Lüks Araç Kiralama Tarnobrzeg

10
Eki
Sal
2023
10
00
17
Eki
Sal
2023
10
00
Lüks Araç Kiralama Tarnobrzeg

Lüks Araç Kiralama Tarnobrzeg

Tarnobrzeg, Polonya en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

Lüks kiralama Lüks kiralama Tarnobrzeg

Tarnobrzeg araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Lüks araçları, büyük ölçüde Tarnobrzeg müşterilerimiz tarafından rezerve edilmektedir. En ucuz Lüks aracı, Tarnobrzeg Panek-Sa tarafından Mercedes E Class olarak sunulmuştur. Fiyatı günlük $138,91'dan başlamaktadır.

  Tarnobrzeg en yüksek puanlı satıcıdan Lüks aracı kiralamak istersen Panek-Sa'yla ilgilenmelisin. Bu kiralık araç tedarikçisi, 250+ müşteri tarafından değerlendirilmiş ve ortalama 8.3/10 puan almıştır. Tarnobrzeg Panek-Sa mümkün olan en düşük fiyatlı Lüks aracı, Mercedes E Class. Size günlük $138,91'a mal olacaktır.

  Panek-Sa, 250+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 8.3/10 puanlamasıyla, Tarnobrzeg en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Panek-Sa en ucuz aracı, Mini sınıf kiralık araç için günlük $43,94 'ya Toyota Aygo.

  Polonya en popüler kiralık araç grubu olan Mini için günlük $43,94 fiyatıyla Tarnobrzeg Panek-Sa en ucuz araç, Toyota Aygo.

  Toyota Aygo, Tarnobrzeg Panek-Sa en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $43,94'dır. Panek-Sa, 250+ müşteri tarafından ortalama 8.3/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Popüler araba grupları

Cheap car rentals Tarnobrzeg

Cheapest cars
Mercedes E Class Premium
panek-sa
Car rental Tarnobrzeg Mercedes E Class
5 Places | 5 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
$138,91 /day

Premium car rental at Tarnobrzeg

Premium
Mercedes E Class Premium
panek-sa
Car rental Tarnobrzeg Mercedes E Class
5 Places | 5 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
$138,91 /day

Lüks kiralama Tarnobrzeg yakınındaki Lüks araç kiralama yerleri

En yakın şehirlerdeki Lüks kiralık araç

Lüks kiralama Tarnobrzeg yakınında araç kiralama

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Lüks kiralama Tarnobrzeg bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır Lüks kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın