Autorent Sioni Lennujaam, Sion

10
00
10
00
BOCUBO Autorent

Autorent Sioni Lennujaam, Sion

Parimad autorendi Sioni Lennujaam, Sion (SIR), Šveits. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Autorent Sioni Lennujaam, Sion (SIR), Šveits

Enim hinnatud tarnija on Sioni Lennujaam, Sion
HERTZ
HERTZ
8.6
/10
Suurepärane
7.8
/10
Kogu raha väärtus
9.2
/10
Puhtus
8.8
/10
Teenindus autorendis
8.6
/10
Auto võtmise protsess
8.6
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 250+ klientide arvustused

Sioni Lennujaam, Sion autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Hertz Car Hire on Sioni Lennujaam, Sion kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.6/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel. Hertz Car Hire odavam sõiduk on Ford Fiesta Majandus rendiklassi sõiduk, 33,97 € eest päevas.

  Sioni Lennujaam, Sion kõige populaarsem autorendi klass on Majandus, hinnaga Hertz Car Hire, alates 33,97 € päevas Ford Fiesta eest.

  Kõige populaarsem Šveits autorendi grupp on Kompaktne, odavaim auto Hertz Car Hire Sioni Lennujaam, Sion-s, Volvo V40, hinnaga 39,96 € päevas.

  Šveits, kõige populaarsem rendipakkuja on Europcar (keskmine skoor 8/10, 500+ kliendi hinnanguga). Odavaim Majandus auto Sioni Lennujaam, Sion on Seat Ibiza, mille hinnad algavad 53,67 € päeva eest.

  Kompaktne-i seas on kõige populaarsem mudel Volkswagen Golf. Selle hind algab Europcar-s 60,71 € päeva eest, selle keskmine skoor on 8/10, mis põhineb 500+ klientide arvustustel.

  Sioni Lennujaam, Sion kõige odavam autorendi sõiduk on Ford Fiesta, firmalt Hertz Car Hire. Selle hind on ainult 33,97 € päevas. Hertz Car Hire-t hindas üle 250+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.6/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Parimad autorendi asukohad Sioni Lennujaam, Sion (SIR)

Autode rentimine rongijaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

 • Sion 1.78 km / 1.11 mi

Sioni Lennujaam, Sion Autorendi Võimaldajad

Hertz Car Hire
8.6
/10
Suurepärane
Hertz Car Hire
Autorent lähedal Sioni Lennujaam, Sion
1 asukoht: näita aadressi
Hertz Car Hire rendiauto asukohad lähedal Sioni Lennujaam, Sion
HERTZ Sioni Lennujaam, Sion (SIR)
Kontaktid:
Route de l'Aeroport, 1950
+41 (0)27 322 34 94
Europcar
8.4
/10
Suurepärane
Europcar
Autorent lähedal Sioni Lennujaam, Sion
3 asukohad: näita aadresse
Europcar rendiauto asukohad lähedal Sioni Lennujaam, Sion
EUROPCAR Sioni Lennujaam, Sion (SIR)
Kontaktid:
AEROPORT DE SION, SION, 1950
41 27 3238888
EUROPCAR Aigle Railway Station 30.56 km / 18.99 mi
Kontaktid:
PLACE DE LA GARE 1, AIGLE, 1860
41 51 2246004
EUROPCAR Vevey Downtown 46.95 km / 29.17 mi
Kontaktid:
AVENUE NESTLE 28, VEVEY, 1800
41 21 9223180
Budget Car Rental
8.1
/10
Suurepärane
Budget Car Rental
Autorent lähedal Sioni Lennujaam, Sion
1 asukoht: näita aadressi
Budget Car Rental rendiauto asukohad lähedal Sioni Lennujaam, Sion
BUDGET Vevey Downtown 46.95 km / 29.17 mi
Kontaktid:
Avenue Du Clos Daubonne 1, AVENUE DU CLOS DAUBONNE 1, La Tour-De-Peilz, 1814
+41 021 9218860
Nomadcar
7.6
/10
Väga hea
Nomadcar
Autorent lähedal Sioni Lennujaam, Sion
1 asukoht: näita aadressi
Nomadcar rendiauto asukohad lähedal Sioni Lennujaam, Sion
NOMADCAR Montreux 40.9 km / 25.42 mi
Kontaktid:
Avenue des Alpes 45 , Montreux, 1820, Switzerland
0041215881321

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Sioni Lennujaam, Sion (SIR). Saa odavad hinnad HERTZ & EUROPCAR autorendist