Hyrbil Lviv Main Train Station

10
00
10
00
 Hyrbilar

Hyrbil Lviv Main Train Station

Bästa hyrbil på Lviv Main Train Station , Ukraina. Inga dolda avgifter. Gratis avbokning

Hyrbil i Lviv Main Train Station, Ukraina

Topprankad uthyrare i Lviv Main Train Station
SIXT
SIXT
8.9
/10
Utmärkt
8.8
/10
Totalt värde för pengarna
9.5
/10
Renlighet
9
/10
Service vid hyrbilsdisken
7.8
/10
Hämntningsprocessen vid hyrbil
9.5
/10
Returprocessen vid hyrbil
Baserat på 25+ kundrecensioner

Hyrbilstips från Lviv Main Train Station

Normalt är det riktigt lätt att få en hyrbil genom att uppfylla det följande:

  • Besluta dig för precis det du behöver.

    SIXT Rent A Car är det hyrbilsbolag som har den högsta kundrankingen i Lviv Main Train Station med en medelranking på 8.9/10, baserat på recensioner från 25+ kunder. Det billigaste fordonet från SIXT Rent A Car är Volkswagen Polo i uthyrningsklassen Ekonomi för 30,82 € per dag.

    Som för den mest populära hyrbilsgruppen i Ukraina, vilket är Ekonomi, är den billigaste bilen från SIXT Rent A Car i Lviv Main Train Station Volkswagen Polo, med ett pris på 30,82 € per dag.

    Den billigaste hyrbilen i Lviv Main Train Station är Volkswagen Polo från SIXT Rent A Car. Dess pris är bara 30,82 € per dag. SIXT Rent A Car var recenserad av 25+ kunder med en medelranking på 8.9/10.

  • Välj upphämtnings och returdatum och tid korrekt.

    Om du vill spara lite pengar ska du välja samma upphämtnings och återlämningstid. Biluthyrare tar pengar för en full hyrdag, så om du hyra bil för 25 timmar kommer du att betala för 48 timmars (två hela dagar) hyra, och 74 timmar kommer att motsvara 96 timmars (fyra hela dagar) hyra.

  • När du väljer en bil bör du bestämma hur många passagerare som kommer att resa med dig och hur mycket bagage kommer att bli placerat i bilen. Tänk på att antal resväskor som specificeras för varje bil är indikerad under vissa villkor. En resväska avser normalt ett handbagage av normal handbagagestorlek. Om du hyra bil för mer än 5 passagerare är det ofta billigare och mer praktiskt att hyra två bilar av standardhyrklass, i stället för ett fordon med många säten.
  • Om du reser med barn, ska du inte glömma att boka en barnstol för ditt barn. Även om barnstolshyran kan kosta en hel del pengar , kan böterna när man inte har en stol kosta mer än barnstolshyran. Kom också ihåg att en normal flygbiljett normalt låter dig ta med en barnstol gratis (kontakta ditt flygbolag för mer korrekt information). Utöver detta kan du alltid köpa din egen barnstol på närmsta stormarknad efter ankomst
  • Om du kommer att använda en färja eller passera en landsgräns med din hyrbil bör du läsa Hyresvillkoren från flera uthyrare noggrannt. Det är möjligt att en biluthyrare kommer att tillåta att man lämnar landet för att nå nödvändigt land och ett annat bolag tillåter färjetransport av din hyrbil. Dessutom. om du planerar att köpa biljetter för en färja, bör du meddela biluthyraren i förväg, så att de kan meddela dig registreringsnumret för bilen du kommer att hyra.
  • Var alltid uppmärksam på bränslevillkoren/Fuel Policy. Det är inte alltid fördelaktigt med valet att hämta full och lämna tom. Rusa inte ut för att köpa en full tank av bränsle från en biluthyrare på en liten ö eller om du hyra bil under några dagar. Det kan visa sig att du inte har möjlighet att utnyttja all inköpt bränsle
  • Överväg olika typer av upphämtning. Den bekvämaste upphämtningstypen är Meet & Greet. Genom att välja en biluthyrare med en sådan valmöjlighet behöver du inte stå i kö eller gå med dina resväskor till en skyttelbuss för att nå biluthyrningsstället. I stället kommer du att bli mött nära utgången från din terminal med en skylt med ditt namn eller biluthyrarens namn och din bil kommer att vänta på dig på parkeringsplatsen. Dessutom är bilhyror med Meet & Greet-valmöjligheten vanligtvis billigare än bilhyror från bolag med en hyrbilsdisk på flygplatsen, eftersom de inte inkluderar flygplatsavgiften i hyrespriset.
  • Ignorera aldrig Överskottavgiften/strong>. I de flesta fall kommer du att tvingas lämna en deposition vid hyrestillfället (se vår Vanliga frågor avseende Överskottsavgift/Excess Fee och reduktion av överskottsavgift, men du kan normal försäkra denna deposition eller köpa reduktion av överskottsavgift. Var alltid uppmärksam på beloppet på denna deposition, det är möjligt att hyrespriset är lågt men att överskottsavgiften är mycket hög och vice versa. Du bör alltid överväga totalbeloppet, och inte bara hyrbilspriset.
  • Du ska alltid ange det korrekta landet du bor i eftersom det kan ge resultat på priset på hyrbilen eller till och med att biluthyrningen vägrasl. För förare med amerikanskt medborgarskap inkluderar normalt de listade priserna inte CDW och TP. Om du inte är från USA och köper en sådan hyra kan du bli mycket otrevligt överraskad av den lokala chefens krav att du köper försäkring eftersom hyrbilsförsäkring är obligatorisk.

