FLIZZR Guadeloupe

19
sept
E
2023
10
00
26
sept
E
2023
10
00
BOCUBO Autorent

FLIZZR Guadeloupe

Parimad autorendi Guadeloupe, Guadeloupe. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

FLIZZR Guadeloupe

FLIZZR rent FLIZZR Guadeloupe

FLIZZR on tuntud ja populaarne ettevõte, mis tegutseb paljudes riikides ja linnades, sisaldavad FLIZZR Guadeloupe . Kui olete kunagi reisides autorendi peale mõelnud, olete ilmselt sellest ettevõttest kuulnud. Auto rentimine FLIZZR FLIZZR Guadeloupe on suurepärane võimalus rentida igat tüüpi auto soodsate hindadega. Lisaks FLIZZR on silmapaistev oma suurepärase töökindluse poolest, sellel on ainult kaasaegsed autod, mis läbivad regulaarselt tehnoülevaatust.

Guadeloupe autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Guadeloupe Flizzr autorendile andis üle + kliendi hinnangu 0/10. Kõige odavam rendiauto klass Guadeloupe Flizzr on Skoda Citigo of Mini. Selle hind on vaid 12,71 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Guadeloupe-s Majandus-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Majandus auto Flizzr Guadeloupe on Seat Ibiza, 13,28 $ eest päevas.

  AVIS Car Rental on Guadeloupe kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 7.9/10, mis põhineb 100+ klientide arvustustel. AVIS Car Rental odavam sõiduk on Suzuki Swift Majandus rendiklassi sõiduk, 21,52 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Guadeloupe autorendi grupp on Majandus, odavaim auto AVIS Car Rental Guadeloupe-s, Suzuki Swift, hinnaga 21,52 $ päevas.

  Guadeloupe kõige odavam autorendi sõiduk on Ford Fiesta, firmalt SIXT Rent A Car. Selle hind on ainult 11,92 $ päevas. SIXT Rent A Car-t hindas üle 100+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.6/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Most Popular car groups near FLIZZR Guadeloupe

Cheapest cars in Guadeloupe

Cheapest cars
Skoda Citigo Mini
flizzr
Car rental Guadeloupe Skoda Citigo
4 Places | 1 Bags
Air Conditioning
Airport fee
12,71 $ /day
Seat Ibiza Economy
flizzr
Car rental Guadeloupe Seat Ibiza
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
13,28 $ /day
Volkswagen Polo Economy
flizzr
Car rental Guadeloupe Volkswagen Polo
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
28,20 $ /day
Renault Captur Economy
flizzr
Car rental Guadeloupe Renault Captur
5 Places | 3 Bags
Air Conditioning
Airport fee
47,73 $ /day
Dacia Duster Linnamaastur
flizzr
Car rental Guadeloupe Dacia Duster
5 Places | 4 Bags
Air Conditioning
Airport fee
82,53 $ /day

Economy car rental at Guadeloupe

Clas Economy is one of the budget versions of rented cars, which can be used for working trips, as well as an alternative to personal transport. It should also be noted that renting a car class economy good solution if you need to get from point A to point B and pay minimum of money
Seat Ibiza Economy
flizzr
Car rental Guadeloupe Seat Ibiza
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
13,28 $ /day
Volkswagen Polo Economy
flizzr
Car rental Guadeloupe Volkswagen Polo
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
28,20 $ /day
Renault Captur Economy
flizzr
Car rental Guadeloupe Renault Captur
5 Places | 3 Bags
Air Conditioning
Airport fee
47,73 $ /day

Mini car rental at Guadeloupe

Mini cars are a class of cars that enjoys the greatest popularity in people traveling alone or a pair. The class mini is the most economical and small cars consumable little fuel, they are conveniently moving on the narrow streets. Rent a mini car the cheapest option, but do not forget that much luggage will not fit into it.
Skoda Citigo Mini
flizzr
Car rental Guadeloupe Skoda Citigo
4 Places | 1 Bags
Air Conditioning
Airport fee
12,71 $ /day

SUV rental at Guadeloupe

The SUV class is to rent an SUV of the most correct decision when traveling for the city, in nature or for a long road trip. When renting a seven-bed SUV, you can travel with the whole family. You need to rent an SUV to those who have a lot of baggage with you.
Dacia Duster Linnamaastur
flizzr
Car rental Guadeloupe Dacia Duster
5 Places | 4 Bags
Air Conditioning
Airport fee
82,53 $ /day

Kui otsite esindust FLIZZR FLIZZR Guadeloupe , see võib olla veidi segane. Seal on palju kohti FLIZZR autorent FLIZZR Guadeloupe , ja mitte kõik neist ei asu kesklinnas. Kui valite vale kontori, peate sihtkohta jõudmiseks läbima terve linna. Sel juhul aitab Bocubo. Anname endast parima, et leiaksite lähima FLIZZR auto rentimine FLIZZR Guadeloupe vaid 2 klõpsuga.

Teave FLIZZR FLIZZR Guadeloupe

Auto rent FLIZZR FLIZZR Guadeloupe

FLIZZR FLIZZR Guadeloupe pakub tohutut valikut autosid. See on üks paljudest põhjustest, miks paljud inimesed valivad FLIZZR autorent FLIZZR Guadeloupe . Ettevõtte autoparki kuuluvad erinevate populaarsete kaubamärkide sedaanid ja luukpärad, universaalid, džiibid, kabrioletid ja juhtivautod:

 • Mercedes;
 • Volvo;
 • Buick;
 • BMW;
 • Chevrolet;
 • Kia;
 • Hyundai jne.

