Sewa Van Durrës

15
Jul
Ahd
2024
10
0
22
Jul
Ahd
2024
10
Sewa Van Durrës

Kereta sewa terbaik di Durrës, Albania. Tiada caj tersembunyi. Pembatalan percuma.

RIGHT CARS DurrësRENT MOTORS DurrësEUROPCAR DurrësALAMO DurrësENTERPRISE DurrësOPTIMORENT DurrësSICILY BY CAR DurrësBUDGET DurrësCARWIZ DurrësADDCAR DurrësAUTO-UNION DurrësSURPRICE DurrësACE DurrësAUTOWILL RENT A CAR DurrësAUTOVIA DurrësECOVIA DurrësZEZGO DurrësRENT POINT DurrësAVIS DurrësABBYCAR DurrësGREEN MOTION DurrësWHEEGO DurrësINTERNATIONAL DurrësSIXT DurrësU-SAVE DurrësOTOQ Durrës

Harga kereta sewa Durrës murah

Van sewa Durrës

Kenderaan kelas minivan, juga dikenali sebagai van atau minibus, melambangkan keleluasaan dan keserbagunaan dalam pengangkutan. Memilih untuk menyewa sebuah van mini menyediakan ruang yang mencukupi untuk penumpang dan kargo, menjadikannya pilihan yang sempurna untuk bercuti bersama keluarga atau kumpulan. Kenderaan-kenderaan ini terkenal kerana kepraktisan dan kemudahan mereka, menawarkan konfigurasi tempat duduk yang fleksibel dan pilihan penyimpanan yang besar. Calon teratas dalam segmen minivan termasuk Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica, Kia Carnival, dan Volkswagen Multivan, Volkswagen Transporter dan Opel Vivaro. Menyewa sebuah minivan menjamin pengalaman perjalanan yang selesa dan menyeronokkan bagi anda dan rakan-rakan anda.

Volkswagen Transporter

atau yang sama Van mini
SURPRICE Durrës
Kereta Sewa Durrës Volkswagen Transporter
8 Tempat| 3 Beg
  • Penyaman Udara
  • dari USD 232/hari

    Opel Vivaro

    atau yang sama Van mini
    AVIS Durrës
    Kereta Sewa Durrës Opel Vivaro
    8 Tempat| 3 Beg
  • Penyaman Udara
  • dari USD 282/hari
    Polisi minyak:Penuh Seperti Asal
    Jenis pengambilan:Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had

    Kenderaan penumpang 9 tempat duduk sewa Durrës

    Kenderaan penumpang 9 tempat duduk, juga dikenali sebagai minibus 8 atau 9 tempat duduk atau MPV 8 atau 9 tempat duduk, direka khas untuk menampung dengan selesa kumpulan besar. Van-van ini menawarkan tempat duduk yang luas untuk sehingga lapan atau sembilan penumpang, memastikan ruang yang mencukupi untuk semua orang. Berkat konfigurasi tempat duduk yang fleksibel dan ruang kargo yang mencukupi, mereka serba boleh digunakan untuk pelbagai keperluan perjalanan. Van 8 atau 9 penumpang memastikan perjalanan yang selamat bagi semua penumpang dengan ciri-ciri canggih, menjamin keyakinan untuk kedua-dua pemandu dan penumpang. Di antara model yang paling dicari dalam kategori ini adalah Ford Transit, Mercedes-Benz V-Class, Toyota HiAce, Volkswagen Transporter, dan Renault Trafic, Opel Vivaro, Ford Tourneo, Ford Transit, Mercedes Vito, Hyundai Starex dan Volkswagen Transporter. Memilih untuk menyewa van 8 atau 9 penumpang menjamin perjalanan tanpa masalah bagi anda dan kumpulan anda, dengan banyak ruang untuk kedua-dua penumpang dan bagasi, menjadikan setiap perjalanan selesa dan menyeronokkan.

    Opel Vivaro

    atau yang sama Kenderaan penumpang 9 tempat duduk
    BUDGET Durrës
    Kereta Sewa Durrës Opel Vivaro
    9 Tempat| 4 Beg
  • Penyaman Udara
  • dari USD 86/hari
    Polisi minyak:Penuh Seperti Asal
    Jenis pengambilan:Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had

    Ford Tourneo

    atau yang sama Kenderaan penumpang 9 tempat duduk
    GREEN MOTION Durrës
    Kereta Sewa Durrës Ford Tourneo
    9 Tempat| 4 Beg
  • Penyaman Udara
  • dari USD 182/hari
    Polisi minyak:Sama dengan Sama
    Jenis pengambilan:Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh terhad

    Ford Transit

    atau yang sama Kenderaan penumpang 9 tempat duduk
    RENT POINT Durrës
    Kereta Sewa Durrës Ford Transit
    9 Tempat| 4 Beg
  • Penyaman Udara
  • dari USD 226/hari
    Polisi minyak:Sama dengan Sama
    Jenis pengambilan:Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had

    Mercedes Vito

    atau yang sama Kenderaan penumpang 9 tempat duduk
    ADDCAR Durrës
    Kereta Sewa Durrës Mercedes Vito
    9 Tempat| 4 Beg
  • Penyaman Udara
  • dari USD 227/hari
    Polisi minyak:Penuh Seperti Asal
    Jenis pengambilan:Jumpa dan sapa
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had

    Hyundai Starex

    atau yang sama Kenderaan penumpang 9 tempat duduk
    RENT POINT Durrës
    Kereta Sewa Durrës Hyundai Starex
    9 Tempat| 4 Beg
  • Transmisi Automatik
  • Penyaman Udara
  • dari USD 238/hari
    Polisi minyak:Sama dengan Sama
    Jenis pengambilan:Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had

