SAAV La Paz El Alto Intl. Airport

10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

SAAV La Paz El Alto Intl. Airport

Najlepszy wynajem samochodów w La Paz El Alto Intl. Airport (LPB), Boliwia. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

SAAV La Paz El Alto Intl. Airport

Wynajem SAAV La Paz El Alto Intl. Airport

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w La Paz El Alto Intl. Airport

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Saav w La Paz El Alto Intl. Airport dało rating na poziomie 0/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Saav w La Paz El Alto Intl. Airport jest samochód w kategorii Ekonomiczny, Chevrolet Onix. Cena wynajmu to tylko 44,54 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Ekonomiczny w La Paz El Alto Intl. Airport i kategorii SUV w Boliwia. Najtańszym samochodem klasy Ekonomiczny z Saav w La Paz El Alto Intl. Airport jest Chevrolet Onix za 44,54 USD dziennie. Najtańszy oferowanym samochodem klasy SUV z Saav w La Paz El Alto Intl. Airport jest Kia Sportage za 86,46 USD dziennie.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Boliwia jest SUV, najtańszy wynajem samochodu z Budget Car Rental w La Paz El Alto Intl. Airport to Suzuki Jimny, wynajmowana na 85,20 USD dziennie.

  Wśród SUV, najpopularniejszym modelem jest Suzuki Jimny. Cena wynajmu zaczyna się od 53,27 USD dziennie od Europcar, którego średnia ocena to 0/10, na podstawie + opinii klientów.

  The cheapest car rental in La Paz El Alto Intl. Airport is Chevrolet Onix from Saav. Its price is only 44,54 USD per day. Saav was not reviewed by our customers yet, be the first to do it!

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o SAAV, La Paz El Alto Intl. Airport

SAAV
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Saav
Adres : ZONA OBRAJES CALLE 8 ED. LOYOLA II PB, LA PAZ, BOLIVIA, BO
Telefon : +5912141693
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Not specified — The rental company didn't specify the pickup type yet.

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, La Paz El Alto Intl. Airport

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w La Paz El Alto Intl. Airport. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów SAAV