INTERNATIONAL Stockholm Lennujaam Arlanda
10
00
10
00
BOCUBO Autorent

INTERNATIONAL Stockholm Lennujaam Arlanda

Parimad autorendi Stockholm Lennujaam Arlanda (ARN), Rootsi. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

INTERNATIONAL Stockholm Lennujaam Arlanda

INTERNATIONAL autorendi asukoht Stockholm Lennujaam Arlanda

INTERNATIONAL sees Stockholm Lennujaam Arlanda
INTERNATIONAL
INTERNATIONAL
7.4
/10
Väga hea
6.3
/10
Kogu raha väärtus
8.2
/10
Puhtus
7.6
/10
Teenindus autorendis
7.4
/10
Auto võtmise protsess
7.7
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 500+ klientide arvustused

Stockholm Lennujaam Arlanda autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Stockholm Lennujaam Arlanda International Supplier autorendile andis üle 500+ kliendi hinnangu 7.4/10. Kõige odavam rendiauto klass Stockholm Lennujaam Arlanda International Supplier on Audi A1 of Majandus. Selle hind on vaid 78,43 € eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Stockholm Lennujaam Arlanda Standard-i autorendi klassi kuuluvaid sõidukeid ja Rootsi-s Kompaktne-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Standard auto International Supplier Stockholm Lennujaam Arlanda on BMW 3 Series Estate, 101,70 € eest päevas. Odavaim Kompaktne auto International Supplier Stockholm Lennujaam Arlanda on Mercedes A Class, 86,51 € eest päevas.

  SIXT Rent A Car on Stockholm Lennujaam Arlanda kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.7/10, mis põhineb 500+ klientide arvustustel. SIXT Rent A Car odavam sõiduk on Mini Cooper Majandus rendiklassi sõiduk, 44,07 € eest päevas.

  Stockholm Lennujaam Arlanda kõige populaarsem autorendi klass on Kinnisvara, hinnaga SIXT Rent A Car, alates 58,67 € päevas BMW 3 Series Estate eest.

  Kõige populaarsem Rootsi autorendi grupp on Kompaktne, odavaim auto SIXT Rent A Car Stockholm Lennujaam Arlanda-s, Mercedes A Class, hinnaga 46,50 € päevas.

  Rootsi, kõige populaarsem rendipakkuja on Budget Car Rental (keskmine skoor 8.2/10, 2000+ kliendi hinnanguga). Odavaim Kinnisvara auto Stockholm Lennujaam Arlanda on Volkswagen Golf Estate, mille hinnad algavad 30,93 € päeva eest.

  Kompaktne-i seas on kõige populaarsem mudel Peugeot 308. Selle hind algab Budget Car Rental-s 27,15 € päeva eest, selle keskmine skoor on 8.2/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel.

  Stockholm Lennujaam Arlanda kõige odavam autorendi sõiduk on Ford Ka, firmalt Hertz Car Hire. Selle hind on ainult 25,99 € päevas. Hertz Car Hire-t hindas üle 2000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.8/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave INTERNATIONAL Stockholm Lennujaam Arlanda

INTERNATIONAL
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: International Supplier
Aadress: Alpha car park, Arlanda AP, Arlanda AP, Stockholm, .
Telefon: +46-859-400250
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kättesaamine lennujaamas — Autorendifirmal on lett lennujaama terminalis.
Hinnang: 7.4/10, mis on Väga hea

INTERNATIONAL autorendi hinnad Stockholm Lennujaam Arlanda

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Van
Van
Maastur
Maastur
International Supplier
International Supplier
alates 78 € alates 100 € alates 119 € alates 95 € alates 111 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 26 € alates 27 € alates 277 € alates 84 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 95 € alates 27 € alates 74 € alates 46 € alates 37 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 44 € alates 57 € alates 91 € alates 55 € alates 64 €
Green-Motion
Green-Motion
alates 27 € alates 29 € alates 84 € alates 36 €
Europcar
Europcar
alates 111 € alates 31 € alates 73 € alates 50 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 26 € alates 27 € alates 54 € alates 38 €
MABI Car Rentals
MABI Car Rentals
alates 49 € alates 49 € alates 142 € alates 162 € alates 88 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 37 € alates 48 € alates 79 €
Avis
Avis
alates 100 €

INTERNATIONAL autorent lähedal Stockholm Lennujaam Arlanda

INTERNATIONAL rentimine lennujaamades

INTERNATIONAL autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Stockholm Lennujaam Arlanda

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autode rentimine rongijaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Stockholm Lennujaam Arlanda . Saa odavad hinnad INTERNATIONAL autorendist