    Volkswagen Transporter

    atau yang sama Kenderaan penumpang 9 tempat duduk
    WHEEGO Durrës
    Kereta Sewa Durrës Volkswagen Transporter
    9 Tempat| 4 Beg
  • Penyaman Udara
  • dari USD 359/hari
    Polisi minyak:Penuh Seperti Asal
    Jenis pengambilan:Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had

    Kenderaan penumpang 7 tempat duduk sewa Durrës

    Kenderaan penumpang 7 tempat duduk juga dikenali sebagai minivan 7 penumpang atau MPV 7, 8 tempat duduk, direka untuk menampung keluarga besar atau kumpulan dengan mudah dan selesa. Van-van ini menawarkan tempat duduk yang mencukupi untuk sehingga tujuh atau lapan penumpang, memastikan setiap orang mempunyai cukup ruang untuk menaiki kenderaan dengan selesa. Dengan ruang dalaman yang luas dan konfigurasi tempat duduk yang serbaguna, mereka memberikan fleksibiliti untuk pelbagai keperluan, sama ada mengangkut penumpang atau kargo. Van keluarga dilengkapi dengan ciri keselamatan canggih untuk memastikan perjalanan yang selamat bagi semua penumpang, memberikan ketenangan fikiran kepada ibu bapa dan penjaga. Model yang popular dalam kategori ini termasuk Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica, Kia Sedona, dan Volkswagen Sharan, Vauxhall Zafira, Opel Zafira, Opel Combo, Volkswagen Touran dan Volkswagen Caddy. Menyewa van 7-8 tempat duduk menjamin perjalanan yang selesa dan menyenangkan bagi semua penumpang dan kargo.

    Vauxhall Zafira

    atau yang sama Kenderaan penumpang 7 tempat duduk
    RIGHT CARS Durrës
    Kereta Sewa Durrës Vauxhall Zafira
    7 Tempat| 1 Beg
  • Transmisi Automatik
  • Penyaman Udara
  • dari USD 90/hari
    Polisi minyak:Penuh Seperti Asal
    Jenis pengambilan:Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had

    Opel Zafira

    atau yang sama Kenderaan penumpang 7 tempat duduk
    BUDGET Durrës
    Kereta Sewa Durrës Opel Zafira
    7 Tempat| 1 Beg
  • Penyaman Udara
  • dari USD 100/hari
    Polisi minyak:Penuh Seperti Asal
    Jenis pengambilan:Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had

    Opel Combo

    atau yang sama Kenderaan penumpang 7 tempat duduk
    AVIS Durrës
    Kereta Sewa Durrës Opel Combo
    7 Tempat| 1 Beg
  • Penyaman Udara
  • dari USD 141/hari
    Polisi minyak:Penuh Seperti Asal
    Jenis pengambilan:Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had

    Volkswagen Touran

    atau yang sama Kenderaan penumpang 7 tempat duduk
    SURPRICE Durrës
    Kereta Sewa Durrës Volkswagen Touran
    7 Tempat| 1 Beg
  • Penyaman Udara
  • dari USD 177/hari
    Polisi minyak:Sama dengan Sama
    Jenis pengambilan:Jumpa dan sapa
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had

    Volkswagen Caddy

    atau yang sama Kenderaan penumpang 7 tempat duduk
    ALAMO Durrës
    Kereta Sewa Durrës Volkswagen Caddy
    7 Tempat| 1 Beg
  • Penyaman Udara
  • dari USD 222/hari
    Polisi minyak:Penuh Seperti Asal
    Jenis pengambilan:Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had

    Kereta murah

    Opel Vivaro

    atau yang sama Kenderaan penumpang 9 tempat duduk
    BUDGET Durrës
    Kereta Sewa Durrës Opel Vivaro
    9 Tempat| 4 Beg
  • Penyaman Udara
  • dari USD 86/hari
    Polisi minyak:Penuh Seperti Asal
    Jenis pengambilan:Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had

    Ford Tourneo

    atau yang sama Kenderaan penumpang 9 tempat duduk
    GREEN MOTION Durrës
    Kereta Sewa Durrës Ford Tourneo
    9 Tempat| 4 Beg
  • Penyaman Udara
  • dari USD 182/hari
    Polisi minyak:Sama dengan Sama
    Jenis pengambilan:Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh terhad

    Ford Transit

    atau yang sama Kenderaan penumpang 9 tempat duduk
    RENT POINT Durrës
    Kereta Sewa Durrës Ford Transit
    9 Tempat| 4 Beg
  • Penyaman Udara
  • dari USD 226/hari
    Polisi minyak:Sama dengan Sama
    Jenis pengambilan:Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had

    Mercedes Vito

    atau yang sama Kenderaan penumpang 9 tempat duduk
    ADDCAR Durrës
    Kereta Sewa Durrës Mercedes Vito
    9 Tempat| 4 Beg
  • Penyaman Udara
  • dari USD 227/hari
    Polisi minyak:Penuh Seperti Asal
    Jenis pengambilan:Jumpa dan sapa
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had

    Hyundai Starex

    atau yang sama Kenderaan penumpang 9 tempat duduk
    RENT POINT Durrës
    Kereta Sewa Durrës Hyundai Starex
    9 Tempat| 4 Beg
  • Transmisi Automatik
  • Penyaman Udara
  • dari USD 238/hari
    Polisi minyak:Sama dengan Sama
    Jenis pengambilan:Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had

    Volkswagen Transporter

    atau yang sama Kenderaan penumpang 9 tempat duduk
    WHEEGO Durrës
    Kereta Sewa Durrës Volkswagen Transporter
    9 Tempat| 4 Beg
  • Penyaman Udara
  • dari USD 359/hari
    Polisi minyak:Penuh Seperti Asal
    Jenis pengambilan:Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had

    Volkswagen Transporter

    atau yang sama Van mini
    SURPRICE Durrës
    Kereta Sewa Durrës Volkswagen Transporter
    8 Tempat| 3 Beg
  • Penyaman Udara
  • dari USD 232/hari

