Biludlejning Lviv Main Train Station

10
00
10
00
BOCUBO Biludlejning

Biludlejning Lviv Main Train Station

Bedste udlejningsbiler i Lviv Main Train Station , Ukraine. Ingen skjulte gebyrer. Gratis afbestilling

Biludlejning i Lviv Main Train Station, Ukraine

Bedst bedømte udbyder i Lviv Main Train Station
SIXT
SIXT
8.9
/10
Fremragende
8.8
/10
Samlet værdi for pengene
9.5
/10
Renlighed
9
/10
Service ved udlejningsskranke
7.8
/10
Afhentningsprocess ved biludlejning
9.5
/10
Returprocess ved biludlejning
Baseret på 25+ kundeanmeldelser

Lviv Main Train Station biludlejningsråd

Normalt er det nemt at få en lejebil ved at overholde følgende:

  • Beslut præcis, hvad du har brug for.

    SIXT Rent A Car er biludlejningsfirmaet med højeste kundebedømmelse i Lviv Main Train Station med en gennemsnitlig score på 8.9/10 baseret på mere end 25+ kundeanmeldelser. Den billigste bil fra SIXT Rent A Car er Volkswagen Polo fra Økonomi biludlejningsklassen til 37,20 US$ pr. dag.

    Hvad angår den mest populære biludlejningsgruppe i Ukraine, som er Økonomi, den billigste bil fra SIXT Rent A Car i Lviv Main Train Station er Volkswagen Polo, prissat til 37,20 US$ pr. dag.

    Den billigste lejebil i Lviv Main Train Station er Volkswagen Polo fra SIXT Rent A Car. Dens pris er kun 37,20 US$ pr. dag. SIXT Rent A Car er blevet anmeldt af mere end 25+ kunder med en gennemsnitlig score på 8.9/10.

  • Vælg afhentnings- og returdato og korrekt tid

    Hvis du vil spare nogle penge, skal du vælge den samme afhentnings- og returtid. Biludlejningsfirmaer tager penge for en hel dags leje, så hvis du lejer en bil i 25 timer, betaler du for 48 timers (to fulde dage) udlejning, og for 74 timer vil du betaler for 96 timers (fire fulde dage) leje.

  • Når du vælger en bil, skal du bestemme, hvor mange passagerer der skal rejse sammen med dig og hvor meget bagage du vil have i bilen. Bemærk, at antallet af kufferter, der er angivet for hver bil, er betinget. En kuffert henviser normalt til en håndtaske til standard håndbagage. Hvis du lejer en bil til mere end 5 passagerer, er det ofte billigere og mere praktisk at leje to biler i standard biludlejningsklassen, i stedet for et flerpersoners køretøj.
  • Hvis du rejser med børn, glem ikke at booke et barnesæde til dit barn. Selvom barnesæder kan koste en betydelig sum penge , bøderne for ikke at have et barnesæde kan koste mere end prisen for leje af et barnesæde. Bemærk også, at en almindelig flybillet normalt giver dig mulighed for at bære et barnesæde gratis (kontakt dit flyselskab for mere præcise oplysninger). Derudover kan du altid købe din eget barnestol i nærmeste supermarked efter ankomsten
  • Hvis du vil rejse med en færge eller krydse en landegrænse med din udlejningsbil, skal du læse lejebetingelserne for flere udbydere meget omhyggeligt. Det er muligt, at et biludlejningsfirma giver mulighed for at krydse grænsen til det nødvendige land, og et andet selskab tillader at bruge færgetransport til din udlejningsbil. Hvis du planlægger at købe billetter til en færge, skal du desuden oplyse biludlejningsselskabet om det på forhånd, så de kan fortælle dig nummeret på den bil, du vil leje.
  • Vær altid opmærksom på brændstofpolitikken. Det er ikke altid at afhente fuld og returnere tom muligheden er fordelagtig. Lad være med at skynde dig at købe fuldtanksløsningen fra en biludlejningsleverandør på en lille ø eller hvis du kun lejer en bil i et par dage. Det kan vise sig, at du ikke vil kunne bruge alt det købte brændstof
  • Overvej forskellige afhentningstyper. Den mest praktiske afhentningstype er Meet & Greet. Ved at vælge en biludlejning med en sådan mulighed, behøver du ikke at stå i kø eller gå med din kufferter til en bus for at komme til din biludlejning. I stedet vil du blive mødt nær udgangen fra din terminal med et skilt med dit navn eller biludlejningsselskabets navn, og din bil vil vente på dig på parkeringspladsen. Derudover er biludlejning med Meet & Greet-muligheden normalt billigere end biludlejning fra virksomhederne med udlejningsskranke i lufthavnen, fordi de ikke inkluderer lufthavnsgebyret i lejeprisen.
  • Forsøm aldrig det overskydende gebyr. I de fleste tilfælde bliver du nødt til at betale et depositum på tidspunktet for udlejningen (se vores Ofte Stillede Spørgsmål om Overskydende Gebyr og Overskydende Gebyrreduktion, men du kan normalt forsikre dette depositum eller købe Overskydende Gebyrreduktionen. Vær altid opmærksom på størrelsen af denne indbetaling, da det er muligt, at lejeprisen er lav, mens det overskydende gebyr er meget høj eller omvendt. Du bør altid overveje det samlede beløb, og ikke kun biludlejningsprisen.
  • Du bør altid angive korrekt opholdsland, fordi det kan ændre prisen på leje eller endda afvisning af biludlejning. For bilister med amerikansk statsborgerskab inkluderer de angivne priser normalt ikke CDW og TP. Hvis du ikke er fra USA og køber sådan udlejning, kan du blive meget ubehageligt overrasket over lederens krav om at købe forsikring, da biludlejningsforsikring er obligatorisk.