Bästa hyrbil nära Lviv Main Train Station

Hyrbil vid närliggande flyplatser

Hyrbil i närliggande städer

  • Lviv 2.11 km / 1.31 mi

Lviv Main Train Station Biluthyrare

SIXT Rent A Car
8.9
/10
Utmärkt
SIXT Rent A Car
Hyrbilar nära Lviv Main Train Station
2 ställen: visa adresser
SIXT Rent A Car uthyrningsställen nära Lviv Main Train Station
SIXT Lviv Main Train Station
Kontakter:
Lvivsky region, Lviv, 79000
+380-443830006
SIXT Lviv Flygplats (LWO) 4.1 km / 2.55 mi
Kontakter:
Liubinska Str. 168, Lviv, 79000
+380-443830006
Payless
8.1
/10
Utmärkt
Payless
Hyrbilar nära Lviv Main Train Station
1 atälle: visa adress
Payless uthyrningsställen nära Lviv Main Train Station
PAYLESS Lviv Flygplats (LWO) 4.1 km / 2.55 mi
Kontakter:
Liubinska St, 168, L'viv, Lviv Oblast, Ukraine, 79000, LVIV
+380445022011
United-International
7.1
/10
Mycket bra
United-International
Hyrbilar nära Lviv Main Train Station
1 atälle: visa adress
United-International uthyrningsställen nära Lviv Main Train Station
UNITED INTERNATIONAL Lviv Flygplats (LWO) 4.1 km / 2.55 mi
Kontakter:
Terminal A, Droga Lubienska, 168, Lviv, 79040
+38 067 214 83 91
Hertz Car Hire
6.3
/10
Bra
Hertz Car Hire
Hyrbilar nära Lviv Main Train Station
1 atälle: visa adress
Hertz Car Hire uthyrningsställen nära Lviv Main Train Station
HERTZ Lviv Flygplats (LWO) 4.1 km / 2.55 mi
Kontakter:
Liubinska St, 168, Lviv
+380952924777
Europcar
Europcar
Hyrbilar nära Lviv Main Train Station
1 atälle: visa adress
Europcar uthyrningsställen nära Lviv Main Train Station
EUROPCAR Lviv Flygplats (LWO) 4.1 km / 2.55 mi
Kontakter:
LVIV AIRPORT, LVIV, 79019
380 50 3596924
Budget Car Rental
Budget Car Rental
Hyrbilar nära Lviv Main Train Station
1 atälle: visa adress
Budget Car Rental uthyrningsställen nära Lviv Main Train Station
BUDGET Lviv Flygplats (LWO) 4.1 km / 2.55 mi
Kontakter:
Lviv International Airport, Lviv
38 032 2420779
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
Hyrbilar nära Lviv Main Train Station
1 atälle: visa adress
AVIS Car Rental uthyrningsställen nära Lviv Main Train Station
AVIS Lviv Flygplats (LWO) 4.1 km / 2.55 mi
Kontakter:
Lvov Airport, Lvov, 08300
(380) 67 230 33 49
Bls
Bls
Hyrbilar nära Lviv Main Train Station
1 atälle: visa adress
Bls uthyrningsställen nära Lviv Main Train Station
BLS Lviv Flygplats (LWO) 4.1 km / 2.55 mi
Kontakter:
168 Lyubinska street
00 38 050 711-17-71
Narscars
Narscars
Hyrbilar nära Lviv Main Train Station
2 ställen: visa adresser
Narscars uthyrningsställen nära Lviv Main Train Station
NARSCARS Lviv Main Train Station
Kontakter:
Lviv Railway station , Verkhnii Luzhok, Lviv, 79000
380505726666
NARSCARS Lviv Flygplats (LWO) 4.1 km / 2.55 mi
Kontakter:
Lviv Airport , Liubinska St, 168, Lviv, 79000
+380505726666

Andra populära sökningar i Lviv Main Train Station

Varför hyra bil hos BOCUBO

  • Snabb och lött jämförelse av hyrbilspriser
  • Bästa hyrbilspriserna
  • Inga dolda avgifter för bank, kreditkort och kontant
  • Gratis annullering eller modifiering
  • Kundtjänst 24/7
  • Prisvärd fullständig hyrbilsförsäkring
  • Hjälp vid motorstopp
  • Billiga hyrbilserbjudanden nära mig i app

Recensioner

10%
5%
15%

Spar tid, spar pengar!

Snabb och lätt jämförelse av hyrbilspriser Få låga priser för SIXT & NARSCARS hyrbilar