SUV Půjčovna Wiener Neudorf
10
00
10
00
SUV Půjčovna Wiener Neudorf

SUV Půjčovna Wiener Neudorf

Nejlepší půjčovny aut v Wiener Neudorf, Rakousko. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

SUV půjčovna aut v Wiener Neudorf

EUROPCAR v Wiener Neudorf
EUROPCAR
EUROPCAR
8.4
/10
Vynikající
7.8
/10
Celková hodnota za peníze
8.9
/10
Čistota
8.5
/10
Servis na recepci
8.4
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.5
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 500+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Wiener Neudorf

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  SUV automobily jsou široce rezervovány našimi zákazníky v Wiener Neudorf. Nejlevnější vozidlo SUV představuje Suzuki Vitara z U-Save v Wiener Neudorf. Jeho cena začíná od 37,76 € za den.

  Chcete-li pronajmout vůz SUV od nejvýše hodnoceného prodejce v Wiener Neudorf, měli byste věnovat pozornost Europcar. Tento dodavatel autopůjčovny byl hodnocen 1000+ zákazníky s průměrným skóre 7.1/10. SUV voz z Europcar v Wiener Neudorf za nejnižší možnou cenu je Audi Q3. Bude vám to stát asi 75,20 € za den.

  Europcar je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Wiener Neudorf s průměrným skóre 8.4/10, založená na 500+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Europcar je třída Fiat 500 z Mini za cenu 22,47 € za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Rakousko, což je Kompaktní, nejlevnější auto z Europcar v Wiener Neudorf je Fiat Tipo, cena za 34,12 € za den.

  Nejlevnější pronájem aut v Wiener Neudorf je Fiat Panda z Interrent. Její cena je pouze 18,78 € za den. Interrent bylo přezkoumáno více než 10+ zákazníky s průměrným hodnocením 7.3/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

SUV cena půjčovna aut v Vídeň Letiště (VIE)

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Konvertibilní
Konvertibilní
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
U-Save
U-Save
od 36 € od 87 € od 38 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 23 € od 449 € od 471 € od 31 € od 45 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 29 € od 29 € od 61 € od 326 € od 101 € od 34 € od 48 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 34 € od 34 € od 74 € od 107 € od 80 € od 52 €
Alamo
Alamo
od 27 € od 27 € od 63 € od 52 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 27 € od 27 € od 74 € od 107 € od 49 € od 58 €
Europcar
Europcar
od 27 € od 31 € od 60 € od 86 € od 44 € od 59 € od 78 €
Green-Motion
Green-Motion
od 23 € od 24 € od 65 € od 96 €
BuchBinder Rent A Car
BuchBinder Rent A Car
od 28 € od 28 € od 277 € od 395 € od 72 € od 102 €
Payless Car Rental
Payless Car Rental
od 72 € od 147 € od 213 € od 90 € od 108 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 55 € od 310 € od 343 € od 185 € od 186 €
Interrent
Interrent
od 19 € od 21 €
MegaDrive
MegaDrive
od 38 € od 96 € od 164 € od 134 €
Flizzr
Flizzr
od 27 € od 34 €
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
od 26 € od 26 € od 86 € od 77 €
Enterprise
Enterprise
od 28 € od 28 € od 68 €

SUV pujčovna aut blízko Wiener Neudorf

SUV půjčovna aut na letištích v okolí

SUV půjčovna aut na vlakových stanicích

SUV půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Wiener Neudorf

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Wiener Neudorf. Získejte levné ceny pro SUV půjčovna aut