Egzotik Araç Kiralama Zahle

10
00
10
00
Egzotik Araç Kiralama Zahle

Egzotik Araç Kiralama Zahle

Zahle, Lübnan en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

Egzotik kiralama Zahle

Zahle araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Üstü Açılan Otomobil araçları, büyük ölçüde Zahle müşterilerimiz tarafından rezerve edilmektedir. En ucuz Üstü Açılan Otomobil aracı, Zahle Budget Car Rental tarafından Mini Cooper Convertible olarak sunulmuştur. Fiyatı günlük $75,76'dan başlamaktadır.

  Zahle en yüksek puanlı satıcıdan Üstü Açılan Otomobil aracı kiralamak istersen AVIS Car Rental'yla ilgilenmelisin. Bu kiralık araç tedarikçisi, 50+ müşteri tarafından değerlendirilmiş ve ortalama 8.5/10 puan almıştır. Zahle AVIS Car Rental mümkün olan en düşük fiyatlı Üstü Açılan Otomobil aracı, Mini Cooper Convertible. Size günlük $81,03'a mal olacaktır.

  AVIS Car Rental, 50+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 8.5/10 puanlamasıyla, Zahle en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. AVIS Car Rental en ucuz aracı, Ekonomi sınıf kiralık araç için günlük $23,47 'ya Renault Sandero.

  Lübnan en popüler kiralık araç grubu olan Ekonomi için günlük $23,47 fiyatıyla Zahle AVIS Car Rental en ucuz araç, Renault Sandero.

  Ekonomi arasında en popüler model, Hyundai i10'tür. Budget Car Rental fiyatı günlük $22,16'dan başlamaktadır ve 100+ müşteri değerlendirmesine göre ortalama puanı 8.5/10'dır.

  Hyundai i10, Zahle Budget Car Rental en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $22,16'dır. Budget Car Rental, 100+ müşteri tarafından ortalama 8.5/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Zahle yakınındaki Egzotik araç kiralama yerleri

Havaalanı çevresi Egzotik kiralık araç

En yakın şehirlerdeki Egzotik kiralık araç

Zahle yakınında araç kiralama

Yakındaki havaalanlarında araç kiralama yerleri

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

Most Popular car groups near Zahle

Exotic car rental at Zahle

van picture
The class of exotic cars is a car that you will not meet in everyday life on the road, but on which you can not long (or on the contrary, long) will ride around the city or outside the city. Rent an exotic car is much more expensive than usual, but it is worth it
 • Range Rover Velar 5 Places | 5 Bags
 • Range Rover Sport 5 Places | 5 Bags

Convertible car rental at Zahle

van picture
Rent a convertible excellent solution when traveling to sunny weather. After throwing up the top of the convertible, you can make colorful and unforgettable photos, but not forgetting about safety on the road. Rent a convertible is very simple, but do not do to take the scarf and headdress with you, so as not to catch up while walking
 • Mini Cooper Convertible 4 Places | 1 Bags
 • Renault Megane Convertible 4 Places | 2 Bags

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Zahle bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır Egzotik kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın