Půjčovna aut Ronne Letiště

10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

Půjčovna aut Ronne Letiště

Nejlepší půjčovny aut v Ronne Letiště (RNN), Dánsko. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Půjčení auta v Ronne Letiště (RNN), Dánsko

Nejlépe hodnocený dodavatel v Ronne Letiště
BUDGET
BUDGET
8.4
/10
Vynikající
8.1
/10
Celková hodnota za peníze
8.7
/10
Čistota
8.6
/10
Servis na recepci
8
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.8
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 2000+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Ronne Letiště

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Budget Car Rental je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Ronne Letiště s průměrným skóre 8.4/10, založená na 2000+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Budget Car Rental je třída Renault Clio Estate z Standard za cenu 34,72 € za den.

  Nejoblíbenější třída pronájmu automobilů v Ronne Letiště je Střední s cenami od Budget Car Rental od 34,72 € za den pro Renault Clio Estate.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Dánsko, což je Kompaktní, nejlevnější auto z Budget Car Rental v Ronne Letiště je Renault Captur, cena za 65,53 € za den.

  Nejlevnější vozidlo Střední v Ronne Letiště poskytlo Europcar (ohodnoceno 8/10 od 1000+ zákazníků) a nejlevnějším vozidlem, které ve skupině vidí prodejce, je cena Ford Focus Estate za 127,19 € za den.

  Nejlevnější vozidlo Kompaktní je prezentováno stejným dodavatelem: Europcar. Vozidlo je Hyundai i30, za cenu 87,70 € za den.

  Nejlevnější pronájem aut v Ronne Letiště je Renault Clio Estate z Budget Car Rental. Její cena je pouze 34,72 € za den. Budget Car Rental bylo přezkoumáno více než 2000+ zákazníky s průměrným hodnocením 8.4/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Ronne Letiště Dodavatelé Aut

Budget Car Rental
8.4
/10
Vynikající
Budget Car Rental
Půjčovna aut v okolí Ronne Letiště
1 umístění: zobrazit adresu
Budget Car Rental půjčovna aut poblíž Ronne Letiště
BUDGET Ronne Letiště (RNN)
Kontakty:
Roenne Airport, Ronne Airport, Roenne, 3700
+45 33 28 62 41
AVIS Car Rental
8.2
/10
Vynikající
AVIS Car Rental
Půjčovna aut v okolí Ronne Letiště
1 umístění: zobrazit adresu
AVIS Car Rental půjčovna aut poblíž Ronne Letiště
AVIS Ronne Letiště (RNN)
Kontakty:
Roenne Lufthavn, Roenne, 3700
(45) 7024 7719
Europcar
8
/10
Velmi dobře
Europcar
Půjčovna aut v okolí Ronne Letiště
1 umístění: zobrazit adresu
Europcar půjčovna aut poblíž Ronne Letiště
EUROPCAR Ronne Letiště (RNN)
Kontakty:
(MEET & GREET-COUNTER IN TERMINAL) (ARRIVAL FLIGHT-NUMBER MANDATORY!!), RONNE, 3700
45 56 954300

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Ronne Letiště (RNN). Získejte levné ceny pro BUDGET, AVIS & EUROPCAR půjčovna aut