WHITE AND BLACK Al Maktoum Uluslararası Havaalanı
10
00
10
00
 Araç Kiralama

WHITE AND BLACK Al Maktoum Uluslararası Havaalanı

Al Maktoum Uluslararası Havaalanı (DWC), Birleşik Arap Emirlikleri en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

WHITE AND BLACK Al Maktoum Uluslararası Havaalanı

Al Maktoum Uluslararası Havaalanı WHITE AND BLACK araç kiralama

Al Maktoum Uluslararası Havaalanı araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Al Maktoum Uluslararası Havaalanı White-And-Black kiralık araçları, + müşteri tarafından 0/10 şeklinde puanlanmıştır. Al Maktoum Uluslararası Havaalanı White-And-Black en ucuz araba, SUV sınıfı kiralık araç olan Hyundai Tucson. Günlük fiyatı sadece €34,61.

  Dollar Car Rental, 1000+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 6/10 puanlamasıyla, Al Maktoum Uluslararası Havaalanı en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Dollar Car Rental en ucuz aracı, Mini sınıf kiralık araç için günlük €14,21 'ya Ford Figo.

  Birleşik Arap Emirlikleri en popüler kiralık araç grubu olan Ekonomi için günlük €28,03 fiyatıyla Al Maktoum Uluslararası Havaalanı Dollar Car Rental en ucuz araç, Toyota Yaris.

  Ekonomi arasında en popüler model, Chevrolet Aveo'tür. Europcar fiyatı günlük €21,00'dan başlamaktadır ve + müşteri değerlendirmesine göre ortalama puanı 0/10'dır.

  Suzuki Swift, Al Maktoum Uluslararası Havaalanı AVIS Car Rental en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece €12,74'dır. AVIS Car Rental, henüz bizim müşterilerimiz tarafından değerlendirilmemiştir, bunu ilk yapan siz olun!)

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Al Maktoum Uluslararası Havaalanı WHITE AND BLACK hakkında bilgi

WHITE AND BLACK
Bilgi & İletişim
Şirket İsmi: White-And-Black
Adres: Al Maktoum International Airport , Dubai
Telefon: +971 50 9533 211
Haritadan bakın: Google Haritalar
Özellikler
Alış tipi: Karşılama Servisi — Araç kiralama şirketinden bir temsilci sizi havaalanında karşılayacak ve aracın alınacağı lokasyona götürecektir.

Al Maktoum Uluslararası Havaalanı WHITE AND BLACK araç kiralama fiyatları

Mini
Mini
Ekonomi
Ekonomi
Tam Boy
Tam Boy
Lüks
Lüks
Üstü Açılan Otomobil
Üstü Açılan Otomobil
Minibüs
Minibüs
SUV
SUV
Egzotik
Egzotik
White-And-Black
White-And-Black
€67+ €144+ €35+
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
€14+ €28+ €63+ €119+ €98+ €43+ €154+
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
€13+ €32+ €27+ €31+ €26+ €107+
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
€29+ €71+ €104+ €115+ €86+
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
€28+ €23+ €268+ €109+ €91+ €43+ €51+
CarGets Rent A Car
CarGets Rent A Car
€373+ €218+ €155+ €234+ €218+ €234+
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
€16+ €32+ €272+ €97+ €173+ €39+
Europcar
Europcar
€20+ €21+ €32+ €63+ €47+ €29+

Al Maktoum Uluslararası Havaalanı yakınındaki WHITE AND BLACK araç kiralama yerleri

Havaalanı çevresi WHITE AND BLACK kiralık araç

En yakın şehirlerdeki WHITE AND BLACK kiralık araç

Al Maktoum Uluslararası Havaalanı yakınında araç kiralama

Yakındaki havaalanlarında araç kiralama yerleri

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

 • Dubai 43.5 km / 27.03 mil

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

 • Hızlı ve kolay kiralık araç fiyat karşılaştırması
 • En iyi kiralık araç fiyatları
 • Nakit, banka ve kredi kartından gizli ücretler alınmamaktadır
 • Ücretsiz iptal ya da değişim
 • 7/24 müşteri hizmeti
 • Ekonomik tam araç kiralama sigortası
 • Arıza yardımı
 • Aplikasyon ile ucuz araç kiralama teklifleri yanımda

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Al Maktoum Uluslararası Havaalanı bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır WHITE AND BLACK kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın