DOLLAR Sharjah Tarptautinis Oro Uostas
10
00
10
00
 Auto Nuoma

DOLLAR Sharjah Tarptautinis Oro Uostas

Best rental cars in Sharjah Tarptautinis Oro Uostas (SHJ), Jungtiniai Arabų Emyratai. No hidden charges. Free cancellation

DOLLAR Sharjah Tarptautinis Oro Uostas

DOLLAR automobilių nuoma Sharjah Tarptautinis Oro Uostas

DOLLAR Sharjah Tarptautinis Oro Uostas
DOLLAR
DOLLAR
7.2
/10
Labai gerai
7.1
/10
Bendra piniginė vertė
7.7
/10
Švari
6.8
/10
Aptarnavimas nuomos poste
6.8
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
7.4
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 1000+ klientų atsiliepimais

Sharjah Tarptautinis Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Dollar Car Rental in Sharjah Tarptautinis Oro Uostas buvo įvertinta 1000+ klientų 7.2/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Dollar Car Rental Sharjah Tarptautinis Oro Uostas yra Ford FigoMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 25,11 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Kompaktinė automobilių nuomos klasės Sharjah Tarptautinis Oro Uostas ir iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Jungtiniai Arabų Emyratai. Pigiausias Kompaktinė automobilis iš Dollar Car Rental Sharjah Tarptautinis Oro Uostas yra Mazda 332,61 dol. dienai. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Dollar Car Rental Sharjah Tarptautinis Oro Uostas pristatomas Toyota Yaris25,89 dol. dienai.

  Hertz Car Hire yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Sharjah Tarptautinis Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8.4/10 remiantis 100+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire yra Hyundai i10Mini automobilių nuomos klasės už 18,46 dol. dienai.

  Populiariausia automobilių nuomos kompanija Sharjah Tarptautinis Oro Uostas yra Kompaktinė su Hertz Car Hire kainomis pradedant nuo 96,85 dol. dienai už Toyota Corolla.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Jungtiniai Arabų Emyratai yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire Sharjah Tarptautinis Oro Uostas yra Kia Picanto88,56 dol. dienai.

  Populiariausias pardavėjas Jungtiniai Arabų Emyratai yra Europcar (įvertinimo vidurkis 6/10 balsavus 250+ klientų). Pigiausias Kompaktinė automobilis Sharjah Tarptautinis Oro Uostas yra Proton Wira, kainai prasidedant nuo 22,44 dol. dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Chevrolet Aveo. Jo kaina prasideda nuo 26,67 dol. dienai iš Europcar, kurio vertinimo vidurkis yra 6/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Sharjah Tarptautinis Oro Uostas yra Chevrolet SparkBudget Car Rental. Jo kaina tik tai 15,78 dol. dienai. Budget Car Rental dar nebuvo įvertintas mūsų klientų, būk pirmas tai padaręs!

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie DOLLAR Sharjah Tarptautinis Oro Uostas

DOLLAR
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Dollar Car Rental
Adresas: Arrival Building, Sharjah International Airport, Sharjah
Telefonas: 00971 06 5580260
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.
Vertinimas: 7.2/10, tai yra Labai gerai

DOLLAR automobilių nuomos kainos Sharjah Tarptautinis Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Egzotiška
Egzotiška
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
nuo 25 dol. nuo 26 dol. nuo 303 dol. nuo 90 dol. nuo 97 dol. nuo 43 dol. nuo 57 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 16 dol. nuo 46 dol. nuo 59 dol. nuo 97 dol. nuo 55 dol. nuo 46 dol. nuo 99 dol.
Go
Go
nuo 19 dol. nuo 95 dol. nuo 60 dol. nuo 48 dol.
Europcar
Europcar
nuo 25 dol. nuo 27 dol. nuo 40 dol. nuo 76 dol. nuo 60 dol. nuo 36 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 33 dol. nuo 66 dol. nuo 68 dol. nuo 140 dol. nuo 40 dol. nuo 151 dol.
CarGets Rent A Car
CarGets Rent A Car
nuo 411 dol. nuo 240 dol. nuo 171 dol. nuo 258 dol. nuo 240 dol. nuo 258 dol.
Interrent
Interrent
nuo 23 dol. nuo 20 dol. nuo 34 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 76 dol. nuo 26 dol. nuo 335 dol. nuo 75 dol. nuo 115 dol. nuo 52 dol. nuo 69 dol.
White-And-Black
White-And-Black
nuo 79 dol. nuo 172 dol. nuo 38 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 18 dol. nuo 89 dol. nuo 300 dol. nuo 189 dol. nuo 188 dol. nuo 63 dol.
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 26 dol. nuo 105 dol. nuo 97 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 29 dol. nuo 31 dol. nuo 93 dol. nuo 68 dol. nuo 37 dol.

DOLLAR automobilių nuomos vietos netoli Sharjah Tarptautinis Oro Uostas

DOLLAR auto nuoma netolimuose oro uostuose

DOLLAR auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Sharjah Tarptautinis Oro Uostas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Sharjah Tarptautinis Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis DOLLAR