HERTZ Brno Letiště

10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

HERTZ Brno Letiště

Nejlepší půjčovny aut v Brno Letiště (BRQ), Česká republika. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

HERTZ Brno Letiště

Půjčovna HERTZ Brno Letiště

Tipy na pronájem auta v Brno Letiště

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Hertz Car Hire v Brno Letiště hodnotilo + zákaznku se skóre 0/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Hertz Car Hire v Brno Letiště je třída Skoda Citigo Mini. Její cena je pouze 33,56 US$ za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída Ekonomika v Česká republika. Nejlevnější Ekonomika vůz z Hertz Car Hire v Brno Letiště předkládá Skoda Fabia za 35,38 US$ za den.

  Europcar je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Brno Letiště s průměrným skóre 9.1/10, založená na 25+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Europcar je třída Volkswagen Polo z Ekonomika za cenu 30,14 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Česká republika, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Europcar v Brno Letiště je Volkswagen Polo, cena za 30,14 US$ za den.

  Mezi Ekonomika je nejoblíbenější model Volkswagen Polo. Jeho cena začíná od 15,29 US$ za den od společnosti Budget Car Rental, která je průměrným skóre skóre 8.7/10, založená na 1000+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Brno Letiště je Volkswagen Up z Rent-Plus. Její cena je pouze 11,64 US$ za den. Rent-Plus bylo přezkoumáno více než 500+ zákazníky s průměrným hodnocením 8/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o HERTZ v Brno Letiště

HERTZ
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Hertz Car Hire
Adresa: Brno-turany Airport, Brno, 62700
Telefon: 225345061
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Není specifikováno — Pronajímatelská firma ještě nezadala typ vyzvednutí.

HERTZ pujčovna aut blízko Brno Letiště

HERTZ půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Brno Letiště

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

 • Brno 7.48 km / 4.65 mi

Proč si půjčit auto BOCUBO

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Brno Letiště. Získejte levné ceny pro HERTZ půjčovna aut