Autorent Rønne Lennujaam

10
00
10
00
BOCUBO Autorent

Autorent Rønne Lennujaam

Parimad autorendi Rønne Lennujaam (RNN), Taani. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Autorent Rønne Lennujaam (RNN), Taani

Enim hinnatud tarnija on Rønne Lennujaam
BUDGET
BUDGET
8.4
/10
Suurepärane
8.1
/10
Kogu raha väärtus
8.7
/10
Puhtus
8.6
/10
Teenindus autorendis
8
/10
Auto võtmise protsess
8.8
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 2000+ klientide arvustused

Rønne Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Budget Car Rental on Rønne Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.4/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel. Budget Car Rental odavam sõiduk on Renault Clio Estate Standard rendiklassi sõiduk, 41,17 $ eest päevas.

  Rønne Lennujaam kõige populaarsem autorendi klass on Kesktase, hinnaga Budget Car Rental, alates 41,17 $ päevas Renault Clio Estate eest.

  Kõige populaarsem Taani autorendi grupp on Kompaktne, odavaim auto Budget Car Rental Rønne Lennujaam-s, Renault Captur, hinnaga 77,70 $ päevas.

  Odavaima Kesktase-auto pakkuja Rønne Lennujaam-s on Europcar (hinnanguga 8/10 1000+ kliendi arvamuse põhjal ) ja kõige odavam auto, grupi pakkuja poolt, on Ford Focus Estate hinnaga 150,82 $ päevas.

  Odavaimat Kompaktne auto on sama pakkuja poolt: Europcar. Auto on Hyundai i30, hinnaga 103,99 $ päevas.

  Rønne Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Renault Clio Estate, firmalt Budget Car Rental. Selle hind on ainult 41,17 $ päevas. Budget Car Rental-t hindas üle 2000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.4/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Rønne Lennujaam Autorendi Võimaldajad

Budget Car Rental
8.4
/10
Suurepärane
Budget Car Rental
Autorent lähedal Rønne Lennujaam
1 asukoht: näita aadressi
Budget Car Rental rendiauto asukohad lähedal Rønne Lennujaam
BUDGET Rønne Lennujaam (RNN)
Kontaktid:
Roenne Airport, Ronne Airport, Roenne, 3700
+45 33 28 62 41
AVIS Car Rental
8.2
/10
Suurepärane
AVIS Car Rental
Autorent lähedal Rønne Lennujaam
1 asukoht: näita aadressi
AVIS Car Rental rendiauto asukohad lähedal Rønne Lennujaam
AVIS Rønne Lennujaam (RNN)
Kontaktid:
Roenne Lufthavn, Roenne, 3700
(45) 7024 7719
Europcar
8
/10
Väga hea
Europcar
Autorent lähedal Rønne Lennujaam
1 asukoht: näita aadressi
Europcar rendiauto asukohad lähedal Rønne Lennujaam
EUROPCAR Rønne Lennujaam (RNN)
Kontaktid:
(MEET & GREET-COUNTER IN TERMINAL) (ARRIVAL FLIGHT-NUMBER MANDATORY!!), RONNE, 3700
45 56 954300

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Rønne Lennujaam (RNN). Saa odavad hinnad BUDGET, AVIS & EUROPCAR autorendist