DOLLAR THRIFTY Londonas Oro Uostas „gatwick“

10
00
10
00
 Auto Nuoma

DOLLAR THRIFTY Londonas Oro Uostas „gatwick“

Best rental cars in Londonas Oro Uostas „gatwick“ (LGW), Jungtinė Karalystė. No hidden charges. Free cancellation

DOLLAR THRIFTY Londonas Oro Uostas „gatwick“

DOLLAR THRIFTY nuoma Londonas Oro Uostas „gatwick“

DOLLAR THRIFTY Londonas Oro Uostas „gatwick“
DOLLAR THRIFTY
DOLLAR THRIFTY
5.9
/10
Normaliai
6.1
/10
Bendra piniginė vertė
8
/10
Švari
5.9
/10
Aptarnavimas nuomos poste
3.3
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
6
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 2000+ klientų atsiliepimais

Londonas Oro Uostas „gatwick“ automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Dollar-Thrifty in Londonas Oro Uostas „gatwick“ buvo įvertinta 2000+ klientų 5.9/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Dollar-Thrifty Londonas Oro Uostas „gatwick“ yra Hyundai i10Mini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 20,86 € dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Kompaktinė automobilių nuomos klasės Jungtinė Karalystė. Pigiausias Kompaktinė automobilis iš Dollar-Thrifty Londonas Oro Uostas „gatwick“ pristatomas Ford Focus41,70 € dienai.

  National yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Londonas Oro Uostas „gatwick“, vertinimų vidurkis 9/10 remiantis 100+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš National yra Chevrolet SparkMini automobilių nuomos klasės už 54,73 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Jungtinė Karalystė yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš National Londonas Oro Uostas „gatwick“ yra Ford Focus96,76 € dienai.

  Tarp Kompaktinė pats populiariausias modelis yra Ford Focus. Jo kaina prasideda nuo 14,17 € dienai iš Green-Motion, kurio vertinimo vidurkis yra 5.5/10 remiantis 10000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Londonas Oro Uostas „gatwick“ yra Hyundai i10Green-Motion. Jo kaina tik tai 13,15 € dienai. Green-Motion buvo įvertintas 10000+ klientų vidutiniu 5.5/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie DOLLAR THRIFTY Londonas Oro Uostas „gatwick“

DOLLAR THRIFTY
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Dollar-Thrifty
Adresas: Courtyard by Marriott London Gatwick Hotel, Buckingham Gate, Gatwick, RH6 0NT
Telefonas: +44 1494292310
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nemokamas maršrutinis autobusas — Automobilių nuomos įmonė apmoka maršrutinio autobuso išlaidas iki automobilio paėmimo vietos šalia pagrindinio terminalo.
Vertinimas: 5.9/10, tai yra Normaliai

DOLLAR THRIFTY automobilių nuomos vietos netoli Londonas Oro Uostas „gatwick“

DOLLAR THRIFTY auto nuoma netolimuose oro uostuose

DOLLAR THRIFTY auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Londonas Oro Uostas „gatwick“

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuoma traukinių stotyse

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Londonas Oro Uostas „gatwick“. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis DOLLAR THRIFTY