BUDGET Tel Aviv, Ben Gurioni Lennujaam
10
00
10
00
BOCUBO Autorent

BUDGET Tel Aviv, Ben Gurioni Lennujaam

Parimad autorendi Tel Aviv, Ben Gurioni Lennujaam (TLV), Iisrael. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

BUDGET Tel Aviv, Ben Gurioni Lennujaam

BUDGET autorendi asukoht Tel Aviv, Ben Gurioni Lennujaam

BUDGET sees Tel Aviv, Ben Gurioni Lennujaam
BUDGET
BUDGET
6.5
/10
Hea
6.8
/10
Kogu raha väärtus
6.2
/10
Puhtus
6.4
/10
Teenindus autorendis
5.8
/10
Auto võtmise protsess
7.3
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 1000+ klientide arvustused

Tel Aviv, Ben Gurioni Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Tel Aviv, Ben Gurioni Lennujaam Budget Car Rental autorendile andis üle 1000+ kliendi hinnangu 6.5/10. Kõige odavam rendiauto klass Tel Aviv, Ben Gurioni Lennujaam Budget Car Rental on Mazda 6 of Standard. Selle hind on vaid 25,64 € eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Iisrael-s Majandus-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Majandus auto Budget Car Rental Tel Aviv, Ben Gurioni Lennujaam on Kia Picanto, 32,88 € eest päevas.

  Hertz Car Hire on Tel Aviv, Ben Gurioni Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 7.4/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel. Hertz Car Hire odavam sõiduk on Suzuki Alto Mini rendiklassi sõiduk, 22,94 € eest päevas.

  Kõige populaarsem Iisrael autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Hertz Car Hire Tel Aviv, Ben Gurioni Lennujaam-s, Hyundai i10, hinnaga 24,06 € päevas.

  Odavaimat Majandus autot pakub Cal-Auto (hinnanguga 6.1/10 500+ kliendi arvamuse põhjal). Auto on Hyundai i20, hinnaga 26,92 € päevas.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Kia Picanto. Selle hind algab Budget Car Rental-s 32,88 € päeva eest, selle keskmine skoor on 6.5/10, mis põhineb 1000+ klientide arvustustel.

  Tel Aviv, Ben Gurioni Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Chevrolet Spark, firmalt Dollar. Selle hind on ainult 15,13 € päevas. Meie kliendid ei ole veel Dollar-d hinnanud, tehke seda esimesena!

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave BUDGET Tel Aviv, Ben Gurioni Lennujaam

BUDGET
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Budget Car Rental
Aadress: Arrival Hall After Customs, Tel Aviv, 70100
Telefon: +972 (0) 39350011
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kättesaamine lennujaamas — Autorendifirmal on lett lennujaama terminalis.
Hinnang: 6.5/10, mis on Hea

BUDGET autorendi hinnad Tel Aviv, Ben Gurioni Lennujaam

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Van
Van
Maastur
Maastur
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 33 € alates 33 € alates 82 € alates 53 €
Dollar
Dollar
alates 15 € alates 16 €
Thrifty
Thrifty
alates 30 € alates 24 € alates 40 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 23 € alates 24 € alates 75 € alates 105 € alates 82 € alates 98 €
Europcar
Europcar
alates 22 € alates 25 € alates 102 € alates 126 € alates 51 € alates 48 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 25 € alates 29 € alates 163 € alates 74 € alates 42 €
SIXT Shlomo
SIXT Shlomo
alates 28 € alates 23 € alates 182 € alates 83 € alates 82 €
Cal-Auto
Cal-Auto
alates 26 € alates 27 € alates 59 € alates 77 €
Dollar-Thrifty
Dollar-Thrifty
alates 36 € alates 39 € alates 157 € alates 92 € alates 87 €
Enterprise
Enterprise
alates 24 € alates 25 € alates 183 € alates 114 € alates 62 €
International Supplier
International Supplier
alates 33 € alates 32 € alates 119 € alates 219 € alates 70 €
Alamo
Alamo
alates 35 € alates 39 € alates 57 €
Alamo
Alamo
alates 33 € alates 36 €

BUDGET autorent lähedal Tel Aviv, Ben Gurioni Lennujaam

BUDGET autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Tel Aviv, Ben Gurioni Lennujaam

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

 • Ramla 8.73 km / 5.43 mi

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Tel Aviv, Ben Gurioni Lennujaam . Saa odavad hinnad BUDGET autorendist