SAAV La Paz El Alto Intl. Airport

10
00
10
00
BOCUBO Autorent

SAAV La Paz El Alto Intl. Airport

Parimad autorendi La Paz El Alto Intl. Airport (LPB), Boliivia. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

SAAV La Paz El Alto Intl. Airport

SAAV rent La Paz El Alto Intl. Airport

La Paz El Alto Intl. Airport autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  La Paz El Alto Intl. Airport Saav autorendile andis üle + kliendi hinnangu 0/10. Kõige odavam rendiauto klass La Paz El Alto Intl. Airport Saav on Chevrolet Onix of Majandus. Selle hind on vaid 44,54 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti La Paz El Alto Intl. Airport Majandus-i autorendi klassi kuuluvaid sõidukeid ja Boliivia-s Maastur-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Majandus auto Saav La Paz El Alto Intl. Airport on Chevrolet Onix, 44,54 $ eest päevas. Odavaim Maastur auto Saav La Paz El Alto Intl. Airport on Kia Sportage, 86,46 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Boliivia autorendi grupp on Maastur, odavaim auto Budget Car Rental La Paz El Alto Intl. Airport-s, Suzuki Jimny, hinnaga 85,20 $ päevas.

  Maastur-i seas on kõige populaarsem mudel Suzuki Jimny. Selle hind algab Europcar-s 53,27 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 0/10, mis põhineb + klientide arvustustel.

  La Paz El Alto Intl. Airport kõige odavam autorendi sõiduk on Chevrolet Onix, firmalt Saav. Selle hind on ainult 44,54 $ päevas. Meie kliendid ei ole veel Saav-d hinnanud, tehke seda esimesena!

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave SAAV La Paz El Alto Intl. Airport

SAAV
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Saav
Aadress: ZONA OBRAJES CALLE 8 ED. LOYOLA II PB, LA PAZ, BOLIVIA, BO
Telefon: +5912141693
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Pole täpsustatud — Rendiettevõtja ei määranud veel pickup tüüpi.

Autorent lähedal La Paz El Alto Intl. Airport

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Miks rentida auto koos BOCUBO

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt La Paz El Alto Intl. Airport . Saa odavad hinnad SAAV autorendist