BUDGET Upsala
10
00
10
00
 Auto Nuoma

BUDGET Upsala

Best rental cars in Upsala, Švedija. No hidden charges. Free cancellation

BUDGET Upsala

BUDGET automobilių nuoma Upsala

BUDGET Upsala
BUDGET
BUDGET
8.7
/10
Puiku
8.1
/10
Bendra piniginė vertė
9
/10
Švari
8.8
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.6
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.8
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 2000+ klientų atsiliepimais

Upsala automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Budget Car Rental in Upsala buvo įvertinta 2000+ klientų 8.2/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Budget Car Rental Upsala yra Kia RioEkonominė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 26,55 € dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Kompaktinė automobilių nuomos klasės Švedija. Pigiausias Kompaktinė automobilis iš Budget Car Rental Upsala pristatomas Peugeot 30827,06 € dienai.

  AVIS Car Rental yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Upsala, vertinimų vidurkis 8.4/10 remiantis 1000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš AVIS Car Rental yra Fiat 500Mini automobilių nuomos klasės už 26,03 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Švedija yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš AVIS Car Rental Upsala yra Volkswagen Golf27,58 € dienai.

  Tarp Kompaktinė pats populiariausias modelis yra Peugeot 308. Jo kaina prasideda nuo 27,06 € dienai iš Budget Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 8.2/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Upsala yra Ford KaHertz Car Hire. Jo kaina tik tai 25,91 € dienai. Hertz Car Hire buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 7.8/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie BUDGET Upsala

BUDGET
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Budget Car Rental
Adresas: Kvarnangsgatan 53, Uppsala, S-75420
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.
Vertinimas: 8.7/10, tai yra Puiku

BUDGET automobilių nuomos kainos Uppsala

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 29 €
MABI Car Rentals
MABI Car Rentals
nuo 30 € nuo 38 € nuo 117 € nuo 94 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 31 € nuo 31 € nuo 100 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 30 € nuo 30 €

BUDGET automobilių nuomos vietos netoli Upsala

BUDGET auto nuoma netolimuose oro uostuose

Automobilių nuoma netoli Upsala

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Upsala. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis BUDGET