudget Car Rental. Jo kaina tik tai 24,43 dol. dienai. Budget Car Rental buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 8.7/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie HERTZ Eslov

HERTZ
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Hertz Car Hire
Adresas: Vastra Stationstorget, Lund, 22237
Telefonas: 046 306012
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.
Vertinimas: 7.2/10, tai yra Labai gerai

HERTZ automobilių nuomos kainos Malmė Oro Uostas (MMX)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 44 dol. nuo 46 dol. nuo 67 dol. nuo 60 dol.
MABI Car Rentals
MABI Car Rentals
nuo 37 dol. nuo 43 dol.
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 105 dol. nuo 119 dol. nuo 100 dol. nuo 151 dol.
Europcar
Europcar
nuo 48 dol. nuo 59 dol. nuo 164 dol. nuo 47 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 49 dol. nuo 48 dol. nuo 76 dol. nuo 69 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 51 dol. nuo 50 dol. nuo 80 dol. nuo 66 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 42 dol. nuo 109 dol.
Avis
Avis
nuo 118 dol.

HERTZ automobilių nuomos vietos netoli Eslov

HERTZ auto nuoma netolimuose oro uostuose

HERTZ auto nuoma traukinių stotyse

HERTZ auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Eslov

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuoma traukinių stotyse

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

 • Lundo 16.38 km / 10.18 mi
 • Malmo 32.17 km / 19.99 mi

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Eslov. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis HERTZ