HERTZ Eslov
10
00
10
00
BOCUBO Autorent

HERTZ Eslov

Parimad autorendi Eslov, Rootsi. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

HERTZ Eslov

HERTZ autorendi asukoht Eslov

HERTZ sees Eslov
HERTZ
HERTZ
7.2
/10
Väga hea
7.7
/10
Kogu raha väärtus
8
/10
Puhtus
5.9
/10
Teenindus autorendis
6.7
/10
Auto võtmise protsess
7.8
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 2000+ klientide arvustused

Eslov autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Eslov Hertz Car Hire autorendile andis üle 2000+ kliendi hinnangu 7.2/10. Kõige odavam rendiauto klass Eslov Hertz Car Hire on Ford Ka of Mini. Selle hind on vaid 35,10 € eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Rootsi-s Kompaktne-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Kompaktne auto Hertz Car Hire Eslov on Ford Focus, 37,50 € eest päevas.

  AVIS Car Rental on Eslov kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.6/10, mis põhineb 1000+ klientide arvustustel. AVIS Car Rental odavam sõiduk on Fiat 500 Mini rendiklassi sõiduk, 27,50 € eest päevas.

  Kõige populaarsem Rootsi autorendi grupp on Kompaktne, odavaim auto AVIS Car Rental Eslov-s, Volkswagen Golf, hinnaga 29,28 € päevas.

  Kompaktne-i seas on kõige populaarsem mudel Volkswagen Golf. Selle hind algab Budget Car Rental-s 22,50 € päeva eest, selle keskmine skoor on 8.7/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel.

  Eslov kõige odavam autorendi sõiduk on Volkswagen Golf, firmalt Budget Car Rental. Selle hind on ainult 22,50 € päevas. Budget Car Rental-t hindas üle 2000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.7/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave HERTZ Eslov

HERTZ
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Hertz Car Hire
Aadress: Vastra Stationstorget, Lund, 22237
Telefon: 046 306012
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Pole täpsustatud — Rendiettevõtja ei määranud veel pickup tüüpi.
Hinnang: 7.2/10, mis on Väga hea

HERTZ autorendi hinnad Malmõ Lennujaam (MMX)

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Van
Van
Maastur
Maastur
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 41 € alates 42 € alates 62 € alates 56 €
MABI Car Rentals
MABI Car Rentals
alates 34 € alates 39 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 97 € alates 110 € alates 92 € alates 139 €
Europcar
Europcar
alates 44 € alates 54 € alates 151 € alates 44 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 45 € alates 44 € alates 70 € alates 63 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 47 € alates 47 € alates 74 € alates 61 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 38 € alates 101 €
Avis
Avis
alates 109 €

HERTZ autorent lähedal Eslov

HERTZ rentimine lennujaamades

HERTZ autorent rongijaamades

HERTZ autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Eslov

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autode rentimine rongijaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

 • Lund 16.38 km / 10.18 mi
 • Malmo 32.17 km / 19.99 mi

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Eslov . Saa odavad hinnad HERTZ autorendist