    Opel Vivaro

    atau yang sama Van mini
    AVIS Durrës
    Kereta Sewa Durrës Opel Vivaro
    8 Tempat| 3 Beg
  • Penyaman Udara
  • dari USD 282/hari
    Polisi minyak:Penuh Seperti Asal
    Jenis pengambilan:Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had

    Vauxhall Zafira

    atau yang sama Kenderaan penumpang 7 tempat duduk
    RIGHT CARS Durrës
    Kereta Sewa Durrës Vauxhall Zafira
    7 Tempat| 1 Beg
  • Transmisi Automatik
  • Penyaman Udara
  • dari USD 90/hari
    Polisi minyak:Penuh Seperti Asal
    Jenis pengambilan:Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had

    Opel Zafira

    atau yang sama Kenderaan penumpang 7 tempat duduk
    BUDGET Durrës
    Kereta Sewa Durrës Opel Zafira
    7 Tempat| 1 Beg
  • Penyaman Udara
  • dari USD 100/hari
    Polisi minyak:Penuh Seperti Asal
    Jenis pengambilan:Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had

    Opel Combo

    atau yang sama Kenderaan penumpang 7 tempat duduk
    AVIS Durrës
    Kereta Sewa Durrës Opel Combo
    7 Tempat| 1 Beg
  • Penyaman Udara
  • dari USD 141/hari
    Polisi minyak:Penuh Seperti Asal
    Jenis pengambilan:Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had

    Volkswagen Touran

    atau yang sama Kenderaan penumpang 7 tempat duduk
    SURPRICE Durrës
    Kereta Sewa Durrës Volkswagen Touran
    7 Tempat| 1 Beg
  • Penyaman Udara
  • dari USD 177/hari
    Polisi minyak:Sama dengan Sama
    Jenis pengambilan:Jumpa dan sapa
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had

    Volkswagen Caddy

    atau yang sama Kenderaan penumpang 7 tempat duduk
    ALAMO Durrës
    Kereta Sewa Durrës Volkswagen Caddy
    7 Tempat| 1 Beg
  • Penyaman Udara
  • dari USD 222/hari
    Polisi minyak:Penuh Seperti Asal
    Jenis pengambilan:Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had

    Penyedia Kereta Sewa Durrës

    8.5

    Cemerlang
    Berdasarkan pada 25+ ulasan pelanggan

    Nilai keseluruhan untuk wang

    8.1

    Kebersihan

    8.2

    Perkhidmatan di meja kaunter sewa

    8.5

    Proses pengambilan kereta sewa

    8.8

    Proses penghantaran kereta sewa

    9.0
    Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
    Jenis pengambilan: Bas ulang-alik percuma
    Polisi minyak: Penuh Seperti Asal
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had
    Bantuan Kerosakan Yuran lapangan terbang Liabiliti Pihak Ketiga Penafian Pencurian (TW) Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Pembatalan Percuma
    Masa menunggu secara purata
    dari USD 28/hari
    Kereta sewa berhampiran Durrës
    2 lokasi:tunjuk alamat
    lokasi kereta sewa EUROPCAR berhampiran Durrës
    EUROPCAR Lapangan Terbang Nënë Tereza25.15 km/15.63 batu
    Alamat: TIRANA INTERNATIONAL AIRPORT RINAS, MUHAMET GJOLLESHA STR., TIRANE
    Nombor Telefon: 355 4 5800600
    • Isnin
      08:00-23:59
    • Selasa
      08:00-23:59
    • Rabu
      08:00-23:59
    • Khamis
      08:00-23:59
    • Jumaat
      08:00-23:59
    • Sabtu
      08:00-23:59
    • Ahad
      08:00-23:59
    EUROPCAR Durres Port Terminal1.31 km/0.82 batu
    Alamat: TIRANA INTERNATIONAL AIRPORT RINAS, MUHAMET GJOLLESHA STR., TIRANE
    Nombor Telefon: 355 4 5800600
    Waktu operasi tidak tersedia
    Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
    Jenis pengambilan: Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Polisi minyak: Penuh Seperti Asal
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had
    Tawaran Istimewa: Pendaftaran awal boleh dilakukan
    Bantuan Kerosakan Yuran lapangan terbang Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Penafian Pencurian (TW) Liabiliti Pihak Ketiga GPS Pemandu muda Pembatalan Percuma
    dari USD 55/hari
    Kereta sewa berhampiran Durrës
    2 lokasi:tunjuk alamat
    lokasi kereta sewa AVIS berhampiran Durrës
    AVIS Lapangan Terbang Nënë Tereza25.15 km/15.63 batu
    Alamat: Tirana International Airport Mother Teresa, Tirana, 0
    Nombor Telefon: 355 42255655
    • Isnin
      00:00-23:59
    • Selasa
      00:00-23:59
    • Rabu
      00:00-23:59
    • Khamis
      00:00-23:59
    • Jumaat
      00:00-23:59
    • Sabtu
      00:00-23:59
    • Ahad
      00:00-23:59
    AVIS Durres Port Terminal1.31 km/0.82 batu
    Alamat: Tirana International Airport Mother Teresa, Tirana, 0
    Nombor Telefon: 355 42255655
    Waktu operasi tidak tersedia

    8.9

    Cemerlang
    Berdasarkan pada 25+ ulasan pelanggan

    Nilai keseluruhan untuk wang

    8.4

    Kebersihan

    8.8

    Perkhidmatan di meja kaunter sewa

    9.0

    Proses pengambilan kereta sewa

    9.1

    Proses penghantaran kereta sewa

    9.2
    Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
    Jenis pengambilan: Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Polisi minyak: Penuh Seperti Asal
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had
    Tawaran Istimewa: Pendaftaran awal boleh dilakukan
    Bantuan Kerosakan Yuran lapangan terbang Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Penafian Pencurian (TW) Liabiliti Pihak Ketiga GPS Pembatalan Percuma
    Masa menunggu secara purata
    dari USD 20/hari
    Kereta sewa berhampiran Durrës
    1 lokasi:tunjuk alamat
    lokasi kereta sewa ALAMO berhampiran Durrës
    ALAMO Lapangan Terbang Nënë Tereza25.15 km/15.63 batu
    Alamat: IN TERMINAL AIRPORT ROAD RINAS, TIRANA, 1053
    Nombor Telefon: 00355676000900
    • Isnin
      08:00-23:59
    • Selasa
      08:00-23:59
    • Rabu
      08:00-23:59
    • Khamis
      08:00-23:59
    • Jumaat
      08:00-23:59
    • Sabtu
      08:00-23:59
    • Ahad
      08:00-23:59

