Leiebil Helsinki Railway Station

10
00
10
00
 Leiebiler

Leiebil Helsinki Railway Station

Beste leiebiler i Helsinki Railway Station, Finland. Ingen skjulte kostnader. Gratis avbestilling

Bilutleie i Helsinki Railway Station, Finland

Topprangert utleier i Helsinki Railway Station
EUROPCAR
EUROPCAR
8.7
/10
Utmerket
7.7
/10
Total verdi for pengene
9
/10
Renslighet
9
/10
Service i skranken
9
/10
Hentingsprosess av leiebil
8.9
/10
Returneringsprosess av leiebil
Basert på 500 + kundeanmeldelser

Leiebiltips til Helsinki Railway Station

Vanligvis er det veldig enkelt å få en leiebil ved å overholde følgende:

  • Bestem nøyaktig hva du trenger

    Europcar er bilutleiefirmaet med høyest kunderangering i Helsinki Railway Station med en gjennomsnittsvurdering på 8.7/10, basert på 500+ kundeanmeldelser. Det billigste kjøretøyet fra Europcar er Volkswagen Up i leiebilklassen Mini for € 61,91 per dag.

    Som for den mest populære leiebilgruppen i Finland, hvilket er Økonomi, er den billigste bilen fra Europcar i Helsinki Railway Station Nissan Micra, med en pris på € 62,47 per dag.

    Blant Økonomi er den mest populære modellen Volkswagen Polo. Prisen starter fra € 42,35 per dag fra Scandia Rent, hvilken gjennomsnittlig score er 8.6/10, basert på 250+ kundeanmeldelser.

    Den billigste leiebilen i Helsinki Railway Station er Ford Ka fra Scandia Rent. Prisen er kun € 41,69 per dag. Scandia Rent ble anmeldt av 250+ kunder med en vurderingscore på gjennomsnittlig 8.6/10.

  • Velg hente og returneringsdato korrekt

    Hvis du vil spare penger, velger du samme hente og returtid. Bilutleiefirmaer tar betalt for en hel dag med utleie, så hvis du leier en bil i 25 timer, betaler du 48 timer (to hele dager) leie, og 74 timer vil stå i 96 timer (fire hele dager) av utleie.

