Džipas Auto nuoma Šardža
10
00
10
00
Džipas Auto nuoma Šardža

Džipas Auto nuoma Šardža

Best rental cars in Šardža, Jungtiniai Arabų Emyratai. No hidden charges. Free cancellation

Džipas automobilių nuoma Šardža

INTERNATIONAL Šardža
INTERNATIONAL
INTERNATIONAL
8.2
/10
Puiku
8.7
/10
Bendra piniginė vertė
9.3
/10
Švari
8.9
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.1
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
6.1
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 100+ klientų atsiliepimais

Šardža automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Džipas automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Šardža. Pigiausias Džipas automobilis yra Dacia DusterThrifty Car Rental Šardža. Jo kaina prasideda nuo 16,87 € dienai.

  Jeigu norite išsinuomoti Džipas automobilį iš aukščiausiai įvertinto pardavėjo Šardža, turėtumėte dairytis International Supplier. Šio atomobilio nuomos tiekėjas buvo įvertintas 100+ klientų vidutiniu 8.2/10 reitingu. Džipas automobilis iš International Supplier Šardža už mažiausią įmanomą kainą yra Mercedes ML. Jums kainuos apie 133,48 € dienai.

  International Supplier yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Šardža, vertinimų vidurkis 8.2/10 remiantis 100+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš International Supplier yra Mazda 2Ekonominė automobilių nuomos klasės už 26,05 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Jungtiniai Arabų Emyratai yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš International Supplier Šardža yra Mazda 226,05 € dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Kia Picanto. Jo kaina prasideda nuo 15,73 € dienai iš Europcar, kurio vertinimo vidurkis yra 7.4/10 remiantis 100+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Šardža yra Ford FigoThrifty Car Rental. Jo kaina tik tai 11,55 € dienai. Thrifty Car Rental buvo įvertintas 1000+ klientų vidutiniu 7.1/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Džipas automobilių nuomos kainos Dubai Intl Airport Terminal 1 (DA1)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Egzotiška
Egzotiška
Interrent
Interrent
nuo 17 € nuo 18 € nuo 24 €
Europcar
Europcar
nuo 19 € nuo 20 € nuo 31 € nuo 57 € nuo 47 € nuo 27 €
Alamo
Alamo
nuo 17 € nuo 22 € nuo 49 € nuo 28 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 21 € nuo 76 € nuo 77 € nuo 87 € nuo 33 € nuo 126 €
White-And-Black
White-And-Black
nuo 65 € nuo 144 € nuo 34 €
Diamondlease
Diamondlease
nuo 16 € nuo 35 € nuo 35 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 16 € nuo 19 € nuo 30 € nuo 69 € nuo 48 € nuo 39 € nuo 108 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 25 € nuo 32 € nuo 204 € nuo 96 € nuo 134 € nuo 39 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 14 € nuo 45 € nuo 51 € nuo 91 € nuo 48 € nuo 40 € nuo 81 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 25 € nuo 23 € nuo 221 € nuo 71 € nuo 84 € nuo 42 € nuo 50 €
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
nuo 21 € nuo 22 € nuo 263 € nuo 81 € nuo 100 € nuo 42 € nuo 49 €
Go
Go
nuo 15 € nuo 18 € nuo 84 € nuo 54 € nuo 43 €
Payless
Payless
nuo 20 € nuo 22 € nuo 71 € nuo 54 € nuo 47 €
National
National
nuo 27 € nuo 27 € nuo 60 € nuo 58 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 45 € nuo 131 € nuo 137 € nuo 78 € nuo 119 €
International Supplier
International Supplier
nuo 26 € nuo 63 € nuo 194 € nuo 133 €
CarGets Rent A Car
CarGets Rent A Car
nuo 366 € nuo 214 € nuo 153 € nuo 214 € nuo 230 €

Džipas automobilių nuomos vietos netoli Šardža

Džipas auto nuoma netolimuose oro uostuose

Džipas auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Šardža

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Šardža. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Džipas