    8.2

    Cemerlang
    Berdasarkan pada 50+ ulasan pelanggan

    Nilai keseluruhan untuk wang

    8.3

    Kebersihan

    8.4

    Perkhidmatan di meja kaunter sewa

    8.3

    Proses pengambilan kereta sewa

    8.2

    Proses penghantaran kereta sewa

    8.0
    Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
    Jenis pengambilan: Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Polisi minyak: Penuh Seperti Asal
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had
    Bantuan Kerosakan Yuran lapangan terbang Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Penafian Pencurian (TW) Liabiliti Pihak Ketiga Pembatalan Percuma
    Masa menunggu secara purata
    dari USD 22/hari
    Kereta sewa berhampiran Durrës
    2 lokasi:tunjuk alamat
    lokasi kereta sewa BUDGET berhampiran Durrës
    BUDGET Lapangan Terbang Nënë Tereza25.15 km/15.63 batu
    Alamat: Tirana International Airport Tirana International Airport, Tirana, 0
    Nombor Telefon: 35542255655
    • Isnin
      08:00-23:59
    • Selasa
      08:00-23:59
    • Rabu
      08:00-23:59
    • Khamis
      08:00-23:59
    • Jumaat
      08:00-23:59
    • Sabtu
      08:00-23:59
    • Ahad
      08:00-23:59
    BUDGET Durres Port Terminal1.31 km/0.82 batu
    Alamat: Tirana International Airport Tirana International Airport, Tirana, 0
    Nombor Telefon: 35542255655
    Waktu operasi tidak tersedia

    7.4

    Sangat Baik
    Berdasarkan pada 100+ ulasan pelanggan

    Nilai keseluruhan untuk wang

    7.5

    Kebersihan

    7.4

    Perkhidmatan di meja kaunter sewa

    7.4

    Proses pengambilan kereta sewa

    7.3

    Proses penghantaran kereta sewa

    7.6
    Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
    Jenis pengambilan: Jumpa dan sapa
    Polisi minyak: Sama dengan Sama
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had
    Bantuan Kerosakan Yuran lapangan terbang Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Penafian Pencurian (TW) Liabiliti Pihak Ketiga GPS Pembatalan Percuma
    Masa menunggu secara purata
    dari USD 12/hari
    Kereta sewa berhampiran Durrës
    2 lokasi:tunjuk alamat
    lokasi kereta sewa SURPRICE berhampiran Durrës
    SURPRICE Lapangan Terbang Nënë Tereza25.15 km/15.63 batu
    Alamat: Tirana International Airport, Tirana, 1053
    Nombor Telefon: 00355682035077
    • Isnin
      08:00-21:59
    • Selasa
      08:00-21:59
    • Rabu
      08:00-21:59
    • Khamis
      08:00-21:59
    • Jumaat
      08:00-21:59
    • Sabtu
      08:00-21:59
    • Ahad
      08:00-21:59
    SURPRICE Durres Port Terminal1.31 km/0.82 batu
    Alamat: Kapitenerija e Portit L. nr. 1 Rruga tregtare
    Nombor Telefon: 00355682035077
    Waktu operasi tidak tersedia

    8.6

    Cemerlang
    Berdasarkan pada 50+ ulasan pelanggan

    Nilai keseluruhan untuk wang

    8.6

    Kebersihan

    8.4

    Perkhidmatan di meja kaunter sewa

    8.8

    Proses pengambilan kereta sewa

    8.7

    Proses penghantaran kereta sewa

    8.6
    Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
    Jenis pengambilan: Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Polisi minyak: Penuh Seperti Asal
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had
    Tawaran Istimewa: Diskaun istimewa
    Bantuan Kerosakan Yuran lapangan terbang Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Penafian Pencurian (TW) Liabiliti Pihak Ketiga GPS Pembatalan Percuma
    Masa menunggu secara purata
    dari USD 20/hari
    Kereta sewa berhampiran Durrës
    3 lokasi:tunjuk alamat
    lokasi kereta sewa ENTERPRISE berhampiran Durrës
    ENTERPRISE Lapangan Terbang Nënë Tereza25.15 km/15.63 batu
    Alamat: AIRPORT TERMINAL, AIRPORT ROAD RINAS, TIRANA, 1053
    Nombor Telefon: 00355676000900
    • Isnin
      08:00-23:59
    • Selasa
      08:00-23:59
    • Rabu
      08:00-23:59
    • Khamis
      08:00-23:59
    • Jumaat
      08:00-23:59
    • Sabtu
      08:00-23:59
    • Ahad
      08:00-23:59
    ENTERPRISE Tirana Downtown32.64 km/20.28 batu
    Alamat: RRUGA VASO PASHA NR 75, TIRANA, 1000
    Nombor Telefon: 676000900
    Waktu operasi tidak tersedia
    ENTERPRISE Durres Port Terminal1.31 km/0.82 batu
    Alamat: TERMINALI I TRAGETEVE L1, DURRES, 2000
    Nombor Telefon: 00355676000900
    Waktu operasi tidak tersedia

