Kabriolett Autorent Vancouveri Rahvusvaheline Lennujaam

10
00
10
00
Kabriolett Autorent Vancouveri Rahvusvaheline Lennujaam

Kabriolett Autorent Vancouveri Rahvusvaheline Lennujaam

Parimad autorendi Vancouveri Rahvusvaheline Lennujaam (YVR), Kanada. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Kabriolett rent Vancouveri Rahvusvaheline Lennujaam

ALAMO sees Vancouveri Rahvusvaheline Lennujaam
ALAMO
ALAMO
8.7
/10
Suurepärane
8.3
/10
Kogu raha väärtus
9.1
/10
Puhtus
8.5
/10
Teenindus autorendis
8.6
/10
Auto võtmise protsess
8.9
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 2000+ klientide arvustused

Vancouveri Rahvusvaheline Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Kabriolett-i autosi broneerivad just meie kliendid Vancouveri Rahvusvaheline Lennujaam. Odavaimat Kabriolett-autot, Ford Mustang Convertible, pakub Enterprise, Vancouveri Rahvusvaheline Lennujaamlinnas. Selle hind algab 88,73 € päevas.

  Kui soovite rentida Kabriolett-i autot Vancouveri Rahvusvaheline Lennujaam kõrgeima hinnanguga pakkujalt, peaksite pöörama tähelepanu Alamo-le. Seda autorendi pakkujat hindas 2000+ klienti, kelle keskmine skoor oli 8.7/10. Kabriolett-auto odaivaima hinnaga Vancouveri Rahvusvaheline Lennujaam on Ford Mustang Convertible Alamo. See maksab sulle umbes 136,98 € päevas.

  Alamo on Vancouveri Rahvusvaheline Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.7/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel. Alamo odavam sõiduk on Kia Rio Majandus rendiklassi sõiduk, 41,30 € eest päevas.

  Kõige populaarsem Kanada autorendi grupp on Maastur, odavaim auto Alamo Vancouveri Rahvusvaheline Lennujaam-s, Toyota Rav4, hinnaga 56,50 € päevas.

  Maastur-i seas on kõige populaarsem mudel Toyota Rav4. Selle hind algab Dollar Car Rental-s 50,47 € päeva eest, selle keskmine skoor on 8/10, mis põhineb 1000+ klientide arvustustel.

  Vancouveri Rahvusvaheline Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Kia Rio, firmalt Routes. Selle hind on ainult 20,70 € päevas. Routes-t hindas üle 100+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 4.3/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Kabriolett autorent lähedal Vancouveri Rahvusvaheline Lennujaam

Kabriolett autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Vancouveri Rahvusvaheline Lennujaam

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Vancouveri Rahvusvaheline Lennujaam . Saa odavad hinnad Kabriolett autorendist