ACE Wellington
10
00
10
00
BOCUBO Autorent

ACE Wellington

Parimad autorendi Wellington, Uus-Meremaa. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

ACE Wellington

ACE autorendi asukoht Wellington

ACE sees Wellington
ACE
ACE
7.6
/10
Väga hea
7.3
/10
Kogu raha väärtus
7.1
/10
Puhtus
7.9
/10
Teenindus autorendis
7.6
/10
Auto võtmise protsess
8.3
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 1000+ klientide arvustused

Wellington autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Wellington ACE Rental Cars autorendile andis üle 1000+ kliendi hinnangu 7.6/10. Kõige odavam rendiauto klass Wellington ACE Rental Cars on Mazda Demio of Majandus. Selle hind on vaid 22,32 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Uus-Meremaa-s Maastur-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Maastur auto ACE Rental Cars Wellington on Toyota Rav4, 53,77 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Uus-Meremaa autorendi grupp on Maastur, odavaim auto Keddy-By-Europcar Wellington-s, Nissan Qashqai, hinnaga 46,73 $ päevas.

  Wellington kõige odavam autorendi sõiduk on Mazda Demio, firmalt ACE Rental Cars. Selle hind on ainult 22,32 $ päevas. ACE Rental Cars-t hindas üle 1000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.6/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave ACE Wellington

ACE
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: ACE Rental Cars
Aadress: Off Airport, Wellington Airport - Unit 1, International Air Cargo Building, Freight Drive, Rongotai, 6022
Telefon: 04 471 1176
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Tasuta süstikbuss — Autorendifirma pakub tasuta süstikbussi sõiduks auto kättesaamiskohta, mis asub põhiterminali lähedal.
Hinnang: 7.6/10, mis on Väga hea

ACE autorendi hinnad Wellington

Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Van
Van
Maastur
Maastur
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 33 $ alates 47 $ alates 53 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 76 $ alates 99 $ alates 119 $ alates 106 $
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 112 $ alates 185 $ alates 146 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 83 $ alates 106 $ alates 119 $ alates 153 $
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 112 $ alates 185 $ alates 146 $

ACE autorent lähedal Wellington

ACE rentimine lennujaamades

Autorent lähedal Wellington

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Wellington . Saa odavad hinnad ACE autorendist