    8.6

    Cemerlang
    Berdasarkan pada 100+ ulasan pelanggan

    Nilai keseluruhan untuk wang

    8.4

    Kebersihan

    8.8

    Perkhidmatan di meja kaunter sewa

    8.7

    Proses pengambilan kereta sewa

    8.5

    Proses penghantaran kereta sewa

    8.7
    Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
    Jenis pengambilan: Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Polisi minyak: Penuh Seperti Asal
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had
    Bantuan Kerosakan Yuran lapangan terbang Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Penafian Pencurian (TW) Liabiliti Pihak Ketiga Pemandu muda Pembatalan Percuma
    Masa menunggu secara purata
    dari USD 54/hari
    Kereta sewa berhampiran Durrës
    1 lokasi:tunjuk alamat
    lokasi kereta sewa SICILY BY CAR berhampiran Durrës
    SICILY BY CAR Lapangan Terbang Nënë Tereza25.15 km/15.63 batu
    Alamat: Arrivals Hall, Rinas Airport, Tirana
    Nombor Telefon: + 35542233682 / +35542230601/+355 697033344
    Waktu operasi tidak tersedia
    Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
    Jenis pengambilan: Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Polisi minyak: Sama dengan Sama
    Jarak Perbatuan:Jarak perjalanan tanpa had tersedia, tetapi tidak untuk semua kereta
    Tawaran Istimewa: Diskaun istimewa Pendaftaran awal boleh dilakukan
    Bantuan Kerosakan GPS Yuran sehala Insurans Tambahan Penafian Pencurian (TW) Liabiliti Pihak Ketiga Jarak tambahan Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Pemandu muda Pembatalan Percuma
    dari USD 28/hari
    Kereta sewa berhampiran Durrës
    2 lokasi:tunjuk alamat
    lokasi kereta sewa GREEN MOTION berhampiran Durrës
    GREEN MOTION Lapangan Terbang Nënë Tereza25.15 km/15.63 batu
    Alamat: Tirana Airport , Airport Road Rinas, 1053
    Nombor Telefon: +355 685 666 666
    • Isnin
      08:30-21:5908:30-23:59
    • Selasa
      08:30-21:5908:30-23:59
    • Rabu
      08:30-21:5908:30-23:59
    • Khamis
      08:30-21:5908:30-23:59
    • Jumaat
      08:30-21:5908:30-23:59
    • Sabtu
      08:30-13:5908:30-23:59
    • Ahad
      08:30-13:5908:30-23:59
    GREEN MOTION Durres Port Terminal1.31 km/0.82 batu
    Alamat: In front Train Station, at main entrance of Port
    Nombor Telefon: 00355 685 666 666
    Waktu operasi tidak tersedia

    7.6

    Sangat Baik
    Berdasarkan pada 25+ ulasan pelanggan

    Nilai keseluruhan untuk wang

    7.4

    Kebersihan

    8.0

    Perkhidmatan di meja kaunter sewa

    7.5

    Proses pengambilan kereta sewa

    7.6

    Proses penghantaran kereta sewa

    7.6
    Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
    Jenis pengambilan: Jumpa dan sapa
    Polisi minyak: Penuh Seperti Asal
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had
    Tawaran Istimewa: Diskaun istimewa Pendaftaran awal boleh dilakukan
    Bantuan Kerosakan Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Penafian Pencurian (TW) Liabiliti Pihak Ketiga Pembatalan Percuma
    Masa menunggu secara purata
    dari USD 59/hari
    Kereta sewa berhampiran Durrës
    2 lokasi:tunjuk alamat
    lokasi kereta sewa ADDCAR berhampiran Durrës
    ADDCAR Lapangan Terbang Nënë Tereza25.15 km/15.63 batu
    Alamat: Tirana Airport, car rental centre Rinas 3183
    Nombor Telefon: +355684048785
    • Isnin
      08:30-20:29
    • Selasa
      08:30-20:29
    • Rabu
      08:30-20:29
    • Khamis
      08:30-20:29
    • Jumaat
      08:30-20:29
    • Sabtu
      08:30-20:29
    • Ahad
      08:30-20:29
    ADDCAR Durres Port Terminal1.31 km/0.82 batu
    Alamat: 50 m in front of Tirana Airport, Jurgen Hotel
    Nombor Telefon: +355684048785
    Waktu operasi tidak tersedia

    8.7

    Cemerlang
    Berdasarkan pada 50+ ulasan pelanggan

    Nilai keseluruhan untuk wang

    8.6

    Kebersihan

    8.9

    Perkhidmatan di meja kaunter sewa

    8.7

    Proses pengambilan kereta sewa

    8.8

    Proses penghantaran kereta sewa

    8.8
    Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
    Jenis pengambilan: Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Polisi minyak: Sama dengan Sama
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had
    Bantuan Kerosakan Yuran lapangan terbang Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Penafian Pencurian (TW) Liabiliti Pihak Ketiga GPS Pembatalan Percuma
    Masa menunggu secara purata
    dari USD 57/hari
    Kereta sewa berhampiran Durrës
    1 lokasi:tunjuk alamat
    lokasi kereta sewa OPTIMORENT berhampiran Durrës
    OPTIMORENT Lapangan Terbang Nënë Tereza25.15 km/15.63 batu
    Alamat: TIRANE INTERNATIONAL AIRPORT, Rruga Uzina, 1504 RINAS
    Nombor Telefon: +355682011000
    • Isnin
      09:00-20:29
    • Selasa
      09:00-20:29
    • Rabu
      09:00-20:29
    • Khamis
      09:00-20:29
    • Jumaat
      09:00-20:29
    • Sabtu
      10:00-15:59
    • Ahad
      10:00-15:59

    7.6

    Sangat Baik
    Berdasarkan pada 25+ ulasan pelanggan

    Nilai keseluruhan untuk wang

    7.6

    Kebersihan

    7.5

    Perkhidmatan di meja kaunter sewa

    8.0

    Proses pengambilan kereta sewa

    7.6

    Proses penghantaran kereta sewa

    7.7
    Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
    Jenis pengambilan: Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Polisi minyak: Penuh Seperti Asal
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had
    Tawaran Istimewa: Pemandu Tambahan Percuma
    Bantuan Kerosakan Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Penafian Pencurian (TW) Liabiliti Pihak Ketiga GPS Pemandu muda Pembatalan Percuma
    Masa menunggu secara purata
    dari USD 20/hari
    Kereta sewa berhampiran Durrës
    1 lokasi:tunjuk alamat
    lokasi kereta sewa AUTO-UNION berhampiran Durrës
    AUTO-UNION Lapangan Terbang Nënë Tereza25.15 km/15.63 batu
    Alamat: ?
    Nombor Telefon: +355694040035
    • Isnin
      08:00-21:59
    • Selasa
      08:00-21:59
    • Rabu
      08:00-21:59
    • Khamis
      08:00-21:59
    • Jumaat
      08:00-21:59
    • Sabtu
      08:00-21:59
    • Ahad
      08:00-21:59

    8.7

    Cemerlang
    Berdasarkan pada 50+ ulasan pelanggan

    Nilai keseluruhan untuk wang

    8.5

    Kebersihan

    9.1

    Perkhidmatan di meja kaunter sewa

    8.8

    Proses pengambilan kereta sewa

    8.5

    Proses penghantaran kereta sewa

    9.0
    Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
    Jenis pengambilan: Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Polisi minyak: Penuh Seperti Asal
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had
    Bantuan Kerosakan Yuran sehala Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Penafian Pencurian (TW) Liabiliti Pihak Ketiga GPS Pembatalan Percuma
    Masa menunggu secara purata
    dari USD 18/hari
    Kereta sewa berhampiran Durrës
    2 lokasi:tunjuk alamat
    lokasi kereta sewa RENT MOTORS berhampiran Durrës
    RENT MOTORS Lapangan Terbang Nënë Tereza25.15 km/15.63 batu
    Alamat: Rruga e Aeroportit, Nene Tereza, Tirana
    Nombor Telefon: 00 355 686021771
    Waktu operasi tidak tersedia
    RENT MOTORS Durres Port Terminal1.31 km/0.82 batu
    Alamat: Rruga e Aeroportit, Nene Tereza, Tirana
    Nombor Telefon: 00 355 686021771
    Waktu operasi tidak tersedia

    7.7

    Sangat Baik
    Berdasarkan pada 50+ ulasan pelanggan

    Nilai keseluruhan untuk wang

    7.5

    Kebersihan

    8.0

    Perkhidmatan di meja kaunter sewa

    7.6

    Proses pengambilan kereta sewa

    7.5

    Proses penghantaran kereta sewa

    8.0
    Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
    Jenis pengambilan: Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Polisi minyak: Sama dengan Sama
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh terhad
    Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Penafian Pencurian (TW) Liabiliti Pihak Ketiga GPS Pemandu muda Pembatalan Percuma
    Masa menunggu secara purata
    dari USD 20/hari
    Kereta sewa berhampiran Durrës
    2 lokasi:tunjuk alamat
    lokasi kereta sewa CARWIZ berhampiran Durrës
    CARWIZ Lapangan Terbang Nënë Tereza25.15 km/15.63 batu
    Alamat: TIA,TIRANA, Albania 1504, 1504
    Nombor Telefon: +355 675555568
    • Isnin
      09:30-19:2908:30-21:5900:00-23:59
    • Selasa
      09:30-19:2908:30-21:5900:00-23:59
    • Rabu
      09:30-19:2908:30-21:5900:00-23:59
    • Khamis
      09:30-19:2908:30-21:5900:00-23:59
    • Jumaat
      09:30-19:2908:30-21:5900:00-23:59
    • Sabtu
      10:00-13:5908:00-23:5908:00-15:59
    • Ahad
      10:00-13:5908:00-15:59
    CARWIZ Durres Port Terminal1.31 km/0.82 batu
    Alamat: TIA,TIRANA, Albania 1504, 1504
    Nombor Telefon: +355 675555568
    Waktu operasi tidak tersedia

    7.4

    Sangat Baik
    Berdasarkan pada 25+ ulasan pelanggan

    Nilai keseluruhan untuk wang

    7.4

    Kebersihan

    7.9

    Perkhidmatan di meja kaunter sewa

    7.4

    Proses pengambilan kereta sewa

    7.2

    Proses penghantaran kereta sewa

    7.4
    Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
    Jenis pengambilan: Jumpa dan sapa
    Polisi minyak: Penuh Seperti Asal
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had
    Bantuan Kerosakan Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Penafian Pencurian (TW) GPS Liabiliti Pihak Ketiga Pembatalan Percuma
    Masa menunggu secara purata
    dari USD 13/hari
    Kereta sewa berhampiran Durrës
    2 lokasi:tunjuk alamat
    lokasi kereta sewa ACE berhampiran Durrës
    ACE Lapangan Terbang Nënë Tereza25.15 km/15.63 batu
    Alamat: Tirana Business Park, Rinas Rd, Bldg 07, Core 3 Fl 0, Vore, Tirana, Albania, 1001
    • Isnin
      08:00-20:59
    • Selasa
      08:00-20:59
    • Rabu
      08:00-20:59
    • Khamis
      08:00-20:59
    • Jumaat
      08:00-20:59
    • Sabtu
      08:00-20:59
    • Ahad
      08:00-20:59
    ACE Durres Port Terminal1.31 km/0.82 batu
    Alamat: Autostrada Tirane Durres Km6, Rruga Bylis Kashar, Tirane, Albania, 1051
    Waktu operasi tidak tersedia

    7.2

    Sangat Baik
    Berdasarkan pada 5+ ulasan pelanggan

    Nilai keseluruhan untuk wang

    7.1

    Kebersihan

    7.6

    Perkhidmatan di meja kaunter sewa

    7.5

    Proses pengambilan kereta sewa

    6.3

    Proses penghantaran kereta sewa

    7.6
    Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit dan Kad Debit
    Jenis pengambilan: Jumpa dan sapa
    Polisi minyak: Sama dengan Sama
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had
    Bantuan Kerosakan Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Penafian Pencurian (TW) Liabiliti Pihak Ketiga GPS Pemandu muda Pembatalan Percuma
    Masa menunggu secara purata
    dari USD 17/hari
    Kereta sewa berhampiran Durrës
    1 lokasi:tunjuk alamat
    lokasi kereta sewa AUTOWILL RENT A CAR berhampiran Durrës
    AUTOWILL RENT A CAR Lapangan Terbang Nënë Tereza25.15 km/15.63 batu
    Alamat: TIRANA INTERNATIONAL AIRPORT , TIRANA
    Nombor Telefon: 00355677000323
    • Isnin
      08:00-20:59
    • Selasa
      08:00-20:59
    • Rabu
      08:00-20:59
    • Khamis
      08:00-20:59
    • Jumaat
      08:00-20:59
    • Sabtu
      08:00-20:59
    • Ahad
      08:00-20:59
    Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
    Jenis pengambilan: Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Polisi minyak: Penuh Seperti Asal
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had
    Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Penafian Pencurian (TW) Liabiliti Pihak Ketiga GPS Pembatalan Percuma
    dari USD 68/hari
    Kereta sewa berhampiran Durrës
    2 lokasi:tunjuk alamat
    lokasi kereta sewa WHEEGO berhampiran Durrës
    WHEEGO Lapangan Terbang Nënë Tereza25.15 km/15.63 batu
    Alamat: Ruga Nene Tereza, Rinas 1504, Albania
    Nombor Telefon: (+355) 69 707 5555 )
    • Isnin
      08:00-23:59
    • Selasa
      08:00-23:59
    • Rabu
      08:00-23:59
    • Khamis
      08:00-23:59
    • Jumaat
      08:00-23:59
    • Sabtu
      08:00-23:59
    • Ahad
      08:00-23:59
    WHEEGO Tirana Downtown32.64 km/20.28 batu
    Alamat: Kompleksi Garden City, Kthesa Kamzes, Rruga Kastriotet, Tirana 1010, Albania
    Nombor Telefon: (+355) 69 707 5555 )
    Waktu operasi tidak tersedia
    Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
    Jenis pengambilan: Bas ulang-alik percuma
    Polisi minyak: Penuh Seperti Asal
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had
    Bantuan Kerosakan Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Penafian Pencurian (TW) GPS Pembatalan Percuma
    dari USD 24/hari
    Kereta sewa berhampiran Durrës
    2 lokasi:tunjuk alamat
    lokasi kereta sewa AUTOVIA berhampiran Durrës
    AUTOVIA Lapangan Terbang Nënë Tereza25.15 km/15.63 batu
    Alamat: Rruga e Aeroportit, Rinas, Tirane 1504, Albania., RINAS (TIRANA INTERNATIONAL AIRPORT)
    Nombor Telefon: 00355692700600 / 00355674060050
    • Isnin
      09:00-21:59
    • Selasa
      09:00-21:59
    • Rabu
      09:00-21:59
    • Khamis
      09:00-21:59
    • Jumaat
      09:00-21:59
    • Sabtu
      09:00-21:59
    • Ahad
      09:00-21:59
    AUTOVIA Tirana Downtown32.64 km/20.28 batu
    Alamat: Rruga Durresit nr. 8, Tirana
    Nombor Telefon: 00355692700600 / 00355682292222
    Waktu operasi tidak tersedia
    Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
    Jenis pengambilan: Jumpa dan sapa
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh terhad
    dari USD 16/hari
    Kereta sewa berhampiran Durrës
    2 lokasi:tunjuk alamat
    lokasi kereta sewa ABBYCAR berhampiran Durrës
    ABBYCAR Lapangan Terbang Nënë Tereza25.15 km/15.63 batu
    Alamat: Autostrada Tirane - Durres km 6
    Nombor Telefon: +355 698037777
    Waktu operasi tidak tersedia
    ABBYCAR Durres Port Terminal1.31 km/0.82 batu
    Alamat: Autostrada Tirane - Durres km 6
    Nombor Telefon: +355 698037777
    Waktu operasi tidak tersedia
    Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit dan Kad Debit
    Jenis pengambilan: Jumpa dan sapa
    Polisi minyak: Sama dengan Sama
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had
    Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Penafian Pencurian (TW) Liabiliti Pihak Ketiga GPS Pembatalan Percuma
    dari USD 34/hari
    Kereta sewa berhampiran Durrës
    1 lokasi:tunjuk alamat
    lokasi kereta sewa OTOQ berhampiran Durrës
    OTOQ Lapangan Terbang Nënë Tereza25.15 km/15.63 batu
    Alamat: Mother Teresa Airport
    Nombor Telefon: +355682042222
    • Isnin
      08:00-20:59
    • Selasa
      08:00-20:59
    • Rabu
      08:00-20:59
    • Khamis
      08:00-20:59
    • Jumaat
      08:00-20:59
    • Sabtu
      08:00-20:59
    • Ahad
      08:00-20:59

