Maastur rent Sundsvall Lennujaam
10
00
10
00
Maastur rent Sundsvall Lennujaam

Maastur rent Sundsvall Lennujaam

Parimad autorendi Sundsvall Lennujaam (SDL), Rootsi. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Maastur autorendi asukoht Sundsvall Lennujaam

BUDGET sees Sundsvall Lennujaam
BUDGET
BUDGET
8.5
/10
Suurepärane
7.9
/10
Kogu raha väärtus
9
/10
Puhtus
8.5
/10
Teenindus autorendis
8.3
/10
Auto võtmise protsess
8.7
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 2000+ klientide arvustused

Sundsvall Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Maastur-i autosi broneerivad just meie kliendid Sundsvall Lennujaam. Odavaimat Maastur-autot, Hyundai Tucson, pakub Budget Car Rental, Sundsvall Lennujaamlinnas. Selle hind algab 59,87 € päevas.

  Kui soovite rentida Maastur-i autot Sundsvall Lennujaam kõrgeima hinnanguga pakkujalt, peaksite pöörama tähelepanu Budget Car Rental-le. Seda autorendi pakkujat hindas 2000+ klienti, kelle keskmine skoor oli 8.5/10. Maastur-auto odaivaima hinnaga Sundsvall Lennujaam on Hyundai Tucson Budget Car Rental. See maksab sulle umbes 59,87 € päevas.

  Budget Car Rental on Sundsvall Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.5/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel. Budget Car Rental odavam sõiduk on Kia Ceed Kompaktne rendiklassi sõiduk, 28,32 € eest päevas.

  Kõige populaarsem Rootsi autorendi grupp on Kompaktne, odavaim auto Budget Car Rental Sundsvall Lennujaam-s, Kia Ceed, hinnaga 28,32 € päevas.

  Sundsvall Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Kia Ceed, firmalt Budget Car Rental. Selle hind on ainult 28,32 € päevas. Budget Car Rental-t hindas üle 2000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.5/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Maastur autorendi hinnad Sundsvall Lennujaam

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Van
Van
Maastur
Maastur
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 72 € alates 49 € alates 51 € alates 60 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 80 € alates 57 € alates 54 € alates 63 €
Europcar
Europcar
alates 55 € alates 246 € alates 155 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 80 € alates 103 € alates 116 € alates 98 € alates 155 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 60 €

Maastur autorent lähedal Sundsvall Lennujaam

Maastur autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Sundsvall Lennujaam

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Sundsvall Lennujaam . Saa odavad hinnad Maastur autorendist