  • Når du velger en bil, bør du bestemme hvor mange passasjerer som kommer til å reise med deg og hvor mye bagasje som kommer til å bli lagt i bilen. Merk at antall kofferter som er spesifisert for hver bil er betinget. En koffert refererer vanligvis til en veske til vanlig håndbagasje. Hvis du leier en bil for mer enn 5 passasjerer, er det ofte billigere og mer praktisk å leie to biler i standard leiebil klassen, i stedet for et kjøretøy med mange seter.
  • Hvis du reiser med barn, glem ikke å bestille et barnesete til ditt barn. Selv om en leiebil med barnesete kan koste en betydelig sum penger , bøtene for ikke å ha et kan koste mere enn kostnaden for en leiebil med barnesete. Legg også merke til at med en vanlig flybillett får du som regel lov til å ta med deg et barnesete uten kostnader (kontakt ditt flyselskap for korrekt informasjon). I tillegg, du kan alltid kjøpe ditt eget barnesete på det nærmeste supermarkedet etter du har ankommet.
  • Hvis du skal bruke en ferge eller krysse en landegrense med din leiebil, les nøye gjennom Leievilkårene fra flere utleiefirmaer. Det kan hende at et utleiefirma tillater å krysse landegrensene til det landet du behøver å reise til og at et annet firma tillater å bruke fergetransport for din leiebil. I tillegg, dersom du planlegger å kjøpe billetter til en ferge, gi beskjed til bilutleiefirmaet på forhånd slik at de kan fortelle deg nummeret på bilen du kommer til å leie.
  • Alltid følg med på drivstoffpolicyen/ Fuel Policy. Det er ikke alltid å hente full og returnere tom tank er fordelaktig. Ikke forhast deg med å kjøpe full tank av drivstoff fra et bilutleiefirma på en liten øy eller hvis du leier en bil kun for et par dager. Det kan vise seg at du ikke får brukt alt drivstoffet du kjøpte
  • Vurder forskjellige hentealternativer. Det mest praktiske alternativet er Meet & Greet. Ved å velge en leiebil med denne valgmuligheten behøver du ikke å stå i kø eller å gå med koffertene dine til en matebuss for å komme til ditt utleiefirma. I stedet kan du bli møtt nær utgangen ved din terminal med et skilt med ditt navn på, eller bilutleiefirmaet og bilen din venter på parkeringsplassen. I tillegg er leiebiler med Meet & Greet-alternativet vanligvis billigere enn leiebiler fra selskapene med leieavdeling på flyplassen, fordi de ikke inkluderer flyplassavgiften i leieprisen.
  • Ignorer aldri overskridelsesgebyret/Excess fee. I de fleste tilfeller må du legge igjen et depositum når du skal leie bil (se vår Vanlige spørsmål om overskridelsesgebyr/Excess Fee and Excess Fee Reduction, men du kan vanligvis forsikre dette depositumet eller kjøpe the Excess Fee Reduction. Følg alltid med på dette depositumsbeløpet, det er mulig at leieprisen er lav, men at overskridelsesgebyret/Excess Fee er veldig høyt eller vice versa. Du bør alltid vurdere det totale beløpet og ikke bare leiebilprisen.
  • Du bør alltid spesifisere det korrekte Oppholdslandet da det kan påvirke prisen på leiebilen eller til og med avslag på leiebil. For sjåfører med amerikansk statsborgerskap inkluderer vanligvis ikke de oppgitte prisene CDW og TP. Dersom du ikke er fra USA og kjøper en slik leie, kan du bli svært negativt overrasket over sjefens krav til å kjøpe forsikring ettersom forsikring er obligatorisk.

