EASIRENT London Stanstedi Lennujaam

10
00
10
00
BOCUBO Autorent

EASIRENT London Stanstedi Lennujaam

Parimad autorendi London Stanstedi Lennujaam (STN), Ühendkuningriik. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

EASIRENT London Stanstedi Lennujaam

EASIRENT rent London Stanstedi Lennujaam

EASIRENT sees London Stanstedi Lennujaam
EASIRENT
EASIRENT
4.8
/10
Kehv
4.6
/10
Kogu raha väärtus
6.4
/10
Puhtus
4.4
/10
Teenindus autorendis
3.6
/10
Auto võtmise protsess
5.2
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 10000+ klientide arvustused

London Stanstedi Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  London Stanstedi Lennujaam Easirent Low Cost Car Rental autorendile andis üle 10000+ kliendi hinnangu 4.8/10. Kõige odavam rendiauto klass London Stanstedi Lennujaam Easirent Low Cost Car Rental on Fiat 500 of Mini. Selle hind on vaid 14,79 € eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Ühendkuningriik-s Kompaktne-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Kompaktne auto Easirent Low Cost Car Rental London Stanstedi Lennujaam on Ford Focus, 19,65 € eest päevas.

  National on London Stanstedi Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 9/10, mis põhineb 100+ klientide arvustustel. National odavam sõiduk on Chevrolet Spark Mini rendiklassi sõiduk, 26,02 € eest päevas.

  Kõige populaarsem Ühendkuningriik autorendi grupp on Kompaktne, odavaim auto National London Stanstedi Lennujaam-s, Ford Focus, hinnaga 51,90 € päevas.

  Kompaktne-i seas on kõige populaarsem mudel Hyundai i30. Selle hind algab Green-Motion-s 27,08 € päeva eest, selle keskmine skoor on 5.8/10, mis põhineb 10000+ klientide arvustustel.

  London Stanstedi Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Hyundai i10, firmalt Goldcar. Selle hind on ainult 12,95 € päevas. Goldcar-t hindas üle 500+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 5.3/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave EASIRENT London Stanstedi Lennujaam

EASIRENT
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Easirent Low Cost Car Rental
Aadress: Unit 6, Stansted Distribution Centre, Start Hill, Stansted, CM22 7DG
Telefon: +44 1279 215341
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Tasuta süstikbuss — Autorendifirma pakub tasuta süstikbussi sõiduks auto kättesaamiskohta, mis asub põhiterminali lähedal.
Hinnang: 4.8/10, mis on Kehv

EASIRENT autorent lähedal London Stanstedi Lennujaam

EASIRENT rentimine lennujaamades

EASIRENT autorent lähimates linnades

Autorent lähedal London Stanstedi Lennujaam

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autode rentimine rongijaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt London Stanstedi Lennujaam . Saa odavad hinnad EASIRENT autorendist