Luksus Autorent Orimattila
10
00
10
00
Luksus Autorent Orimattila

Luksus Autorent Orimattila

Parimad autorendi Orimattila, Soome. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Luksus autorendi asukoht Orimattila

SCANDIA sees Orimattila
SCANDIA
SCANDIA
8.7
/10
Suurepärane
8
/10
Kogu raha väärtus
9.4
/10
Puhtus
8.6
/10
Teenindus autorendis
8.6
/10
Auto võtmise protsess
8.6
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 250+ klientide arvustused

Orimattila autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Luksus-i autosi broneerivad just meie kliendid Orimattila. Odavaimat Luksus-autot, Mercedes S Class, pakub SIXT Rent A Car, Orimattilalinnas. Selle hind algab 1 051,54 € päevas.

  Scandia Rent on Orimattila kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.7/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel. Scandia Rent odavam sõiduk on Ford Ka Mini rendiklassi sõiduk, 41,43 € eest päevas.

  Kõige populaarsem Soome autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Scandia Rent Orimattila-s, Volkswagen Polo, hinnaga 43,19 € päevas.

  Orimattila kõige odavam autorendi sõiduk on Ford Ka, firmalt Scandia Rent. Selle hind on ainult 41,43 € päevas. Scandia Rent-t hindas üle 250+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.7/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Luksus autorendi hinnad Lahti Railway Station

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Van
Van
Maastur
Maastur
Scandia Rent
Scandia Rent
alates 41 € alates 47 € alates 75 € alates 187 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 70 € alates 122 € alates 1 052 € alates 165 € alates 100 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 50 € alates 52 € alates 129 €

Luksus autorent lähedal Orimattila

Luksus autorent rongijaamades

Luksus autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Orimattila

Autode rentimine rongijaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

 • Lahti 20.12 km / 12.5 mi

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Orimattila . Saa odavad hinnad Luksus autorendist