HERTZ Brno, Lennujaam

10
00
10
00
BOCUBO Autorent

HERTZ Brno, Lennujaam

Parimad autorendi Brno, Lennujaam (BRQ), Tššehhi. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

HERTZ Brno, Lennujaam

HERTZ rent Brno, Lennujaam

Brno, Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Brno, Lennujaam Hertz Car Hire autorendile andis üle + kliendi hinnangu 0/10. Kõige odavam rendiauto klass Brno, Lennujaam Hertz Car Hire on Skoda Citigo of Mini. Selle hind on vaid 33,56 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Tššehhi-s Majandus-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Majandus auto Hertz Car Hire Brno, Lennujaam on Skoda Fabia, 35,38 $ eest päevas.

  Europcar on Brno, Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 9.1/10, mis põhineb 25+ klientide arvustustel. Europcar odavam sõiduk on Volkswagen Polo Majandus rendiklassi sõiduk, 30,14 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Tššehhi autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Europcar Brno, Lennujaam-s, Volkswagen Polo, hinnaga 30,14 $ päevas.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Volkswagen Polo. Selle hind algab Budget Car Rental-s 15,29 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 8.7/10, mis põhineb 1000+ klientide arvustustel.

  Brno, Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Volkswagen Up, firmalt Rent-Plus. Selle hind on ainult 11,64 $ päevas. Rent-Plus-t hindas üle 500+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave HERTZ Brno, Lennujaam

HERTZ
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Hertz Car Hire
Aadress: Brno-turany Airport, Brno, 62700
Telefon: 225345061
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Pole täpsustatud — Rendiettevõtja ei määranud veel pickup tüüpi.

HERTZ autorent lähedal Brno, Lennujaam

HERTZ autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Brno, Lennujaam

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

 • Brno 7.48 km / 4.65 mi

Miks rentida auto koos BOCUBO

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Brno, Lennujaam . Saa odavad hinnad HERTZ autorendist