Beste leiebil i nærheten Helsinki Railway Station

Leiebil på nære flyplasser

Leiebil på togstasjoner

Leiebil i nærmeste byer

  • Espoo 16.39 km / 10.18 mi

Helsinki Railway Station Bilutleiefirmaer

Hertz Car Hire
8.9
/10
Utmerket
Hertz Car Hire
Leiebiler nære Helsinki Railway Station
2 steder: vis addresser
Hertz Car Hire leiebilsteder nære Helsinki Railway Station
HERTZ Helsinki Sentrum 0.8 km / 0.5 mi
Kontakter:
Runeberginkatu 5, Helsinki, 00100
020 555 2300
HERTZ Helsinki Lufthavn (HEL) 16.3 km / 10.13 mi
Kontakter:
International Airport, Helsinki, 000000000
0205552100
Europcar
8.7
/10
Utmerket
Europcar
Leiebiler nære Helsinki Railway Station
4 steder: vis addresser
Europcar leiebilsteder nære Helsinki Railway Station
EUROPCAR Helsinki Railway Station
Kontakter:
50M FROM HELSINKI MAIN RAILSTATION Elielinaukio 5, HELSINKI, 00100
358403062803
EUROPCAR Helsinki Sentrum 0.8 km / 0.5 mi
Kontakter:
Elielinaukio 5 50 m from Helsinki main railstation, 50m from Helsinki main railway station, HELSINKI, 00100
358403062803
EUROPCAR Espoo 8.31 km / 5.16 mi
Kontakter:
Piispantilantie 2, Espoo, 02240
358403062811
EUROPCAR Helsinki Lufthavn (HEL) 16.3 km / 10.13 mi
Kontakter:
HELSINKI INTERNATIONAL AIRPORT Corridor between term.1 and term.2, HELSINKI VANTAA, 01530
358403062800
Budget Car Rental
8.7
/10
Utmerket
Budget Car Rental
Leiebiler nære Helsinki Railway Station
3 steder: vis addresser
Budget Car Rental leiebilsteder nære Helsinki Railway Station
BUDGET Helsinki Sentrum 0.8 km / 0.5 mi
Kontakter:
Malminkatu 24, Helsinki, 00100
+358 10 4362 233
BUDGET Espoo 8.31 km / 5.16 mi
Kontakter:
Lautamiehentie 3, Espoo, 02770
+358 10 4362 300
BUDGET Helsinki Lufthavn (HEL) 16.3 km / 10.13 mi
Kontakter:
Helsinki-Vantaa Airport, Lentajantie, Vantaa, 01530
+358 10 436 2255
AVIS Car Rental
8.7
/10
Utmerket
AVIS Car Rental
Leiebiler nære Helsinki Railway Station
3 steder: vis addresser
AVIS Car Rental leiebilsteder nære Helsinki Railway Station
AVIS Helsinki Sentrum 0.8 km / 0.5 mi
Kontakter:
Malminkatu 24, Helsinki, 00100
(358) 10 436 2222
AVIS Espoo 8.31 km / 5.16 mi
Kontakter:
Veljekset Laakkonen, Luomannotko 7, Espoo, 02200
358 10 436 2229
AVIS Helsinki Lufthavn (HEL) 16.3 km / 10.13 mi
Kontakter:
Vantaa, Lentajantie, Helsinki, 01530
(358) 10 436 2244
Scandia Rent
8.7
/10
Utmerket
Scandia Rent
Leiebiler nære Helsinki Railway Station
5 steder: vis addresser
Scandia Rent leiebilsteder nære Helsinki Railway Station
SCANDIA Helsinki Railway Station
Kontakter:
Asema- Aukio 2, Helsinki, 00100
358400220112
SCANDIA Helsinki Sentrum 0.8 km / 0.5 mi
Kontakter:
Maurinkatu 16 , Helsinki , 00170
358-9 135 2604
SCANDIA Helsinki Herttoniemi 7.1 km / 4.41 mi
Kontakter:
Helsinki East suburb, Herttoniemi, Hiihtäjäntie 1, Helsinki, 00810
358-10 235 5225
SCANDIA Helsinki Lufthavn (HEL) 16.3 km / 10.13 mi
Kontakter:
Helsinki Airport Vantaa, Terminal 2B, Vantaa, 01530
358- 102355224
SCANDIA Järvenpää Railway Station 37.66 km / 23.4 mi
Kontakter:
Haarajoen Asemakatu 16, Järvenpää, 04480
+358 10 235 5226
SIXT Rent A Car
8.6
/10
Utmerket
SIXT Rent A Car
Leiebiler nære Helsinki Railway Station
3 steder: vis addresser
SIXT Rent A Car leiebilsteder nære Helsinki Railway Station
SIXT Helsinki Veho Suutarila 12.92 km / 8.03 mi
Kontakter:
Valokaari 8, Helsinki, 00750
+358-20-1122534
SIXT Helsinki Lufthavn (HEL) 16.3 km / 10.13 mi
Kontakter:
