Araç Kiralama Tarnów Railway Station

10
00
10
00
 Araç Kiralama

Araç Kiralama Tarnów Railway Station

Tarnów Railway Station, Polonya en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

Tarnów Railway Station, Polonya araç kiralama

Tarnów Railway Station en yüksek puanlı tedarikçi
EXPRESS
EXPRESS
8.1
/10
Mükemmel
8.1
/10
Paranın tam karşılığı
8.4
/10
Temizlik
8.2
/10
Şubede araç kiralama servisi
7.9
/10
Kiralık araç alma işlemi
8.1
/10
Kiralık araç bırakma işlemi
1000 ve müşteri değerlendirmelerine dayanarak

Tarnów Railway Station araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Express Rent A Car, 1000+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 8.1/10 puanlamasıyla, Tarnów Railway Station en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Express Rent A Car en ucuz aracı, Ekonomi sınıf kiralık araç için günlük $26,00 'ya Nissan Micra.

  Polonya en popüler kiralık araç grubu olan Kompakt için günlük $27,35 fiyatıyla Tarnów Railway Station Express Rent A Car en ucuz araç, Opel Astra.

  Nissan Micra, Tarnów Railway Station Express Rent A Car en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $26,00'dır. Express Rent A Car, 1000+ müşteri tarafından ortalama 8.1/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Tarnów Railway Station yakınındaki en iyi araç kiralama yerleri

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

Tarnów Railway Station Kiralık Araç Tedarikçileri

Express Rent A Car
8.8
/10
Mükemmel
Express Rent A Car
Tarnów Railway Station yakınında araç kiralama
Tarnów Railway Station yanındaki Express Rent A Car araç kiralama yerleri
EXPRESS Tarnów Railway Station
İletişim Bilgileri:
Plac Dworcowy 1, Tarnów , 33-110
+48 12 3000 300
EXPRESS Tarnów 0.88 km / 0.55 mil
İletişim Bilgileri:
Plac Dworcowy 1, Tarnów , 33-110
+48 12 3000 300
Panek-Sa
8.3
/10
Mükemmel
Panek-Sa
Tarnów Railway Station yakınında araç kiralama
Tarnów Railway Station yanındaki Panek-Sa araç kiralama yerleri
PANEK S.A Tarnów 0.88 km / 0.55 mil
İletişim Bilgileri:
ul. Paderewskiego 3b, Tarnów, 33-100
509,811,211,48 665 800 000
Mwm
8.1
/10
Mükemmel
Mwm
Tarnów Railway Station yakınında araç kiralama
Tarnów Railway Station yanındaki Mwm araç kiralama yerleri
MWM Tarnów 0.88 km / 0.55 mil
İletişim Bilgileri:
Plac Dworcowy 1, Tarnow, Tarnow, Tarnow
+48510474703
RENTIS
7.8
/10
Çok İyi
RENTIS
Tarnów Railway Station yakınında araç kiralama
Tarnów Railway Station yanındaki RENTIS araç kiralama yerleri
RENTIS Tarnów 0.88 km / 0.55 mil
İletişim Bilgileri:
ul. Graniczna 15, Tarnów, 33-100
519535305

Tarnów Railway Station diğer popüler aramalar

Most Popular car groups near Tarnów Railway Station

Economy car rental at Tarnów Railway Station

van picture
Clas Economy is one of the budget versions of rented cars, which can be used for working trips, as well as an alternative to personal transport. It should also be noted that renting a car class economy good solution if you need to get from point A to point B and pay minimum of money
 • Nissan Micra 5 Places | 2 Bags

Compact car rental at Tarnów Railway Station

van picture
Compact cars or class compact cars - renting these cars is well suited for people who need to get to the meeting or just ride around the city. Convenience, maneuverness and quality and comfort - this iso associations when renting a compact car.
 • Opel Astra 5 Places | 3 Bags

Intermediate car rental at Tarnów Railway Station

van picture
Intermediate cars are hundred travelers who move around tourist routes in small provincial cities or their route passes through the narrow streets where the big car will pass with difficulty. The class of a medium-rod car is suitable for traveling a few people with the sky baggage
 • Volkswagen Passat 5 Places | 4 Bags

Standard car rental at Tarnów Railway Station

van picture
Standard class car rental speaks for itself - you will receive a standard car for core trips or travels between cities. Basically, such machines accommodate 5 passengers and several bags of bags, Ideal to travel by car class standard in four
 • Opel Insignia 5 Places | 4 Bags

Full size car rental at Tarnów Railway Station

van picture
The class of full-size cars is a car in which up to 5 passengers is broadcast and, in contrast to the difference from class standard, can accommodate a road bags to chestych, which makes it convenient for long journeys. Full-size cars mainly with front-wheel drive.
 • BMW 3 Series 5 Places | 4 Bags

5 seat people carrier car rental at Tarnów Railway Station

van picture
5 seat people carrier
 • Opel Combo 5 Places | 3 Bags

7 seater car rental at Tarnów Railway Station

van picture
Seven-country cars are cars in which up to 7 passengers can fit. These cars include small minivans, all-wheel drive SUVs and other similar cars. The biggest is suitable for traveling a large family or company
 • Opel Zafira 7 Places | 1 Bags

9 seater car rental at Tarnów Railway Station

van picture
9 seat people carrier
 • Mercedes Vito 9 Places | 4 Bags

SUV rental at Tarnów Railway Station

van picture
The SUV class is to rent an SUV of the most correct decision when traveling for the city, in nature or for a long road trip. When renting a seven-bed SUV, you can travel with the whole family. You need to rent an SUV to those who have a lot of baggage with you.
 • Nissan Qashqai 5 Places | 4 Bags

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Tarnów Railway Station bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır EXPRESS kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın