Minibüs kiralama Durres

12
Eki
Per
2023
10
00
19
Eki
Per
2023
10
00
Minibüs kiralama Durres

Minibüs kiralama Durres

Durres, Arnavutluk en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

Minibüs kiralama Minibüs kiralama Durres

Minibüs kiralama Durres'ya büyük bir arkadaş veya akraba grubuyla mı geldiniz ve izlenimlerinizden en iyi şekilde yararlanmak, tüm turistik yerleri keşfetmek ve rahatça dolaşmak mı istiyorsunuz? Bu durumda Minibüs kiralama Durres minibüs kiralama tam size göre! Büyük ve ferah bir araba size gerekli hareket özgürlüğünü, rahatlığı ve konforu sağlayacaktır.

Durres araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Minibüs araçları, büyük ölçüde Durres müşterilerimiz tarafından rezerve edilmektedir. En ucuz Minibüs aracı, Durres Europcar tarafından Dacia Lodgy olarak sunulmuştur. Fiyatı günlük $60,78'dan başlamaktadır.

  Rent-Motors, 10+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 9.4/10 puanlamasıyla, Durres en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Rent-Motors en ucuz aracı, Ekonomi sınıf kiralık araç için günlük $21,12 'ya Skoda Fabia.

  Chevrolet Spark, Durres Alamo en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $15,01'dır. Alamo, henüz bizim müşterilerimiz tarafından değerlendirilmemiştir, bunu ilk yapan siz olun!)

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Popüler araba grupları

Ucuz arabalar Durres

Cheapest cars
Volkswagen Touran 7 koltuklu minivan
surprice
Car rental Durres Volkswagen Touran
7 Places | 1 Bags
Air Conditioning
$92,08 /day
Volkswagen Transporter Minivan
surprice
Car rental Durres Volkswagen Transporter
8 Places | 3 Bags
Air Conditioning
$114,83 /day
Volkswagen Caddy Minivan
enterprise
Car rental Durres Volkswagen Caddy
7 Places | 1 Bags
Air Conditioning
$231,25 /day

Minivan rental at Durres

For traveling a large company of 7, 8, or more people recommend renting a cheap minibus. Before you rent a 9-seater bus, make sure that in the country where the minibus is not needed to be rented for a special driver service to manage the 9th local bus.
Volkswagen Transporter Minivan
surprice
Car rental Durres Volkswagen Transporter
8 Places | 3 Bags
Air Conditioning
$114,83 /day
Volkswagen Caddy Minivan
enterprise
Car rental Durres Volkswagen Caddy
7 Places | 1 Bags
Air Conditioning
$231,25 /day

7 seater car rental at Durres

Seven-country cars are cars in which up to 7 passengers can fit. These cars include small minivans, all-wheel drive SUVs and other similar cars. The biggest is suitable for traveling a large family or company
Volkswagen Touran 7 koltuklu minivan
surprice
Car rental Durres Volkswagen Touran
7 Places | 1 Bags
Air Conditioning
$92,08 /day

Minibüs kiralama Durres minibüs kiralama, birlikte seyahat etmenize yardımcı olacak!

Geniş bir ekiple seyahat etmeyi tercih ediyorsanız Minibüs kiralama Durres minivan kiralama harika bir çözüm olacaktır. Bu tür arabaların ana avantajı çok sayıda koltuktur. Ortalama olarak bu tür arabalar, sürücü hariç 7-8 yolcu için tasarlanmıştır. Bu nedenle, Minibüs kiralama Durres bölgesinde rahatça araç kullanabilir, ayrıca şehirdeki yakınlardaki tüm ilgi çekici yerleri ziyaret edebilirsiniz.

Birden fazla araba kiralamayı unutun! Minivan kiralayın!

Bazı gezginler iki araba almayı tercih ediyor ve bazı nedenlerden dolayı Minibüs kiralama Durres konumunda minibüs kiralamayı düşünmüyor. Bu nedenle grup ikiye bölünerek mesafeleri ayrı ayrı aşmak zorunda kalıyor. Ayrıca, iki veya daha fazla araba kiraladığınızda çok daha fazla yakıt tüketmeniz gerekir ve bu da ek bir maliyettir.

Minibüs kiralama Durres minibüs kiralama sayesinde her mesafeyi daha hızlı ve daha rahat kat edebilirsiniz. İki araba kiralamak yerine tüm ekibiniz bir arabaya sığabilir. İki arabaya yakıt ikmali yapmak zorunda değilsiniz ve iki arabadan da sorumlu olmayacaksınız. Minivan size maksimum rahatlık ve hareket konforu sağlayacaktır. Bu araba türü sayesinde istediğiniz noktaya hızlı, ucuz ve karlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Minibüs kiralama Durres minibüs kiralamanın avantajları nelerdir?

Minivanların çok sayıda yolcu için tasarlandıkları için aile arabası olarak adlandırılmasına şaşmamak gerek. Bu tür arabaların birçok önemli avantajı vardır.

Harika yolcu kapasitesi. Minivan kiralamak, 9 kişiye kadar (sürücü dahil) büyük bir grupla şehir içinde dolaşmanıza olanak sağlayacaktır. Bu nedenle geziler olabildiğince keyifli olacak çünkü eğlenceli ve arkadaş canlısı bir grupla seyahat etmekten daha iyi ne olabilir?

Büyük yük. Minibüs kiralama Durres konumunda minibüs kiralama, otele çok sayıda eşya taşıması gereken turistler arasında oldukça popülerdir. Yanınızda getirdiğiniz tüm çanta ve valizleri bu arabaya sığdırabilirsiniz. Üstelik küçük bir grubunuz ama çok sayıda valiziniz varsa, arka koltuğu söküp bagajınız için kullanmak üzere kiralama hizmetiyle anlaşabilirsiniz.

Yakıt ekonomisi. Modern minivanlar, ortalama olarak normal bir sedan ile aynı miktarda yakıt tüketir. Ancak bu sınıftaki çoğu otomobil turboşarjlı motorlarla donatıldığından güçlerinde herhangi bir sorun yaşanmaz. Bu sayede ihtiyacınız olan yere taksiye göre çok daha ucuza ulaşabilirsiniz.

Bu nedenle, Minibüs kiralama Durres'da minibüs kiralamak, hem şehirdeki kısa geziler hem de tüm turistik yerleri keşfederek yapacağınız uzun yolculuklar için mükemmel bir çözüm olacaktır. Minivan seçtiğinizde grup gezileri için sınırsız fırsatlara sahip olursunuz.

Minibüs kiralama Durres yakınındaki Minibüs araç kiralama yerleri

Minivanlar tüm dünyada çok popüler. Bu arabalara olan talep öncelikle konforlarından dolayı çok büyük. Bu nedenle Minibüs kiralama Durres minibüs kiralama oldukça popüler bir hizmettir. Turistlerin bu tür arabaları seçmesinde şaşırtıcı bir şey yok. Gerçekten harika fırsatlar sunuyorlar.

Havaalanı çevresi Minibüs kiralık araç

En yakın şehirlerdeki Minibüs kiralık araç

Limanda Minibüs araç kiralama

Minibüs kiralama Durres minibüs kiralama size en üst düzey yolculuk konforunu sağlayacaktır

Minivanlar öncelikle konforları ve aile ya da kalabalık arkadaş grubuyla yapılacak geziler için mükemmel fırsatlar sunması nedeniyle turistlerin ilgisini çekiyor. Her şeyden önce birlikte seyahat edebilirsiniz - bu turistik geziler için en önemlisidir. Ayrıca tüm bagajlarınız da sizinle birlikte seyahat edecek. Bu sınıftaki bir arabanın büyük boyutları sayesinde bir minivana sığması kolay ve rahattır.

Ayrıca Minibüs kiralama Durres'da minibüs kiralamak tüm seyahatin konforlu geçmesini sağlayacaktır. Modern otomobiller, hem sıcak yazlarda hem de soğuk kışlarda konforlu bir sıcaklığı korumanıza olanak tanıyan iklim kontrol sistemleriyle donatılmıştır. Koltukların baş dayanaklarına dokunmatik ekranlar yerleştirilmiştir, böylece yolcular film veya video izleyebilir. Modern minivanların gövdesi önceki nesil modellere göre biraz daha geniş olduğundan bu arabalardaki yolcular kalabalık olmayacak.

Hangi durumlarda minivan kiralamayı tercih etmek gerekir?

Minivan kiralama Minibüs kiralama Durres birçok seyahat tutkunu için kullanışlı olabilir. Böyle bir araba özellikle aşağıdaki durumlarda talep görmektedir:

 • Havaalanından otele gidiş-dönüş yolculuğu. Turistler otele teslim edilmesi gereken birçok şeyle geliyor. Minibüs kiralama Durres'da minibüs kiralamak bu görevi büyük ölçüde kolaylaştıracak; otele hızlı ve rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 • Büyük bir grupla uzun mesafelerde seyahat etmek. Seyahat planınız onlarca ve yüzlerce kilometre uzaklıktaki nesneleri içeriyorsa minivan yolculuğu rahat ve eğlenceli hale getirecektir.
 • Saha gezileri. Ormana ya da plaja gitmeyi planlıyorsanız minivan ihtiyacınız olan her şeyi yanınıza almanıza olanak sağlayacaktır. Doğada bir veya iki gece geçirmek istiyorsanız bu özellikle önemlidir. Yanınızda çadır, tencere ve tabii ki barbekü getirebilirsiniz.

Güzel manzaralar ve çok sayıda ilgi çekici yer, Minibüs kiralama Durres bölgesinde minibüs kiralamayı çok popüler bir hizmet haline getiriyor.

Minibüs kiralama Durres yakınında araç kiralama

Minibüs kiralama Durres minibüs kiralamayla ilgileniyor ancak doğru arabayı aramak için zaman harcamak istemiyor musunuz? Toplayıcımız size yardımcı olacaktır! Hizmetimizin yardımıyla seyahatiniz için en iyi minibüsü bulabilirsiniz. Minibüs kiralama Durres'da minibüs kiralamak için en iyi seçenekleri sunuyoruz.

Yakındaki havaalanlarında araç kiralama yerleri

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

Limanda araç kiralama

Toplayıcımızla Minibüs kiralama Durres konumunda minivan kiralamak çok kolay!

Araba kiralamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Artık onlarca site ve uygulamayı arayarak zaman harcamanıza gerek yok. İhtiyacınız olan tek şey parmaklarınızın ucunda. Bir dakika içinde Minibüs kiralama Durres'da uygun kiralık minibüsü bulabilirsiniz!

Hizmetimizden yararlanmak için yalnızca kiralama süresini ve Minibüs kiralama Durres bölgesinde bulunduğunuz veya varacağınız yeri belirtmeniz yeterlidir. Ayrıca sitemiz, bulunduğunuz yere yakın olan en iyi teklifleri sizin için otomatik olarak seçecektir. Minibüs kiralama Durres bölgesindeki en iyi minivan kiralama sağlayıcılarıyla çalışıyoruz, böylece düzinelerce teklif arasından doğru arabayı seçebilirsiniz.

Toplayıcımızın avantajları

Kiralık araç bulmakta elbette herkes zorluklarla karşılaşmıştır. Doğru seçeneği seçmek çok zor olabilir. Ancak hizmetimiz sayesinde, Minibüs kiralama Durres en iyi kiralık minibüsü seçme zahmetinden kendinizi kurtaracaksınız. Müşterilere birçok avantaj sunuyoruz.

 • Zamandan tasarruf sağlayan seçenekler. Hizmetimizi kullanarak sadece birkaç saniye içinde en iyi fırsatları alacaksınız. O zaman en iyi seçeneği seçip rezervasyon yaptırmanız yeterli.
 • En iyi servis sağlayıcılar. Toplayıcımız, Minibüs kiralama Durres minivan kiralama hizmeti sunan tüm şirketleri sunar. Bu sayede güvendiğiniz firmanın size en yakın temsilciliğini bulabilirsiniz.
 • En yakın kiralama noktasını bulma yeteneği. Artık şehirde kiralık nokta arayarak zaman harcamanıza gerek yok. Tüm bilgiler toplayıcımızda toplanır. Konumunuzu belirtmenizin ardından sistem, size en yakın kiralık ofislerin tümünü otomatik olarak gösterecektir.

Minibüs kiralama Durres bölgesinde araç kiralama hizmeti arıyorsanız toplayıcımızla size en uygun seçeneği bulabilirsiniz.

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Minibüs kiralama Durres bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır Minibüs kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın