MELI Mellieha
10
00
10
00
BOCUBO Autorent

MELI Mellieha

Parimad autorendi Mellieha, Malta. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

MELI Mellieha

MELI autorendi asukoht Mellieha

MELI sees Mellieha
MELI
MELI
7.3
/10
Väga hea
7
/10
Kogu raha väärtus
6.3
/10
Puhtus
7.6
/10
Teenindus autorendis
8.1
/10
Auto võtmise protsess
7.8
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 100+ klientide arvustused

Mellieha autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Mellieha Makka autorendile andis üle 100+ kliendi hinnangu 7.3/10. Kõige odavam rendiauto klass Mellieha Makka on Citroen C1 of Mini. Selle hind on vaid 16,72 € eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Malta-s Mini-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Mini auto Makka Mellieha on Citroen C1, 16,72 € eest päevas.

  Green-Motion on Mellieha kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8/10, mis põhineb 100+ klientide arvustustel. Green-Motion odavam sõiduk on Kia Picanto Majandus rendiklassi sõiduk, 52,23 € eest päevas.

  Kõige populaarsem Malta autorendi grupp on Mini, odavaim auto Green-Motion Mellieha-s, Peugeot 107, hinnaga 59,03 € päevas.

  Mini-i seas on kõige populaarsem mudel Toyota Aygo. Selle hind algab Goldcar rental-s 12,78 € päeva eest, selle keskmine skoor on 4.4/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel.

  Mellieha kõige odavam autorendi sõiduk on Toyota Aygo, firmalt Goldcar rental. Selle hind on ainult 12,78 € päevas. Goldcar rental-t hindas üle 2000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 4.4/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave MELI Mellieha

MELI
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Makka
Aadress: Westin Dragonara Resort, 5 Dragonara Road, St.Julians
Telefon: 00356 7937 5973
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Pole täpsustatud — Rendiettevõtja ei määranud veel pickup tüüpi.
Hinnang: 7.3/10, mis on Väga hea

MELI autorendi hinnad Mellieha

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Kabriolett
Kabriolett
Van
Van
Maastur
Maastur
Best-Buy
Best-Buy
alates 23 € alates 38 € alates 93 €
Drifter Car Hire
Drifter Car Hire
alates 36 € alates 93 €
Citygo
Citygo
alates 32 € alates 53 € alates 84 € alates 55 €

MELI autorent lähedal Mellieha

MELI rentimine lennujaamades

MELI autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Mellieha

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Mellieha . Saa odavad hinnad MELI autorendist