    9.7

    Cemerlang
    Berdasarkan pada 5+ ulasan pelanggan

    Nilai keseluruhan untuk wang

    9.5

    Kebersihan

    9.5

    Perkhidmatan di meja kaunter sewa

    10.0

    Proses pengambilan kereta sewa

    9.8

    Proses penghantaran kereta sewa

    10.0
    Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
    Jenis pengambilan: Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Polisi minyak: Penuh Seperti Asal
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had
    Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Penafian Pencurian (TW) Liabiliti Pihak Ketiga GPS Pembatalan Percuma
    Masa menunggu secara purata
    dari USD 29/hari
    Kereta sewa berhampiran Durrës
    1 lokasi:tunjuk alamat
    lokasi kereta sewa RIGHT CARS berhampiran Durrës
    RIGHT CARS Lapangan Terbang Nënë Tereza25.15 km/15.63 batu
    Alamat: Tirana International Airport, Ruga Nene Tereza, Rinas 15047
    Nombor Telefon: +355683294563
    • Isnin
      08:00-21:59
    • Selasa
      08:00-21:59
    • Rabu
      08:00-21:59
    • Khamis
      08:00-21:59
    • Jumaat
      08:00-21:59
    • Sabtu
      10:00-20:59
    • Ahad
      10:00-20:59
    Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit dan Kad Debit
    Jenis pengambilan: Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Polisi minyak: Sama dengan Sama
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had
    Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Penafian Pencurian (TW) Liabiliti Pihak Ketiga GPS Pembatalan Percuma
    dari USD 65/hari
    Kereta sewa berhampiran Durrës
    3 lokasi:tunjuk alamat
    lokasi kereta sewa RENT POINT berhampiran Durrës
    RENT POINT Lapangan Terbang Nënë Tereza25.15 km/15.63 batu
    Alamat: Tirana International Airport
    Nombor Telefon: (+355)695875689
    • Isnin
      00:00-23:59
    • Selasa
      00:00-23:59
    • Rabu
      00:00-23:59
    • Khamis
      00:00-23:59
    • Jumaat
      00:00-23:59
    • Sabtu
      00:00-23:59
    • Ahad
      00:00-23:59
    RENT POINT Tirana Downtown32.64 km/20.28 batu
    Alamat: Rr, Rruga Muhedin Llagani 1023, Tiranë 1023, Albania
    Nombor Telefon: (+355)693333550
    Waktu operasi tidak tersedia
    RENT POINT Durres Port Terminal1.31 km/0.82 batu
    Alamat: Rruga Pavaresia 66, Durrës, Albania
    Nombor Telefon: (+355)694444549
    Waktu operasi tidak tersedia
    Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
    Polisi minyak: Sama dengan Sama
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh terhad
    Tawaran Istimewa: Diskaun istimewa Pendaftaran awal boleh dilakukan
    Bantuan Kerosakan Yuran lapangan terbang Jarak tambahan Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Penafian Pencurian (TW) Liabiliti Pihak Ketiga Pemandu muda Pembatalan Percuma
    dari USD 61/hari
    Kereta sewa berhampiran Durrës
    1 lokasi:tunjuk alamat
    lokasi kereta sewa U-SAVE berhampiran Durrës
    U-SAVE Lapangan Terbang Nënë Tereza25.15 km/15.63 batu
    Alamat: Hotel Airport Tirana, In Front of Airport Parking, 1054, Tirana
    Nombor Telefon: +355694088817
    • Isnin
      09:00-21:59
    • Selasa
      09:00-21:59
    • Rabu
      09:00-21:59
    • Khamis
      09:00-21:59
    • Jumaat
      09:00-21:59
    • Sabtu
      09:00-21:59
    • Ahad
      09:00-21:59
    Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
    Jenis pengambilan: Pengambilan Di Lapangan Terbang
    Polisi minyak: Penuh Seperti Asal
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had
    Bantuan Kerosakan Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Penafian Pencurian (TW) Liabiliti Pihak Ketiga Pembatalan Percuma
    dari USD 59/hari
    Kereta sewa berhampiran Durrës
    1 lokasi:tunjuk alamat
    lokasi kereta sewa ZEZGO berhampiran Durrës
    ZEZGO Lapangan Terbang Nënë Tereza25.15 km/15.63 batu
    Alamat: Tirana International Airport, Ruga Nene Tereza, Rinas 15047
    Nombor Telefon: +355682068500
    • Isnin
      08:00-23:29
    • Selasa
      08:00-23:29
    • Rabu
      08:00-23:29
    • Khamis
      08:00-23:29
    • Jumaat
      08:00-23:29
    • Sabtu
      08:00-23:29
    • Ahad
      08:00-23:29
    Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
    Jenis pengambilan: Bas ulang-alik percuma
    Polisi minyak: Penuh Seperti Asal
    Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had
    Bantuan Kerosakan GPS Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Penafian Pencurian (TW) Liabiliti Pihak Ketiga Pembatalan Percuma
    dari USD 36/hari
    Kereta sewa berhampiran Durrës
    2 lokasi:tunjuk alamat
    lokasi kereta sewa ECOVIA berhampiran Durrës
    ECOVIA Lapangan Terbang Nënë Tereza25.15 km/15.63 batu
    Alamat: Rruga e Aeroportit, Rinas, Tirane 1504, Albania.
    Nombor Telefon: 00355692700600//00355674060050
    • Isnin
      08:00-22:29
    • Selasa
      08:00-22:29
    • Rabu
      08:00-22:29
    • Khamis
      08:00-22:29
    • Jumaat
      08:00-22:29
    • Sabtu
      08:00-22:29
    • Ahad
      08:00-22:29
    ECOVIA Tirana Downtown32.64 km/20.28 batu
    Alamat: Rruga Durresit nr. 8, Tirane, Albania
    Nombor Telefon: 00355692700600//00355682292222
    Waktu operasi tidak tersedia

    Murah Van sewa Durrës

    Van sewa di lapangan terbang dan sekitar

    Van kereta sewa di pelabuhan

    Van sewa kereta di bandar berhampiran

    Van Lokasi kereta sewa berhampiran Durrës

    Peta pejabat berhampiran Durrës Van sewaan

    Van sewa dekat Durrës

    Lokasi kereta sewa di lapangan terbang berhampiran

    Lokasi kereta sewa di bandar terdekat

    Kereta sewa di pelabuhan

    Lokasi kereta sewa berhampiran Durrës

    Mengapa sewa kereta denganBOCUBO

    10%
    5%
    15%
    Jimat masa, jimat wang!
    Bandingkan tawaran sewa kereta daripada semua penyedia di Durrës Dapatkan harga murah untuk kereta sewa Van