Need ja paljud teised autorent FLIZZR FLIZZR Guadeloupe . Kõigil neil pole olulisi kahjustusi ja neid hooldatakse pidevalt.

FLIZZR
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Flizzr
Aadress: Morne Mamiel, Les Abymes, Les Abymes, 97139
Telefon: +590-590919154
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kättesaamine lennujaamas — Autorendifirmal on lett lennujaama terminalis.

Teine põhjus valida FLIZZR FLIZZR Guadeloupe on selle ettevõtte usaldusväärsus. See on töötanud palju aastaid ja on saanud äärmiselt positiivset tagasisidet. Kõik protsessid sisse FLIZZR autorent FLIZZR Guadeloupe on sujuvamad, nii et pole keerulisi olukordi. Alates autorendi hetkest kuni võtmete kättesaamiseni on kõik etapid lihtsad ja arusaadavad. Valitud auto ootab teid alati kohapeal FLIZZR FLIZZR Guadeloupe kontor. Siinkohal ei tule kindlasti ette olukorda, et auto pole veel punkti jõudnud või sulle pakutakse valet autot. Kõik töötab nagu kellavärk FLIZZR FLIZZR Guadeloupe .

Kui autol on väiksemaid kriime, märgitakse need lepingusse. Seetõttu võite olla kindel, et autot tagastades ei võeta teile arvet kriimude eest, millega teil pole midagi pistmist. FLIZZR FLIZZR Guadeloupe austab oma kliente ja püüab muuta nende reisi võimalikult mugavaks ja lõõgastavaks.

FLIZZR autorent lähedal FLIZZR Guadeloupe

Kuidas valida autorent FLIZZR FLIZZR Guadeloupe

Auto rentimine valimine FLIZZR FLIZZR Guadeloupe on ülilihtne. Õige valiku tegemiseks mõistke esmalt, miks teil on vaja autot rentida. Näiteks kui otsite soodsat ja mugavat võimalust lennujaamast kesklinna jõudmiseks või väikese pagasiga linnas ringi sõitmiseks, sobib teile luukpära või sedaan. Autorent FLIZZR Guadeloupe FLIZZR pakub selle klassi odavaimaid võimalusi. Lisaks säästate palju kütust.

Kui teie reis hõlmab maastikusõitu, on maastur hea valik. Tuleb märkida, et FLIZZR autorent FLIZZR Guadeloupe pakub mitmeid selle klassi sõidukeid. Kui olete huvitatud ekstreemsetest seiklustest ja kavatsete sõita metsadesse, steppidesse, preeriatesse, on maastikuauto suurepärane valik. FLIZZR autorent FLIZZR Guadeloupe tal on palju õiglase hinnaga autosid. Kui vajate lisaks heale murdmaasõiduvõimele ka suurt pakiruumi, valige universaal.

Paljude reisijate või suure kaubakogusega reisimiseks rentige kaubik. Valimine FLIZZR autorent FLIZZR Guadeloupe , teil on võimalus rentida kaubikuid, mis vastavad kõigile teie vajadustele.

FLIZZR rentimine lennujaamades

FLIZZR autorent lähimates linnades

FLIZZR autorent FLIZZR Guadeloupe koos Bocubo

Kui otsite FLIZZR autorent FLIZZR Guadeloupe , aitame leida soodsaima ja töökindlama valiku ning lähima esinduse. Meie teenus loodi selleks, et aidata teil kiiresti leida parim lühiajaline autorent. Bocuboga saate auto rentida vaid paari klõpsuga. Tänu Bocubole FLIZZR autorent FLIZZR Guadeloupe on muutunud veelgi kiiremaks ja mugavamaks.

Bocubo kasutamiseks märkige lihtsalt oma asukoht ja mitmeks päevaks soovite sõidukit rentida. Lisaks saate valida valiku „Tagasi teise asukohta”.

Mõne sekundi pärast näete kõiki pakkumisi autorent FLIZZR Guadeloupe . Meie teenus näitab teile lähimad rendikontorid ja erinevate ettevõtete pakutavad soodsaimad võimalused. Kõikide tingimuste ja hindade tundmaõppimiseks ei pea te aega raiskama erinevate autorendikontorite külastamiseks ja juhtidega vesteldes. Oleme teie heaks kõik juba teinud. Auto rent FLIZZR FLIZZR Guadeloupe Bocuboga on suurepärane võimalus mõne minutiga auto rentimiseks.

Miks kasutada Bocubo autorent? FLIZZR FLIZZR Guadeloupe ?

Bocubo koondab parimad pakkumised kõige usaldusväärsematelt autorendifirmadelt. Meie koondajaga leiate kiiresti lähima FLIZZR büroo- ja autorent järeletulemiseks ettenähtud päeval. Samuti saate võrrelda pakkumisi alates FLIZZRja teised ettevõtted, et valida kõige atraktiivsemad tingimused ja madalaimad hinnad.

Näitame teile lähimaid kontoreid. Seetõttu ei pea te enam rendikontorit otsides üle linna sõitma. Valige soovitud punkt ja auto, broneerige see ja makske. Pärast seda tulge lihtsalt soovitud kuupäeval rendifirma kontorisse ja mõne minuti pärast saate võtmed kätte. Ei mingeid järjekordi ja pikki vormide täitmist! Bocuboga saate rentida oma täiusliku auto mõne minutiga!

Autorent lähedal FLIZZR Guadeloupe

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Autode rentimine sadamas

Miks rentida auto koos BOCUBO

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt FLIZZR Guadeloupe . Saa odavad hinnad FLIZZR autorendist