Bedste biludlejningssteder nær Lviv Main Train Station

Biludlejningssteder i nærmeste lufthavne

Biludlejningssteder i nærmeste byer

  • Lviv 2.11 km / 1.31 mi

Lviv Main Train Station Biludlejningsudbydere

SIXT Rent A Car
8.9
/10
Fremragende
SIXT Rent A Car
Biludlejning nær Lviv Main Train Station
2 lokationer: vis adresser
SIXT Rent A Car lejebilslokationer i nærheden af Lviv Main Train Station
SIXT Lviv Main Train Station
Kontakter:
Lvivsky region, Lviv, 79000
+380-443830006
SIXT Lviv Lufthavn (LWO) 4.1 km / 2.55 mi
Kontakter:
Liubinska Str. 168, Lviv, 79000
+380-443830006
Payless
8.1
/10
Fremragende
Payless
Biludlejning nær Lviv Main Train Station
1 lokation: vis adresse
Payless lejebilslokationer i nærheden af Lviv Main Train Station
PAYLESS Lviv Lufthavn (LWO) 4.1 km / 2.55 mi
Kontakter:
Liubinska St, 168, L'viv, Lviv Oblast, Ukraine, 79000, LVIV
+380445022011
United-International
7.1
/10
Meget god
United-International
Biludlejning nær Lviv Main Train Station
1 lokation: vis adresse
United-International lejebilslokationer i nærheden af Lviv Main Train Station
UNITED INTERNATIONAL Lviv Lufthavn (LWO) 4.1 km / 2.55 mi
Kontakter:
Terminal A, Droga Lubienska, 168, Lviv, 79040
+38 067 214 83 91
Hertz Car Hire
6.3
/10
God
Hertz Car Hire
Biludlejning nær Lviv Main Train Station
1 lokation: vis adresse
Hertz Car Hire lejebilslokationer i nærheden af Lviv Main Train Station
HERTZ Lviv Lufthavn (LWO) 4.1 km / 2.55 mi
Kontakter:
Liubinska St, 168, Lviv
+380952924777
Europcar
Europcar
Biludlejning nær Lviv Main Train Station
1 lokation: vis adresse
Europcar lejebilslokationer i nærheden af Lviv Main Train Station
EUROPCAR Lviv Lufthavn (LWO) 4.1 km / 2.55 mi
Kontakter:
LVIV AIRPORT, LVIV, 79019
380 50 3596924
Budget Car Rental
Budget Car Rental
Biludlejning nær Lviv Main Train Station
1 lokation: vis adresse
Budget Car Rental lejebilslokationer i nærheden af Lviv Main Train Station
BUDGET Lviv Lufthavn (LWO) 4.1 km / 2.55 mi
Kontakter:
Lviv International Airport, Lviv
38 032 2420779
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
Biludlejning nær Lviv Main Train Station
1 lokation: vis adresse
AVIS Car Rental lejebilslokationer i nærheden af Lviv Main Train Station
AVIS Lviv Lufthavn (LWO) 4.1 km / 2.55 mi
Kontakter:
Lvov Airport, Lvov, 08300
(380) 67 230 33 49
Bls
Bls
Biludlejning nær Lviv Main Train Station
1 lokation: vis adresse
Bls lejebilslokationer i nærheden af Lviv Main Train Station
BLS Lviv Lufthavn (LWO) 4.1 km / 2.55 mi
Kontakter:
168 Lyubinska street
00 38 050 711-17-71
Narscars
Narscars
Biludlejning nær Lviv Main Train Station
2 lokationer: vis adresser
Narscars lejebilslokationer i nærheden af Lviv Main Train Station
NARSCARS Lviv Main Train Station
Kontakter:
Lviv Railway station , Verkhnii Luzhok, Lviv, 79000
380505726666
NARSCARS Lviv Lufthavn (LWO) 4.1 km / 2.55 mi
Kontakter:
Lviv Airport , Liubinska St, 168, Lviv, 79000
+380505726666

Andre populære søgninger i Lviv Main Train Station

Hvorfor leje en bil med BOCUBO

  • Hurtig og nem prissammenligning for biludlejning
  • Bedste biludlejningspriser
  • Ingen skjulte gebyrer med betalingskort, kreditkort og kontanter
  • Gratis afbestilling eller ændring
  • Kundeservice 24/7
  • Billig fuld forsikring til udlejningsbil
  • Assistance ved sammenbrud
  • Billig biludlejning nær mig i app

Anmeldelser

10%
5%
15%

Spar tid, spar penge!

Sammenlign biludlejningstilbud fra all udbydere i Lviv Main Train Station Få billige priser for SIXT & NARSCARS biludlejning