INTERRENT Dubai Lennujaam Terminal 3
10
00
10
00
BOCUBO Autorent

INTERRENT Dubai Lennujaam Terminal 3

Parimad autorendi Dubai Lennujaam Terminal 3 (DA3), Araabia Ühendemiraadid. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

INTERRENT Dubai Lennujaam Terminal 3

INTERRENT autorendi asukoht Dubai Lennujaam Terminal 3

Dubai Lennujaam Terminal 3 autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Dubai Lennujaam Terminal 3 Interrent autorendile andis üle + kliendi hinnangu 0/10. Kõige odavam rendiauto klass Dubai Lennujaam Terminal 3 Interrent on Mitsubishi Attrage of Majandus. Selle hind on vaid 22,58 € eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Dubai Lennujaam Terminal 3 Maastur-i autorendi klassi kuuluvaid sõidukeid ja Araabia Ühendemiraadid-s Majandus-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Maastur auto Interrent Dubai Lennujaam Terminal 3 on Chevrolet Trax, 31,81 € eest päevas. Odavaim Majandus auto Interrent Dubai Lennujaam Terminal 3 on Mitsubishi Attrage, 22,58 € eest päevas.

  AVIS Car Rental on Dubai Lennujaam Terminal 3 kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 7.8/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel. AVIS Car Rental odavam sõiduk on Toyota Echo Majandus rendiklassi sõiduk, 15,97 € eest päevas.

  Dubai Lennujaam Terminal 3 kõige populaarsem autorendi klass on Maastur, hinnaga AVIS Car Rental, alates 43,72 € päevas Nissan X-Trail eest.

  Kõige populaarsem Araabia Ühendemiraadid autorendi grupp on Majandus, odavaim auto AVIS Car Rental Dubai Lennujaam Terminal 3-s, Toyota Echo, hinnaga 15,97 € päevas.

  Araabia Ühendemiraadid, kõige populaarsem rendipakkuja on Europcar (keskmine skoor 6.3/10, 250+ kliendi hinnanguga). Odavaim Maastur auto Dubai Lennujaam Terminal 3 on Chevrolet Trax, mille hinnad algavad 34,86 € päeva eest.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Chevrolet Aveo. Selle hind algab Europcar-s 27,61 € päeva eest, selle keskmine skoor on 6.3/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel.

  Dubai Lennujaam Terminal 3 kõige odavam autorendi sõiduk on Chevrolet Spark, firmalt Budget Car Rental. Selle hind on ainult 14,47 € päevas. Meie kliendid ei ole veel Budget Car Rental-d hinnanud, tehke seda esimesena!

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave INTERRENT Dubai Lennujaam Terminal 3

INTERRENT
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Interrent
Aadress: Dubai International Airport Terminal 3, Dubai
Telefon: 0097142203933
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kättesaamine lennujaamas — Autorendifirmal on lett lennujaama terminalis.

INTERRENT autorendi hinnad Dubai Lennujaam Terminal 3

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Kabriolett
Kabriolett
Van
Van
Maastur
Maastur
Eksootiline
Eksootiline
Interrent
Interrent
alates 24 € alates 23 € alates 32 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 14 € alates 56 € alates 32 € alates 100 € alates 68 € alates 38 € alates 89 €
Go
Go
alates 15 € alates 15 € alates 81 € alates 52 € alates 46 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 16 € alates 66 € alates 61 € alates 54 € alates 44 € alates 143 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 53 € alates 140 € alates 136 € alates 107 € alates 127 €
Diamondlease
Diamondlease
alates 16 € alates 49 € alates 34 €
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
alates 29 € alates 31 € alates 288 € alates 94 € alates 97 € alates 39 € alates 60 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 70 € alates 26 € alates 305 € alates 117 € alates 91 € alates 41 € alates 106 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 19 € alates 18 € alates 98 € alates 51 € alates 47 € alates 164 €
International Supplier
International Supplier
alates 40 € alates 77 € alates 102 € alates 174 €
Alamo
Alamo
alates 50 € alates 30 € alates 83 € alates 69 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 29 € alates 41 € alates 208 € alates 109 € alates 136 € alates 49 €
National
National
alates 39 € alates 44 € alates 77 € alates 79 €
CarGets Rent A Car
CarGets Rent A Car
alates 399 € alates 83 € alates 170 € alates 253 € alates 199 € alates 253 €
White-And-Black
White-And-Black
alates 74 € alates 188 € alates 41 €
Europcar
Europcar
alates 26 € alates 28 € alates 38 € alates 63 € alates 51 € alates 35 €
Payless
Payless
alates 20 € alates 65 € alates 111 € alates 109 € alates 42 €

INTERRENT autorent lähedal Dubai Lennujaam Terminal 3

INTERRENT rentimine lennujaamades

INTERRENT autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Dubai Lennujaam Terminal 3

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

 • Ajman 19.92 km / 12.38 mi

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Dubai Lennujaam Terminal 3 . Saa odavad hinnad INTERRENT autorendist