NOMADCAR Vevey
10
00
10
00
BOCUBO Autorent

NOMADCAR Vevey

Parimad autorendi Vevey, Šveits. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

NOMADCAR Vevey

NOMADCAR autorendi asukoht Vevey

NOMADCAR sees Vevey
NOMADCAR
NOMADCAR
9.5
/10
Suurepärane
8.8
/10
Kogu raha väärtus
9.7
/10
Puhtus
9.7
/10
Teenindus autorendis
9.5
/10
Auto võtmise protsess
9.8
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 25+ klientide arvustused

Vevey autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Vevey Nomadcar autorendile andis üle 25+ kliendi hinnangu 9.5/10. Kõige odavam rendiauto klass Vevey Nomadcar on Mercedes CLA 200 of Standard. Selle hind on vaid 114,67 € eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Šveits-s Kompaktne-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Kompaktne auto Nomadcar Vevey on Mercedes A Class, 122,73 € eest päevas.

  Hertz Car Hire on Vevey kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.6/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel. Hertz Car Hire odavam sõiduk on Ford Fiesta Majandus rendiklassi sõiduk, 37,16 € eest päevas.

  Kõige populaarsem Šveits autorendi grupp on Kompaktne, odavaim auto Hertz Car Hire Vevey-s, Volvo V40, hinnaga 43,71 € päevas.

  Kompaktne-i seas on kõige populaarsem mudel Volkswagen Golf. Selle hind algab Europcar-s 66,40 € päeva eest, selle keskmine skoor on 8/10, mis põhineb 500+ klientide arvustustel.

  Vevey kõige odavam autorendi sõiduk on Ford Fiesta, firmalt Hertz Car Hire. Selle hind on ainult 37,16 € päevas. Hertz Car Hire-t hindas üle 250+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.6/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave NOMADCAR Vevey

NOMADCAR
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Nomadcar
Aadress: Gare de Lausanne railway station, Lausanne
Telefon: 0041215881321
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kokkusaamine — Autorendifirma esindaja saab teiega lennujaamas kokku ja viib teid auto kättesaamise kohta.
Hinnang: 9.5/10, mis on Suurepärane

NOMADCAR autorent lähedal Vevey

NOMADCAR autorent rongijaamades

NOMADCAR autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Vevey

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autode rentimine rongijaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

 • Sion 47.3 km / 29.39 mi

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Vevey . Saa odavad hinnad NOMADCAR autorendist