Luksus Autorent Praha, Lennujaam

10
00
10
00
Luksus Autorent Praha, Lennujaam

Luksus Autorent Praha, Lennujaam

Parimad autorendi Praha, Lennujaam (PRG), Tššehhi. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Luksus rent Praha, Lennujaam

EUROPCAR sees Praha, Lennujaam
EUROPCAR
EUROPCAR
9.1
/10
Suurepärane
8.7
/10
Kogu raha väärtus
9.3
/10
Puhtus
9.2
/10
Teenindus autorendis
9.5
/10
Auto võtmise protsess
9
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 25+ klientide arvustused

Praha, Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Luksus-i autosi broneerivad just meie kliendid Praha, Lennujaam. Odavaimat Luksus-autot, Mercedes E Class, pakub Europcar, Praha, Lennujaamlinnas. Selle hind algab 99,26 $ päevas.

  Kui soovite rentida Luksus-i autot Praha, Lennujaam kõrgeima hinnanguga pakkujalt, peaksite pöörama tähelepanu Europcar-le. Seda autorendi pakkujat hindas 25+ klienti, kelle keskmine skoor oli 9.1/10. Luksus-auto odaivaima hinnaga Praha, Lennujaam on Mercedes E Class Europcar. See maksab sulle umbes 99,26 $ päevas.

  Europcar on Praha, Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 9.1/10, mis põhineb 25+ klientide arvustustel. Europcar odavam sõiduk on Skoda Fabia Estate Standard rendiklassi sõiduk, 38,05 $ eest päevas.

  Praha, Lennujaam kõige populaarsem autorendi klass on Kompaktne, hinnaga Europcar, alates 52,34 $ päevas Volkswagen Golf eest.

  Tššehhi, kõige populaarsem rendipakkuja on Budget Car Rental (keskmine skoor 8.1/10, 1000+ kliendi hinnanguga). Odavaim Kompaktne auto Praha, Lennujaam on Volkswagen Golf, mille hinnad algavad 28,09 $ päeva eest.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Volkswagen Polo. Selle hind algab Budget Car Rental-s 20,73 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 8.1/10, mis põhineb 1000+ klientide arvustustel.

  Praha, Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Skoda Citigo, firmalt Firefly Car Rental. Selle hind on ainult 10,16 $ päevas. Firefly Car Rental-t hindas üle 50+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.7/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Luksus autorent lähedal Praha, Lennujaam

Luksus autorent rongijaamades

Luksus autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Praha, Lennujaam

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autode rentimine rongijaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Most Popular car groups near Praha, Lennujaam

Premium car rental at Praha, Lennujaam

van picture
Premium
 • Mercedes E Class 5 Places | 4 Bags
 • Audi A6 5 Places | 4 Bags
 • Audi A8 5 Places | 4 Bags

Luxury car rental at Praha, Lennujaam

van picture
Luxury cars rent those who love to travel in complete comfort and do not deny themselves. Rent a luxury car is the best option when you need to impress at an important meeting or when traveling to a very important event.
 • Mercedes S Class 5 Places | 5 Bags

Miks rentida auto koos BOCUBO

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Praha, Lennujaam . Saa odavad hinnad Luksus autorendist