Maastur rent Beiruti Lennujaam

10
00
10
00
Maastur rent Beiruti Lennujaam

Maastur rent Beiruti Lennujaam

Parimad autorendi Beiruti Lennujaam (BEY), Liibanon. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Maastur rent Beiruti Lennujaam

BUDGET sees Beiruti Lennujaam
BUDGET
BUDGET
8.5
/10
Suurepärane
8.2
/10
Kogu raha väärtus
8.1
/10
Puhtus
8.5
/10
Teenindus autorendis
8.7
/10
Auto võtmise protsess
8.8
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 100+ klientide arvustused

Beiruti Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Maastur-i autosi broneerivad just meie kliendid Beiruti Lennujaam. Odavaimat Maastur-autot, Ford Escape, pakub Budget Car Rental, Beiruti Lennujaamlinnas. Selle hind algab 45,65 $ päevas.

  Kui soovite rentida Maastur-i autot Beiruti Lennujaam kõrgeima hinnanguga pakkujalt, peaksite pöörama tähelepanu Budget Car Rental-le. Seda autorendi pakkujat hindas 100+ klienti, kelle keskmine skoor oli 8.5/10. Maastur-auto odaivaima hinnaga Beiruti Lennujaam on Ford Escape Budget Car Rental. See maksab sulle umbes 45,65 $ päevas.

  Budget Car Rental on Beiruti Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.5/10, mis põhineb 100+ klientide arvustustel. Budget Car Rental odavam sõiduk on Hyundai i10 Majandus rendiklassi sõiduk, 22,16 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Liibanon autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Budget Car Rental Beiruti Lennujaam-s, Hyundai i10, hinnaga 22,16 $ päevas.

  Beiruti Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Hyundai i10, firmalt Budget Car Rental. Selle hind on ainult 22,16 $ päevas. Budget Car Rental-t hindas üle 100+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.5/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Maastur autorent lähedal Beiruti Lennujaam

Maastur autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Beiruti Lennujaam

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

 • Zahle 38.08 km / 23.66 mi

Most Popular car groups near Beiruti Lennujaam

SUV rental at Beiruti Lennujaam

van picture
The SUV class is to rent an SUV of the most correct decision when traveling for the city, in nature or for a long road trip. When renting a seven-bed SUV, you can travel with the whole family. You need to rent an SUV to those who have a lot of baggage with you.
 • BMW X1 5 Places | 4 Bags
 • Audi Q5 5 Places | 4 Bags
 • BMW X5 5 Places | 4 Bags
 • Chevrolet Traverse 5 Places | 4 Bags

Miks rentida auto koos BOCUBO

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Beiruti Lennujaam . Saa odavad hinnad Maastur autorendist