Terminal 1, Car Rental Center, Vantaa, 01510
+358-201122515
SIXT Espoo Veho Muurala 16.87 km / 10.48 mi
Kontakter:
Lautamiehentie 3, Espoo, 02770
+358-201122533
International Supplier
8.5
/10
Utmerket
International Supplier
Leiebiler nære Helsinki Railway Station
2 steder: vis addresser
International Supplier leiebilsteder nære Helsinki Railway Station
INTERNATIONAL Helsinki Veho Suutarila 12.92 km / 8.03 mi
Kontakter:
Valokaari 8, Helsinki, 00750
+358-20-1122534
INTERNATIONAL Helsinki Lufthavn (HEL) 16.3 km / 10.13 mi
Kontakter:
Terminal 1, Car Rental Center, Vantaa, 01510
+358-20-1122515
Thrifty Car Rental
8.2
/10
Utmerket
Thrifty Car Rental
Leiebiler nære Helsinki Railway Station
2 steder: vis addresser
Thrifty Car Rental leiebilsteder nære Helsinki Railway Station
THRIFTY Helsinki Sentrum 0.8 km / 0.5 mi
Kontakter:
RUNEBERGINKATU 5, HELSINKI , 00100
+358 205552300
THRIFTY Helsinki Lufthavn (HEL) 16.3 km / 10.13 mi
Kontakter:
HELSINKI INTERNATIONAL AIRPORT, Vantaa, 01531
+358 205552100
Green-Motion
8.2
/10
Utmerket
Green-Motion
Leiebiler nære Helsinki Railway Station
1 sted: vis addresse
Green-Motion leiebilsteder nære Helsinki Railway Station
GREEN MOTION Helsinki Lufthavn (HEL) 16.3 km / 10.13 mi
Kontakter:
Pick up at Scandic Helsinki Aviopolis Hotel, Robert Huberin tie 6, Vantaa, 01510
00358201213510 / 0035840 7798700
addCar
7.9
/10
Veldig bra
addCar
Leiebiler nære Helsinki Railway Station
1 sted: vis addresse
addCar leiebilsteder nære Helsinki Railway Station
ADDCAR Helsinki Lufthavn (HEL) 16.3 km / 10.13 mi
Kontakter:
Lentoasemantie 1, Vantaa, 01530
+358207032987
FiRent
FiRent
Leiebiler nære Helsinki Railway Station
4 steder: vis addresser
FiRent leiebilsteder nære Helsinki Railway Station
FIRENT Helsinki Railway Station
Kontakter:
Helsinki Railway Station, ELIELINAUKIO 5/HOLIDAY INN , HELSINKI , 00100
+358 10 4239944 / +358-600 550701
FIRENT Helsinki Sentrum 0.8 km / 0.5 mi
Kontakter:
EROTTAJANKATU 4/Q-PARK , HELSINKI , 00100
00358 10 423 9944
FIRENT Helsinki West 9.61 km / 5.97 mi
Kontakter:
MALMINKARTANONKUJA 1 , HELSINKI , 00390
+358 20 7419070 / +358-600 550702
FIRENT Helsinki Lufthavn (HEL) 16.3 km / 10.13 mi
Kontakter:
Helsinki Airport, VANTAA , 01510, Helsinki
+358-600 550700
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
Leiebiler nære Helsinki Railway Station
1 sted: vis addresse
Global-Rent-A-Car leiebilsteder nære Helsinki Railway Station
GLOBAL RENT A CAR Helsinki Lufthavn (HEL) 16.3 km / 10.13 mi
Kontakter:
Meeting Point Car Rental Parking building P3B 2nd floor, Global Sign. , Elannontie 9, 01510 Vantaa , Helsinki
+358400148950
Alamo
Alamo
Leiebiler nære Helsinki Railway Station
1 sted: vis addresse
Alamo leiebilsteder nære Helsinki Railway Station
ALAMO Helsinki Lufthavn (HEL) 16.3 km / 10.13 mi
Kontakter:
LENTAJANTIE 3, LENTAJANTIE 3, VANTAA, 01530
00358105252520

Hvorfor leie en bil medBOCUBO

  • Rask og enkel sammenligning av priser på leiebil
  • Beste priser på bilutleie
  • Ingen skjulte kostnader ved bruk av debet, kredittkort og kontant
  • Gratis avbestilling eller endring
  • Kundeservice 24/7
  • Rimelig totalforsikring på leiebil
  • Assistanse ved motorstopp
  • Billige leiebiltilbud nær meg i app

Anmeldelser

10%
5%
15%

Spar tid, spar penger!

Sammenlign tilbud på leiebil fra alle tilbydere i Helsinki Railway Station Få billige priser for EUROPCAR, SCANDIA & FIRENT bilutleie